arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Zuzankam8: fakt krasa

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, ledva stíhám dočíst. Za 3 dny to bude půl roku po operaci a nelituji. Jsou malá Ale je fakt, že je to na hraně, sama vidím, že kdyby dal větší implantát, tak bude vidět obrys implantátu. Takže jsem vlastně spokojená, měla jsem na to jít dřív
Všem nově odoperovaným gratuluji, máte to moc hezké, koukala jsem fotky a fakt super.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Janča92: Neboj, bude líp. První dny jsem taky litovala, ale kvůli problémům po narkóze, jinak jsem naopak byla samostatná, dokonce i vlasy jsem si 4 dny po operaci umyla sama v předklonu. Ale bolelo to jak čert, to nepopírám.. Dej tomu 10 dní a pak uvidíš sama, že se to výrazně zlepšuje.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na primissi: klidně bych si ty podprsenky vyměnila a nosila bych tu, co sis koupila. Ono je tam jen rozdělení kvůli jizvám, myslím, že ne všechny jsou vhdné, když se řeže přes bradavku.

Ahoj holky jsem 11dni po augmentaci. Čtu si vás už pár týdnů. Mám vysoký profil mentor 500 ml svoje jsem měla asi jedničky. Bolesti ještě jsou ale už se to dá zvládnout. Včera mi pan doktor odlepil náplastí a mám mazat. Jinak byla jsem v Praze u doktora Martina Skálu na ob care klinice. Fotky přidám večer.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na olia: hezká prsa, i když menší. V pondělí ráno jsem měla taky ještě Mentory anatom 295ml 😁
Tu podprdu jsem si vyměnila. Manžel říkal, že se v ní i lépe hýbu, tak jako jistěji.

Reaguji na Weru81: Reaguji na Lucka.tyrner: Reaguji na Kačka1212: mockrát děkuju holky!

Holky fotky vloženy koukněte jestli chcete. Jinak ty co maj už odlepené jizvy čím mažete když je tam ještě strup?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Radlinka: to je dobře, že je vše v pořádku Ať to tak je i nadále

arrow
profile_image
Lucka.tyrner
od 1. 8. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Marketa2019: jsou krásný 😊

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, 10 minut jsem tady seděla s otevřenou jehlou a snažila se ji píchnout do stehna 💉🤢 Dělá se mi z toho zle, začne mě bušit srdce. Přitom mě jehly vůbec nevadí už od mala. Chtěla jsem si to nacvičit, manžel jde v pondělí do práce, tak jsem si to chtěla píchat sama. Budeme to muset ale stíhat ráno, než odejde. Protože já to nedám 🤣 Sama sobě jehlu do nohy prostě nezapíchnu 🙅‍️

Reaguji na primissi: to se nedivím taky bych to nezvládla, si píchat sama infekce. tak hlavne at to stihate pred tou prací

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Léňa1990: Ahoj, já byla v Sanusu fakt spokojená. Pan primář Čáp mě na konzultaci (450 Kč) vyslechl (chtěla jsem jen augmentaci), ale když mě viděl, okamžitě řekl, to musí být i s modelací. Nechala jsem to na měm. Na konzultaci mě předvedl různé druhy implantátů, doporučil Mentor, ale nechal mě vybrat, dala jsem na něj. Velikost volil podle toho co mám a doplnil o 200 ml. Výsledek je naprosto perfektní, přesně to co jsem chtěla (přinesla jsem na konzultaci i předlohy).
Jinak v Sanusu jsem byla 3 noci. Nástup čt. odpoledne, pá. ráno operace, so převaz, neděla ráno převaz, vyndání drénů (to nebolelo vůbec) a domů. Za mě to bylo naprosto optimální, vše v klidu. Vše jsem snášela dobře, samozřejmě to bolí, ale není to nic hrozného. Při odchodu mi sestra vybrala vhodnou podprsenku LIPOELASTIC, a já si ještě jednu doobjednala z domova. Stehy vytaženy na kontrole 11. den. Dnes 15. den jsem sundala náplati, jizvy jsou krásné (foto přidám do galerie).
Funguji od prvního dne doma bez problémů, nic netahám, ale vařím, peru,...prostě normální režim. Aktuálně s manželem výletíme v Jeseníkách, je mi dobře, vše se hojí, jak má, prsa mě nebolí. Spím na zádech.
Cena za augmentaci s modelací byla 73.000 Kč, plus 1500 Kč/noc a podprsenka 750 Kč. Myslím, že ceny přijatelné, ale doktor Ti přesně řekne kolik za tvůj zákrok. Platí se až v den nástupu, nechtějí žádnou zálohu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky. S dovolením se k vám přidávám. Na augmentaci jdu 21. 10., což je za pouhých 9 dní. Musím říct, že jsem si od konzultace, která proběhla 3. 9., prošla osobním peklem. Pročetla jsem snad všechny články a diskuze, co jsou na internetu dostupné, zhlédla většinu videí na youtube (některá i vícekrát) a několikrát jsem byla jen malý krůček od zrušení celé akce. Každý den se mi střídala nálada. Jeden den jsem byla přesvědčená a natěšená, druhý zděšená z představ všech možných komplikací a říkala jsem si, do čeho to vůbec chci jít. Vlastně až poslední týden jsem jasně a pevně rozhodnutá, přestala jsem se bát a už se i docela těším na to, co vše mě teď čeká. Můj manžel původně nesouhlasil, protože to prý nepotřebuji. O konzultaci jsem mu řekla až po návratu z ní. Nyní mi ale řekl, že když už jsem došla až sem a zruším to, stejně o tom budu pořád mluvit a přemýšlet (jako ostatně asi posledních 20 let ). Tak ať už do toho jdu. Takže díky i vám všem, jejichž zkušenosti jsem mohla číst, a které mi pomohly se rozhodnout. Bojím se bolesti, ale předpokládám, že horší než po abdominoplastice, kterou mám několik let za sebou, to být nemůže. Tak ať už je to za mnou ! Díky a dám pak vědět .

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Chci: ahojky. Mám za sebou 2 augmentace a rozsáhlou abdominoplastiku. Bolest tak nastejno, takže se neboj. Rychle to odeznívá. Nejhorší jsou první 3 dny. Já ani léky na bolest nebrala. Bolí to dost, ale nic, co by se nedalo vydržet. Na jakou jdeš kliniku a co máš domluvené za implantáty?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené