Nejvtipnější na tom všem je, že jdete na operaci, kde Vám zvětší prsa a ve finále nás nejvíc bolí ta záda Když jsem to říkala kamarádce, tak na mě čuměla jak puk - Jak tě můžou bolest záda, když je máš na druhý straně a byla jsi s kozama?....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Barushle: wow Baru, no super!! Taky si na ně tak lehce pořád saháš, jakože tam FAKT jsou?

Já včera měla kontrolu, takže všechno v pořádku, příští týden mi budou vytahovat stehy. Obě prsa jsou symetrická - ťuk ťuk ťuk nemusím stahovat ani pásem.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tulipánek90: Já se včera zkoušela trošku hýbat - vysávat, umyla jsem lehce koupelnu - bylo to trošku tristní - ikdyž se kluci snaží a musím říct, že dneska jsem spala jako dudek a záda mě vůbec nebolela oproti předešlé noci.

Reaguji na corsi: Mě občas pomohlo, když jsem si pod lopatky dala malý polštářek.

arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky a ty záda Vás bolí, že jsou ty prsa větší? Nebo že člověk není zvyklý víc času odpočívat? Já mám právě strach z té první varianty, že budu mít větší prsa, ale zaděláno na pravidelné zužující bolesti zad, z toho že nesou o něco více jak předtím . Nebo to časem zmizí?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na corsi: ano a nakrucuju se před zrcadlem a hlavně z boku , že tam fakt něco je
Reaguji na zuza555: mě záda bolí rozhodně z toho ,že musím jen ležet na zádech. Nejsem na to vůbec zvyklá. Jsem 100%tní spáč na břichu

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na zuza555: Kvůli velikosti vůbec, vem si, že teď mám v každém 775ml a nijak to nepociťuji. Já teda na záda normálně netrpím a přeci jenom už jsem je včera k ránu pociťovala. Je to tím, že se moc nehýbeš a spíš opravdu ve strnulé poloze na zádech ... ty první dny. Vím, že na klinice si ta jedna holčina stěžovala hned po opce na ta záda, že s nima nemůže vydržet. A to ležíš v polosedě a nehýbeš se.

arrow
Neprodává v Bazaru

Modřiny už trošku ustupují, tak jsem tam přihodila jednu fotečku, ale nahrála se mi tam nějak divně.

Reaguji na corsi: nadhera ani bych nevěřia ,že tam mas 775 ml .Ja mam dnes den kdy se fakt strašně těším.Ale jdu až 12 března.Snad to rychle uteče.

Holky šly jste jen na sono nebo rovnou na mamograf?ja tedy tim, že mi bylo už 40 let jdu rovnou na mamograf .Pry to není nic příjemného.Hm oprerace taky ne ,že jo.

arrow
profile_image
EllaEmma
od 24. 6. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rampepurda13: Mě je 39 a šla jsem na sono

Reaguji na EllaEmma: ahoj prý mi staci take jen sono ale kdyz jsem volala na mamograf tak mi sestra rekla, ze me veme rovnou na mamograf at mame záznam před operaci .Meli jsme v rodině rakovinu prsu

Holky budu mít polytech .Nasla jsem tabulku implantátů polytech . Bylo mi na konzultaci navrženo 320 střední profil ale začínám chtít větší a skočí tam az 360. Takze uvažují o 360 vysoký profil. Mezi středním a vysokým je na výšku jen 0.6 mm. Porad čtu jak kazdy pak lituje ze si nedal větší tak 320 mi přijde mozna malo. Jdu k doktorovi Al awa. Chtela jsem Vreskeho ale ten muze az termín duben květen a to uz nemuzu. Jeste dotaz mam mírnou asimetrii ale nemluvil nic o tom ze by mi dal do každého jiné velikosti. Je to v pořádku? Asi teda budu mít i pak malinko jedno větší .

arrow
profile_image
zuza555
od 16. 10. 2018
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na corsi: Teda, fakt kočka. Máš teď nejen krásný prsa, ale i bříško. Oboje výstavní . A co bolesti už je to lepší?

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Rampepurda13: Lékaři před augmentací většinou stačí sono. Já jdu teď před operací na mamograf, prtože chodím na kontrolu v rámci prevence každy rok a střídam 3Dsono s mamografem. Nedá se říct, že by mamograf bolel, spíš je to nepříjemné. Také zaleží na zdravotním personálu..... já chodím do Krče do Thomayerky a tam je velice příjemná obsluha. Od 45 je s žádankou od gynekoložky zdarma.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené