arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mondiee: Reaguji na Tsonata: Jee děkuji holky .Holky nebojte Vřesky odoperoval strašně moc ženských teď byla kamarádka na kontrole a před ordinaci Vřeského čekalo asi 10 žen a u toho druhého doktora žádna.Vřeský před a po operaci uděla vše co je v jeho silách hned po operaci podává antibiotickou clonu zavede vám dreny což někteři doktoři vůbec nedělají na kontrolu jezdíte každý týden aby viděl že je vše v pořádku operuje skoro deno deně prsa takže je fakt kapacita ale prostě někdy se stane chybička nikdo není uplně dokonalí a může se splést nebo vašemu tělu se něco nelíbí a komplikace můžou přijít ale vím že Vřeský se k vám neotočí zády a bude to řešit a udělá proto vše aby byli vše v pořádku .Holky už se vám to blíží já vám moc držím palce a těším se pak na vaše fotky krásných prsou

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Tak to holky vidíte no není skvělá. Díky ní se fakt těším. Luci a co podprdy už ti sedí? Jo a chtěla jsem jen poznamenat že jsem si všimla že jsem po narkoze nafoukla. Tak to až půjdu na prsenka tak budu jako vzducholoď

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Podprsenky to je můj horor koupila jsem si ty efka ktere mě tlačili do silikinu tak jsem musela jít pro G ale jak prsa se upravuji tachvilku mi budou dobré ty ef géčko mi začína být velké takže předtím sem řešila prsa a teď řeším podprdy a chcu začít cvičit a zas tu mám další řešení sport. podprsenka asi mě odvezouJo po narkóze sem byla jak těhotná ale nějak do měsíce se to spravilo.

arrow
Neprodává v Bazaru

Ještě sem vám chtěla napsat kámoška měla problém s jizvou byla sobota volala Vřeskému on měl volno a on aj přesto že měl volno ji řekl ať přijede že to chce vidět druhý doktor by vás nechal čekat do pondělka takže on fakt děla aby byli vše v pořádku.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lucinečka1: Tak to je uklidnující zpráva,že i v sobotu si pan přimář udělá čas.Horší když je někdo s daleka.Luci ta tvá kámoška nedá jsem foto?nebo info?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ona tu není registrována a ani nechce být.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na lucinečka1: Ok.Tsonata můžu se zeptat na předoperční vysledky jestli už máš hotové?já jsem už týden nemocná zase,kašlu jak tuberák,rýma a ted jsem četla,že nesmíš brát 3,týdny žadné prášky před opkou,tak nevím,jestli si mám zajít k dotorovi a nebo to léčit doma bez tablet,ale pořád se mi to vrací.Termín mám 24.3.

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Já už mám před operační hotové byla jsem včera na ginekologickem zákroku a primář Vřesky mi řekl že mohu použít toto před operační. Jediné co mě trápí nafoukle břicho po narkoze. No být tebou tak k lékaři si zajdi aby jsi se z toho dostala. A zavolej Vřeskemu on ti poví nechci tady mlžít. Ale četla jsem nějaký seznam léků které před anestezii nesmíš užívat. Tak bych postupovala asi takto

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mondiee: K doktorovi si zajdi nepoužívej léky jako je aspirin acilpirin to jsou léky které obsahujou kyselinu acetylsalicylovou která způsobuje u operaci větší krvácivost proto ty léky nedoporučujou brát před operací jestli ti napíše nejaké atb tak jenom upozorni Vřeského jaké jsi brala on se podle toho zařídí.

arrow
Neprodává v Bazaru

A antibiotika můžeš brát před operaci normálně jak budeš vyléčená zajdi na krev a upozorni ho že jsi je brala možna se to zobrazí ve výsledcích krve ale to tonu vůbec nevadí jen mu to řekni.

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vidíš tak přece nějaké léky jsou. Lucik to potvrdila. Není to legrace je to krátká doba do opky a víkend je před námi. Možná by nebylo na škodu říct i obvodnímu lékaři že jdeš na opku aby to bral na vědomí.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Lucinečka1.Holky díky moc.No právě,že jsem byla i minulí měsíc nemocná a měla jsem jít na zvětšení,a když sem to řekla obvodákovi,tak ten nechce ani o tom zvětšení slyšet.Je prý stara škola a tak jak to narostlo tak to má zustat,takže se obávám toho co mi na to ted zase řekne,ale on mi to neplatí že?Vim že acilpirin a vše co končí pirin já nemůžu jsem alergická,hned zitra zajdu.Moje tělo prostě protestuje,když jsem byla rozhodnutá jit do toho,tak jsem onemocněla a zrušila termín opky,ale možna to tak mělo být,protože jsem pak našla pana Vřeského a objednala se k němu.A mu doopravdy důvěřuji.Koukl na mě a hned věděl co mi dá,jen mě zarazil s těma implantáty,že chce dát každý jiný a já vlastně ani nevím proč.Uvažuji že se ještě objednám na konzulku,ale dneska jsem volala a nikdo mi to nezvedl.Už bych si přála to mít za sebou.Jsem už úplný závislám na omlázku.Manža už má dost ze mě.

arrow
profile_image
Tsonata
od 28. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Obvoďak ať si myslí co chce akceptovat tě musí. Tak si z toho nic nedělej. A ty máš nějakou asimetrii nebo vpačeny hrudník? Možná proto to chce řešit takhle.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Tsonata: Taky si myslím,že by mě měl akceptovat.No v papírech mám minimální asymetrii a Hypotrfie,tak jsem to dala jsem do vyhledávače Hypotrfie a to je asi ten důvod,proč pan přimář volí dva různé implantáty.Znamená to nedostatečná výživa a omezení růstu orgánů a tkáni.Tak že jde vidět,že pan přimář koukne a hned ví co dělat.Akorát mi to nevysvětlil,tak abych to pochopila ,takže mu budu věřit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Mondiee: Vůbec se nestresuj on ví co dělá on ví proč dává dva různé implantáty možná ba jednom prsu potřebuješ větší projekci aby ty prsa byla stejná ono nikdo ti neuvidí napsané na prsou v jednom mám mentor a v druhém arion víš to jen ty horší by bylo kdyby ti dal implantáty stejné a ty jsi pak sundala podprdu a měla jedno prso větší od druhého anebo musela vycpávat podprdu protože na jednom sedí na druhém odstává

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené