arrow
profile_image
Annia
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Holky, vůbec se dopředu netrapte s narkozou, pracovala jsem na pooperačním a to opravdu každý zvládá jinak. Snad jen, kuřačkám doporučuji poctivě dodržet před opkou nekouřit, spousta si ještě ráno tajně zapálila, a těm pak bývalo zle. Taky, když se bojíte, můžete před opkou dostat zklidňující tabletku, tu naordinuje doktor nebo anesteziolog a čekání je klidnější. Ten pohyb po zákroku bude omezený, to je fakt, nachystejte si telefon poblíž, když budete chtít volat rodině a s tím ostatním už vám snad sestřičky pomuzou.
Svoji narkozu jsem prospala až do večera, i dalšího rána, trápil mě jen pohyb Tabletky od bolesti byly moje nej kamosky Ale to vše rychle přejde a uvidíte, že to za to stálo!

undefined Mně teda bylo po narkoze taky zle, a to jsem během 3,5 roku měla už třetí a zvracela jsem poprvé po augmentaci. Navíc nejsem ani kuřačka. Taky jsem hned druhý den měla brutální horečky, měla jsem pocit, že udeřila má poslední hodina... a dneska jsem Max spokojená 👍

arrow
Neprodává v Bazaru

Katynko to sis užila... :/

ohledně narkózy, teta je kzřačka, zakouřila si před klinikou a za hoďku šla na sál, byla na abdominoplastice, takže opka trvala dýl než prsa.. no a taky ji prospala, zle ji nebylo.. nemyslím si že je holkám zle jen proto, že si zapálily..

arrow
Neprodává v Bazaru

*kuřačka

arrow
profile_image
Nšoči
od 9. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na zazushka: Ahoj Zazushko, uvažuješ jen o mudr. Vřeském? Já jsem se jím nenechala tlačit do velkých a šla jsem raději k Lucákovi. Mám to tak, jak jsem chtěla, Prsa vypadají přirozeně a o to mi v prvé řadě šlo. Ono taky, co je vlastně pěkný tvar? Kulaté a napnuté? Já myslím, že pěkný je ten, který nevypadá uměle. Takže stůj si za svým. I doktoři mají různý vkus. Budeš s tím chodit ty a ne Mudr. Vřeský. Nehledě na shánění předražených obřích podprsenek. Taky s věkem to bude legrační, až se tělo začne smršťovat, jen na hrudníku budou dvě velké napnuté koule. Držím ti palce!

arrow
profile_image
verunka30
od 4. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj holky, chci sem dát svuj příspěvek hlavně kvůli holkám, které se boji velikosti u pana dr . Vřeskeho. 1.7.2015 jsem na klinice LLC podstoupila augmentaci u pana dr. Navrhoval 390-490 že se rozhodne na sále, podle toho jak to bude vypadat a kolik se vejde. Byla jsem vydesena, že tak moc, vubec jsem si to nedovedla představit, mám 170cm, 50kg a 72 cm pod prsy. Nakonec vloženo 420 kulate Nagor, nízký profil. Velká spokojenost a dokonce bych brala i větší. Takže se vubec nebojte, on vi co dělá. Navíc se nedivejte na ml, ale na cm. On ten hrudnik musi vyplnit, at to vypadá dobře a hlavne soumerne s boky

arrow
Neprodává v Bazaru

Já z narkózy strach nemám vůbec. Měla jsem jich za život několik a nikdy mi nic nebylo. Tak věřím, že to tak bude i tentokrát. Z čeho mám ale strach je ta bolest potom. Mám sice hodně posunutých práh bolesti a hodně toho snesu, ale i tak....představa, že si ani neučešu vlasy, neposadím se, atd....to mě celkem děsí. Ale všechny jste to tady vydržely, tak já určitě taky Jsem za tuto diskuzi opravdu nesmírně vděčná, moc mi to pomáhá!

Holky, ještě jsem se chtěla zeptat, jak je to s předoperačním vyšetřením? Vím, že to tady určitě už xkrát padlo, ale než bych to dohledala.... Je mi jasné, že si to budu platit,ale myslela jsem, že se to všechná dá zařídit přes praktického lékaře. Jenže sestřička mě vyvedla z omylu tím, že když jsem samoplátce, tak to jde mimo ně a nemůže mi s tím nijak pomoc a všechno si to musím vyřidit a oběhat sama. Tzn. zajít do laboratoře na odběry a potom interní na EKG? Nebo ještě někam jinam?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ptáš se co je vlatsně pěkný tvar. Dle mě je to pro každého něco jiného. Tobě se evidentně líbí klasický tvar prsou. Mě zase právě ty pevné a kulaté. Kdybych měla alespoň nějaká prsa, tak žiju s tím co mám a nic neřeším, protože takhle mi je bůh stvořil. Ale pokud nic nemám a můžu si tedy vybrat jaký tvar a podobu moje prsa budou mít, tak to rozhodně nebudou přirozená, jelikož přirozený, kapkovitý (nebo jak to nazvat) tvar, který běžně ženy od přírody mají se mi moc nelíbí. Je to opravdu věc vkusu a ten máme každý jiný. A umělá prsa budou hold vždycky umělá a je jedno jak jsou veliká S tím stářím a smršťováním....no nevím, ne každý se stářím smršťuje, znám i opačném případy Navíc myslím, že v 80ti je to celkem jedno

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na verunka30: Díky moc za příspěvěk! Ujištění, že právě tento doktor ví co dělá není nikdy dost Já se právě těch velkých prsou bojím, tak snad se taky vzbudím spokojená

arrow
Neprodává v Bazaru

Amelia2015: mám úplně stejný názor jako ty.. taky se mi líbí pevné a kulaté prsa.. né ty kapkovité... a ano někdo zase na stáří hooodně přibere a není smršťený.. :D
Té bolesti se i já bojím a to jsem zažila hodně... a kdy že jdeš na opku? :)

arrow
Neprodává v Bazaru

Verunka30: ahojky a můžeš prosím vložit fotky jak prska vypadají? jak jsi to zvládala po operaci? měla jsi velké bolesti? :) děkuji :)

arrow
profile_image
verunka30
od 4. 7. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Andrea2210: Bolesti jsou snesitelne, nejhorší to bylo asi po probuzení, ale večer uz jsem normalne volala manželovi a začala sama chodit na zachod. Spaní na zádech je děs a vstávání z postele hrůza. Ale můžu říct, že od 10.dne mě neboli vubec nic.. dnes jsem presne 6 týdnů od op a už jsem byla i pro normální podprdu v Domečku, vel. 65H

arrow
profile_image
Annia
od 11. 1. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Andrea2210: Jasně, že to není jen tím, že je někdo kuřák , jen jsem napsala svou dlouholetou zkušenost. U každého je to individuální.

arrow
Neprodává v Bazaru

Annia: já vím, já si nervama určo 1 dám a budu doufat, že mi zle nebude :)

arrow
Neprodává v Bazaru

verunka30: taky dobrá velikost :) takže pro tebe nejhorší vstávání.. no snad si budu taky moct zavolat nebo aspoň napsat. :)

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené