arrow
Neprodává v Bazaru

Kaka a badrick - holky, máte je krásnéééé Super. Mě taky bolely záda, už jsem to tu psala, po první augmentaci jsem první tři noci spala u kuchyňského stolu ..., brečela jsem vzteky, že mě nebolí prsa, ale záda .... I teď mě záda trošičku bolely, ale stačilo si sednout a za dvě minutky bylo dobře. Všechno přebolí, ale kozénky zůstanou

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na badrick: Dobré ranko brebentilky,
Kaka, Badrick - tyjo, krásně se vám vyloupávají!! Vůbec bych si netipovala, že mám o tolik ml více, připadnete mi dost prsatice !!

Tak já byla sice o opky taky hodně v pohodě, ale včera 11. den mi odešla pravá ruka. Zdálo se mi, že to pravé prso nějak více cítím a po obědě jsem s rukou byla jako čerstvě po operaci. Večer už bylo vše ok, tak jsem se trošku vystrašila ... vesměs dělám už vše, ale ne přes bolest samozřejmě.

V sobotu ráno jsem dokonce řídila - sice nedobrovolně - považuju se za dobrou řidičku a řízení miluju - ale....v pět ráno vánice jako blázen, naše vesnice je typ kde lišky dávají dobrou noc a můj milovaný manžel volal z OV (cca30 km) po firemním večírku, jestli bych pro něho nepřijela. Všechno jsem zvládla, ruce jsem měla na třičtvrtě na tři, normálně řídím jen levou rukou .... celý proces trval necelé 2 hodky a musím říct, že jsem ke konci nemohla s rukama vydržet, jak už bolely. Na druhý den mě bolela i zadnice (asi jak jsem seděla v křeči ) no komedie.

Reaguji na corsi: Já řídila po třech týdnech a musím říct, že jednička mi dělala hodně velký problém a prso jsem pak cítila jak blázen.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na tulipánek90: no naštěstí mám automat, ale v tom počasí jsem byla pěkně vystrašená. Bála jsem se, že do mě někdo nabourá nebo že sjedu před závěje do příkopu, bouchnu se do prsou nebo mi vystřelí airbag a budu v háji.
Ruce mě bolely možná i z toho, jak jsem svírala volant.

Reaguji na kaka44: Přesně jak říkáš Ta bolest je individuální. Já mám vysoký práh bolesti a opravdu jsem čekala, dle zkušeností od zdejších uživatelek, že se složím a týden budu brečet bolestí. Ale opravdu jsem si třetí den umyla sama hlavu sice mi to trvalo hodinu, ale dala jsem to.

Tímto bych chtěla uklidnit všechny čekatelky na nové kozenky. Ta bolest je opravdu individuální. Já přežila dva implantáty v čelisti a asi 8x ledvinovou koliku. A můžu říct, že augmentace je naprostý prdlajs, naproti tomu Ano, tlačí to a občas zabolí. Ale není to nic, co by se nedalo vydržet. Nejvíc bolí záda, ale to si zvyknete. Takže nebojte. Opravdu to za to stojí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Každopádně ... jelikož jsem v rekonvalescenci a ještě doma .... venku stále vánice a ledovka .... tak se musím přiznat, že asi z nudy projíždím všemožné e-shopy a už jsem utratila majlant. (nikde jsem nebyla takový cvok, ale ono to člověka nějak samo nutí) Nejenom, že jsem rozšířila garderobu sobě, ale i dětem a už se to obrací v nábytek.....

No musím už jít do pracovního procesu, protože ta prsa nás vyjdou draho

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na corsi: Si tak řikám, ještě že jsem měla tak bolavou rekonvalescenci, jinak bychom přišli na buben

arrow
profile_image
Medíček
od 11. 5. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na kaka44: přesně něco jako máš ty si přestavuji u mě, tak uvidíme. Moc pěkné, přirozené
Holkyyy, všechny je máte pěkné. Je vidět, že máme šikovné doktory.
A jak se cítíte? hlavně vy, které jste byly ted nedávno.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Medíček: Ahoj Medíčku, po zdravotní stránce se mám fajn, jen mě to nebaví nic nedělat. (tím, že mě nic nebolí si připadám zcela fit, ale vím, že musím být opatrná) Ono je to asi i tím počasím, ale můžu být ráda, že sedím doma, protože na trajdání po ledu se necítím.
Volali mi z kliniky, že mám jít místo ve čtvtek vytahovat stehy už zítra, tak jupí.... dostanu se z domu. Taky uvažuju, že bych skočila do práce, ale manžel po mém sobotním komentáři o řízení ve vánici, chce, ať si dám do konce týdne ještě s řízením oddych.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji corsi: že asi z nudy projíždím všemožné e-shopy a už jsem utratila majlant.

Nóóó prsa vyjdou draho zkrátka ...., já taky popustila trošku účet ..., odešla mi jedna naše oblíbená hračka, 8 tisíc v loji. Pak jsem si předplatila u kosmetičky nové ošetření 5 + 1 zdarma, 9 tisíc - no nekupte to ..., pak mám šaty na ples (tam by se hodily větší prsa ) ... Hlavně že vím, na co mám svést. Dobrej nápad. Svedu to na pooperační rekonvalescenci

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Gandalf: ještě, že jsou tady spřízněné duše a naprosto mě chápou

arrow
Neprodává v Bazaru

No jéje ..., taková operace by jednoho zmohla že ....

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Medíček: Děkuji, kdy jdeš? a kam?

arrow
Neprodává v Bazaru

Mám to tedy za sebou šla jsem na řadu v pondělí kolem 15 hodiny. Anestezie mi neudelala moc dobre, tak jsem pak 2x zvracela a nakonec mi sestřička dala něco na nevolnost a v úterý ráno jsem se konečně najedla. Bolest je tedy pro mě dost velká, kam se hrabou 2 císaře
Spala bych nejradši pořád (i když to na těch zádech je dost otrava) a už se těším, až zmizí ten pocit, že se nemůžu nadechnout, jak mi na hrudi sedí 100kilovej chlap. Večer sprcha, tak jsem na ně zvědavá, zatím mám tedy pocit, že to jsou 2 šutráky
Mé otázky:
Kdy přejde ta největší bolest?
Kdy zmizí ty největší otoky?
Kdy prsa trochu změknou?
Spíte v pololeže/polosedě?
Díky holky

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na 83eve: Kočko myslím na tebe. Tohle je strašně individuální. Mě asi největší bolest přešla cca po týdnu, ale pak byl třeba den lepší a pak zase horší. Po týdnu jsem nebyla schopná být samostatná. Brala jsem přes týden ibalginy Ale třeba to budeš mít rychlejší ... Otoky jsem si všimla, že zmizeli tak cca po 20 dnech od opky. A v té době mi začali i hezky měknout. Jinak mě se nejlíp spalo v pololeže zezačátku a pak skoro na rovině. Jak máš pořád tu páteř ohnutou, tak už mi to vadilo, i mě pak bolela kostrč jak jsem na ní ležela/seděla celý den a celou noc. Přeji brzké uzdravení a ať je jen a jen líp

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené