arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na 33marketka: Vše znovu

arrow
Neprodává v Bazaru

tak se mi to pomalu blíží .. ještě dva týdny Holky nějak mi to vypadlo, .... mám nástup na klinice v 15.30, vím, že říkal, že se můžu ráno normálně nasnídat, pak už nejíst, ale nevím, jak je to s pitím, můžu pít v průběhu dne, nebo už ani pití po snídani neee ?

Já bych nepila. Až se probudís, bude ti zle. A snídaně by také měla být lehká. já bych asi nic moc nesnedla od nervozity

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Novobka: já pila naposled 3 hodiny před op

arrow
Neprodává v Bazaru

Já jsem zdravojedlík snídám pravidelně jen bílý jogurt s ovocem, takže lehká snídaně, s tím pitím už tedy taky radši nebudu .... díky Nervozita přijde až cestou a při přijetí

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Novobka: Být tebou, tak se ještě ty 3 hodiny před napiju, protože budeš mít po op několik hodin žízeň než ti dají trochu vody. Já byla v těch největších horkách a ještě 2 a půl hoďky před měla trošku vody, jinak bych asi omdlela.

Reaguji na Novobka:
Ráno snídaně jen lehce, aby ti po narkoze nebylo špatně a pít určitě jen do 12 hodin. Pak už ne.

arrow
profile_image
sonicka
od 30. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, jaky je rozdíl v Silelia Medical a LLC, kromě doby čekaní? Je jedno kam? Děkuji.

arrow
Neprodává v Bazaru

Svacule: zak to je fajn, že kolem oběda :)
Já volala dnes dr.ohledně předoper.vyšetření, vše mám v pořádku, ufff :) a nic jsem neplatila :)

no, my se svaculí už jen 6, začínám být nervózní a taky se hrozně těším :)

arrow
Neprodává v Bazaru

*tak

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky, které jste byly u Vřeského..
Nevíte, jestli Vřeský operuje, pokud má žena menstruaci? Vypočítáno jsem to měla na toto úterý, operace 2.9., ale bohužel jsem to ještě nedostala a už cítím, že to pomalu přichází Neměla jste některá taky takový problém?

Svacule[/reaguji] Ahojky, mi začala menstruace ráno po operaci, měla mi přijít v den opky. Já myslím, že je to jedno. Pokud nemá žena pravidelný rytmus, tak se to přece naplánovat nedá.

Mám dotaz na holky, co už jsou delší dobu po opce. Budu teď pět měsíců po opce, mám Ariony 530 ml. Už je mám usazené, ale jsou pořád dost tvrdé, i když už jsou měkčí než po opce. Kdy vám změkly? Masírovaly jste je nějak, nebo něco? Děkuji

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahojte vsichni, tak jak jsem psala o tom vrzani, zejtra s tím jedu k Vreskymu, chce me vidět, ze to není normální.. To jen pro info, kdyby to někoho pak taky potkalo, potom napisu, co s tím dál, ale mám obavy, jestli nepujdu znovu pod nůž :-/ všem cekatelkam držím palce :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky jak je to vlastně s podprsenkama, až se odloží ta, co dostanu po opce? Teď jsem četla, že tě Mudr. pošle do nějaké spešl prodejny a že snad stojí kolem 3tis., což mě docela překvapilo, že je tak drahá ? Vím, že se pořád mluví o „Domečku“ někde v Ostravě. Jak to tedy je?

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené