Reaguji na 83eve: Ahojky, mě to vychazí na 53tis. a o liposukci jsem neuvažovala. Potřebuji se zbavit přebytečné vytahané kůže po porodech a celkem velkého rozestupu břiších svalů a pupeční kýly. Navíc stále vypadám jako v pátém měsící a stydím se jít do plavek nebo upnutého trička

Reaguji na kaka44: A mám jizvu vertikálně a dvorcem nebo jen dvorcem? Ty vertikální už jsou OK, nejsou červené jen jdou ještě vidět. Ale kolem dvorců jsou ještě pořád červené. Mažu je každý den měsíčkovou mastí. Používáš nějaké náplasti, nebo jen mažeš? Já mám kontrolu za 14 dní. Doktor je tady na to pedant a chce si mě ještě zkontrolovat, než mi dá kontrolu až za rok Chci se zeptat na nějaké ty náplasti.

Reaguji na corsi: Ahoj Corsi, ty máš prsa luxusní, jako z reklamy. No já už ty B-lite mám objednané a ve středu jdu na operaci, za chvíli odjíždím na předoperační. Snad jsem si nekoupila jen drahého zajíce v pytli a budou k užitku Asi opravdu záleží k jakému doktorovi jdeš, každý na to má jiný názor

Reaguji na Gandalf: Dobré ráno, jsem moc ráda, že jsem tu potkala někoho, kdo má srovnání. Absolutně netuším, do čeho jdu a obdivuju vás, kdo už to máte za sebou. Začínám se operace bát a to mám ještě týden do opky. Je super, že ti v jedné narkóze udělali dva zákroky najednou a máš to za sebou. Chtěla jsem taky ale břicho a prsa už dohromady nešly Nejspíš dobře, že mi to doktor rozmluvil

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tulipánek90: Já mám pouze v podprsní rýze, mažu kokosovým olejem. Náplasti jsem si koupila ty Mepiform, ale nějak mi nikdo nedokázal říct jak je požívat. Protože mají být na jizvě 24 hodin denně, takže tím pádem přestanu mazat a to nevím jestli je dobře. Doktor mi řekl, ať se na to vykašlu, že to je jen tahání peněz z lidí a že nejúčinnější jsou stejně tlakové masáže. Pak jsem se taky dočetla, že ty náplasti musíš používat tak půl roku aby byl vidět účinek a když si vezmu, že ta krabička stojí 600 a mám je na 5x a vydrží tak 2-3 dny takže tak na 14 dní tři týdny jedna krabička. Mám je doma, ale nevím jestli s nima vůbec začnu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na 25michaela25: na: Chtěla jsem taky ale břicho a prsa...
To jsi udělala dobře. Dohromady by to bylo peklo. Já jsem velký drsňák, ale tohle bych nedala ani náhodou. Leda, že by jsi měla 24hodin k dispozici služku, komorníka a KOUZELNÍKA
Bříšní operace jsou náročné a velmi špatně se Ti vstává. S další větší operací by to byla i pro tělo velká zátěž. K břichu jdou třeba víčka nebo já jsem si např. nechala udělat malou lipo vnitřních stehen....to je v pohodě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kaka44: Náplasti na jizvy.
Většina z nich lze používat i opakovaně, ale to Ti v lékarně neřeknou.
Vždy nalepit např. na noc... na naprosto čistou a suchou kůži. Ponechat si nosič náplasti. Ráno ji sloupout, dát zpět na nosič a uložit do sáčku se zipem + vytlačit vzduch, klidně dát i do skříňky - do tmy (do lednice bych to nedávala, ale ke kamnům také ne ). Přes den mazat např. vitamínem E (prodej v lékarně v měkkých tobolkách, nejlepší pro mě je od DR. MAX Vit E400 cena 140,- Kč, 60ks... ostatní firmy mají tvrdý obal tobolek a obsah nejde snadno vytlačit) nebo něčím jiným ...hlavně hodně mastným, používat tlakové masáže a večer znovu nalepit. Ůčinné látky tam bývá dost, tak nějakou dobu cca. týden určitě vydrží Kdo je už pracující a přes den nemůže mazat nebo by si umastil oblečení, tak může dělat postup obráceně. Náplasti lepit do práce a ostatní provádět po příchodu domů.
Tvd... to je zase román

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na 83eve: abdominoplastika nebo lipo.....
Je to okolo 50 tis. Poraď se s lékařem. Záleží jestli je to jen tuk nebo i povislá kůže, popř. rozestup břišních svalů (diastáza). Bývá často u porodu sekcí. Ten se musí sešít. Určitě Ti lékař nebude dělat abdominoplastiku, když ji nebudeš potřebovat

Reaguji na: Dnes jsem si koupila Victoria secret podprdu......
prosím....prosím o info ....Kde pak? popř. sem hoď fotku

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji 25michaela25: le břicho a prsa už dohromady nešly

Tak to bych nedala, ani kdyby mi za to někdo zaplatil ..., nos byl jen korekce "bambule", žádné sekání kosti, běžně se to dělá v lokále ..., a v prsou už jsem měla hotové kapsy na implantáty, takže výměna bezbolestná a to šití po modelaci fakt nebolí.

Ty B-lite impl. mají takový hrubší povrch, mě je doktor zas doporučil, že se výrazně zmenšuje možnost vyklouznutí implantátu z té kapsy.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji Monicka73: Ráno ji sloupout, dát zpět na nosič a uložit do sáčku se zipem

Aha ..., uložit do sáčku, hned to jdu udělat. Mám je jen ve skřínce, a po každém použití jsem je vyprala ve vlažné vodě s trošičkou mýdla.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Monicka73: diastazu mám určitě, mám 2 sekce a zkoušela jsem i cviky přímo na to, ale nějak to nejde stáhnout. Také pořád vypadám jak těhotná. Já jsem jinak vysoká a štíhlá... tak to břicho dost vykukuje
Hmmm cenu jsem si tak nějak představovala... ale to mám teď smolíka po prsou

VS podprdu jsem koupila od známé co je objednává v Americe a pak jsem koukala, že takových "dovozců" je plný facebook. Jen teda ta velikost se asi blbě určuje. Objednala jsem si 75D (34D) a tam mi byl malý košíček, tak naštěstí měla i jednu v té 75E(34DD). Sice nemám barvu co jsem chtěla, ale až bude příště objenávat, tak si jich vezmu stejně víc. Je to naprostý luxus, pohodlí a skvělě sedí. Fakt jsem lepší podprdu neměla.

FOTO v profilu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Monicka73: Děkuji moc za odpověď. Mě pobavil docela i příbalový leták, kde na začátku je napsáno, že se dá použít pouze jednou a v půlce je napsáno, že lze používat opakovaně A co myslíš s tím aby to mělo účinek? jak dlouho používat?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na 83eve: na:ale to mám teď smolíka po prsou ....
Nemužeme mít všechno hned. Podívej se na mě.....Už bych mohla být v podstatě babičkou (syn 26) a teprve jsem s plastikama začala. Před pěti lety jsem byla na první konzultaci, až do teď snila jen sen a tiše záviděla klientkám jeijch nadšení po plastické operaci.
Problém u samotné lipo je, že někomu se zvýrazní povislá kůže.....A teď je otázka ?? Co je lepší?
Lipo za slušné peníze dělal MUDr. Albrecht v Jindřichově Hradci. Není tam luxus jako na TOP klinikách, luxusní recepce, Led Tv apod... Ale odsáto toho má už asi mraky, protože dělá právě jen liposukce s použitím přístroje BodyJet + svou práci chirurga, ale dlouho jsem o něm neslyšela. Myslím, že si říkal za 3 až 4 partie 20 až 30 tis. Vyplatilo se to při více partiích. Také dělal transfer tuku.
A kamaradka jde v pátek do Brna na SlimLipo (Lipo s použitím laseru). Prý tam mají třetinové ceny za stejný zákrok než v YES Visage, tak pak můžu poreferovat.
Ale já bych si asi nechala udělat obojí dohromady a od jednoho lékaře.... až nastane vhodná doba

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na kaka44: na:jak dlouho používat...Jizvy + náplasti + krém
To je individuální, každá se hojíme jinak. Já bych si udělala 6 týdenní intenzivní kůru i s náplastí, tak jak jsem psala a pak už jen promazávala + tlaková masáž.

Teď jsem ještě prozkoumávala krémy a netu. Hledala jsem nějaký s účinnou látkou centella asiatica. Ta má vysoké regenerační schopnosti, posíluje pokožku a stimuluje pojivové tkáně. Používáme látku v práci, ale lít na sebe sterilní ampule.....no to bych se nedoplatila.
A našla jsem ....Pasjel krém, který mě překvapil svým složením i cenou. Jsou tam samé dobroty, velmi prospěšné pro hojení jizev a celkově pro regeneraci kůže. Nevím jaká je tam koncentrace účinných látek, ale myslím, že by mohl stát za vyzkoušení. Cena 168 kč/50 ml. Doufám, že je to teda originál od thajského výrobce a ne nějaký padělek. Popř. si ho nechám přivést z Thajska a pak budu referovat. V nejhorším to bude příjemný voňavý krém místo tělového mléka

Reaguji na kaka44: Já tlakové masáže nedělám. Doktor mi řekl, že můžu ale nebude to mít nějaký extra účinek. Mažu měsíčkovou mastí. Prsa jsou už jako moje a dělám všechn, dokonce už i spím na břiše a to mám dle doktora docela velké implantáty - 390ml mě zas tak velké nepříjdou. Jen mě štve to každodenní mazání, protože ta mas barví a tak musím podprsenku pořád prát.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené