Reaguji na Xena 23: kámoška má 400 a větší by měla hezčí....ale záleží na proporcích....já mám 173cm a široký hrudník....proto bych ráda viděla fotku s cca 500ml.

Reaguji na Nikolin: Pokud máš vytáhnuté stehy, tak bych v tom problém neviděla.

Reaguji na bojim-bojim: Já spím na boku už po 12dnech. Mám to i dovolené od dr. Takže nemusíš spát celý měsíc na zádech. Plavání bude složitější pokud budeš mít pod sval, bude Tě to táhnout. Masáže - no nevím za jak dlouho budeš schopna ležet na břichu. Ale dá se domluvit masáž něco jako těhotenská že by si ležela na boku. Na to se chystám za dva týdny, protože ty záda mě zabijou!

Reaguji na Xena 23: Promiň ale prsa s 500ml nejdou mega prsa! Já mám 700ml a budu z toho mít plné 4. Zatím nikdo nepoznal, že jsem byla na reoperaci. Ono číslo děsí ale skutečnost je jiná. A Amálka nemá žádná mega prsa. Má je akorát taková hezká přirozená. Nic přehnaného. Takže se těch tvých navrhovaných ml neboj. Já někdy prostě nechápu(a teď se neuraž) proč některé ženské chodí na zvětšení když by to nejraději tutlaly před okolím a nejlépe aby to nešlo vůbec poznat a vidět. to se přeci nemusí na zvětšení chodit.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na vanda.u.: Děkuji
Já se toho ležení na zádech taky bála, protože jsem usínala a spala ráda na boku nebo na břiše. Na boku jsem měla povoleno ležet až po 3 týdnech. Je to individuální podle aktuálního stavu. Stejně mě to ale nepustilo. Prsa mě tlačila, táhla a bylo to nepříjemné. Pohodlně se mi začalo na boku ležet až kolem 6.týdne. Na břicho si moc nelehám ani teď, 4 měsíce po opce. Není mi to zatím příjemné. Dokonce i tu stahovací podprdu lipoelastic jsem na spaní odložila teprve před dvěma týdny. Bez ní jsem se nevyspala. Ale je to všechno opravdu individuální.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xena 23: Proč jdeš teda na zvětšení? Nezlob se, ale nějak to nechápu. To si zrovna nechej svoje prsa a zbytečně nevyhazuj peníze za operaci. Nemyslím to zle, ale podle toho co píšeš, mi to v Tvém případě příjde jako vyhození peněz. Chceš prsa zvětšit ani ne o číslo. Vždyť ten rozdíl bude minimální. Tak to si nechej co máš, ušetříš nejen peníze, ale i nervy a stresy s operací. Není to procházka růžovým sadem a každá narkoza je riziko. Já bych to kvůli o číslo větším prsům rozhodně nepodstoupila.
Navíc jak psala Michelle, jsou to jen čísla. Na každé postavě ty ml udělají jiný výsledek. Nezáleží jen na váze a výšce, ale celkových proporcích postavy. 500ml nebo 700ml nemusí znamenat mega prsa!
V každém případě je to určitě každého věc. Někdo si dá 700ml a někdo 200ml, no hlavně, že jsme spokojené a zdravé

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na bojim-bojim: Tak to už se ti krátí...dva týdny utečou jako voda! Pokud si dobře pamatuju, tak plnou zátěž jsem měla povolenou až po dvou měsících a to jen pozvolna. Tudíž dřív bych plavat určitě nešla. Ale uvidíš, co ti řekne pak doktor. Co se týče ležení na břiše, tak to zatím nedávám ani teď po 4 měsících od opky. Takže masáž v lehu na břiše bych nezvládla, ale určitě se to dá domluvit nějak jinak a přizpůsobit to. Po všeobecném zhojení pak omezení nejsou žádná. Tudíž solárko, vířivka, sauna, termály, polária, atd. to všechno je dovolené. Záleží jen tvém stavu.

Reaguji na Amelia2015: Amálko, jak to myslíš s tou plnou zátěží až po dvou mesících? To jako, že si až potom mohla zvedat ruce nahoru a ,,tahat tašky s nákupem,,?
Já dnes byla už ve fitku. Dr mi sice v pátek říkal, že nemám poskakovat ale já už se doma hrozně nudím. Samozřejmě neskáču ani nic nezvedám. Ale na pás jsem si zašla a zacvičila na nohy. Myslíš si, že ještě cvičit vůbec nemám? Na další kontrolu jdu až za dva týdny a to bude celkem měsíc po opce. Ještě nemám ani vytáhnuté stehy. A dnes jsem si všimla že mi na levém prsu kousek (mimo lepení) vylezl a mám tam pidi dírku. Co s tím??

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Ruce nad hlavu jsem mohla začít zvedat tuším po 3 týdnech, ale jen nepatrně a na chvíli. Stejně tak cvičení, kdy jsem mohla pomalu zapojit i ruce jsem měla povolené od 4.týdne. Ale vždycky kladl důraz na to, že se vším musím začít zlehka a do bolesti. Plnou zátěž, tzn. zvedání rukou bez omezení, tahání dětí, tašek, atd atd. jsem opravdu měla až po té dvouměsíční kontrole. Pro mě byla směrodatná ta rada "do bolesti". Mě totiž bolelo dlouhou dobu všechno, každý pohyb. Např. vysávat a žehlit jsem opravdu ten první měsíc a půl nebo dva nemohla. To dělal manžel Je to ale individuální. Pokud tě ty činosti nebolí, necítíš bolest ani potom a není ti to nepříjemné, tak to klidně dělat můžeš. Pás a cvičení na nohy, zadek a břicho určitě nevadí. Teď čtu, že nemáš ještě vytáhlé stehy. To bych si asi dávala pozor na těžké věci (i tašky s nákupem) a ruce, respkt., prsní svaly bych zatěžovala co nejmíň.
Bohužel netuším, jestli vylézající steh něčemu vadí. Pokud se ale uvolnil a zůstala tam po něm pidi dírka, asi bych měla obavy, aby se jizva nezačala rozjíždět. Ale s tím zkušenost nemám a to těch jizev mám na sobě několik. Nikdy se mi to nestalo, takže opravdu nemůžu plnohodnotně poradit Možná bych zavolala do LLC a zeptala se na to. Ony i ty sestřičky jsou schopné říct co a jak a poradit.

arrow
profile_image
Xena 23
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Amelia2015: Neee já se neurážím utajit to asi neutajíme žádná. A taky fotky asi zkreslují. A dívám se na to z pohledu ženy, asi muž by to ocenil jinak. jen nechci z ani ne jedniček trojky. zato se snad nezabíjí ne. a ano, stojí mi to zato. Důležité je abych se líbila sama sobě nechám to tedy na mudrovi. ale děkuji za rady a názory

arrow
profile_image
Xena 23
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na bojim-bojim: Přesně to si myslím i já. ty jsi normální ženská na rozdíl ode mne Chtěla jsem tím jenom říct, že co by na tobě vypadalo hezky a přirozeně na mě asi ne.

Reaguji na Amelia2015: Já vím, že holky tady psaly taky, že jim vylezla nitka ale že to nějak zastřihli a bylo to ok. Ach jo já musím mít vždy něco extra každopádně jsem to zalepila a nechám to v klidu do kontroly. Já ty prsa ani nenamáčím ať mi vydrží stroupky a nemokvá to. Jsem až z Prahy takže tam opravdu jedu až za 14dní. Nic mě nebolí jen mě občas píchne ten steh.

P.S.: Mě by se taky líbilo kdyby mi žehlil přítel, ale jaksi si ho nedovedu představit bohatě stačí, že musí chodit nakupovat a je z toho úplně vyřízenej

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xena 23: Ahojky. Já mám taky strach z těch ml. Přece jen se přímo při operaci nemůžeme dívat, jak doktor zkouší různé velikosti a říct :"ty se mi líbí, ty mi tam dejte!" Sice jsme si nějaké velikosti zkoušely na konzultaci, ale zase je asi rozdíl, když to pak ještě přimáčkne sval a tak. A taky to není, jak kupovat si třeba tričko, které když se mi nebude za chvíli líbit, tak ho nosit nebudu a dám ho třeba kamarádce. Ale vybraly jsme si skvělého doktora a nejlepší bude to nechat na něm a věřit mu. Jen prostě teď přesně nevíme, s čím se pak probudíme . Mě doktor říkal, že 1 číslo=200 ml. Určitě teda jak na kom, ale taky si myslím, že se nemusíš bát jít do těch vyšších navrhovaných ml.

arrow
profile_image
Xena 23
od 1. 1. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na vanda.u.: Já jsem totiž zašla hysterčit až když jsem tady zjistila, že Vřeský nedělá anatomy. Do té doby jsem byla happy. No on je možná dělá, ale dává přednost kulatým. Prý se ty anatomy otáčejí.Psala tady jedna slečna. Na holce krev a mlíko budou vypadat asi lépe než na hubeńourovi. Leda že by Vřeský byl kouzelník Proto chci malé, aby to vypadalo co nejpřirozeněji. myslím ten přechod. Nic víc.Je pravda, že jsme to úplně do podrobna na konzultaci neprobírali Tak nevím, jestli stačí když s ním budu mluvit před opkou a nebo se mám objednat ještě na jednu konzultaci.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Xena 23: Jasně, že se za to nezabíjí Jak jsem psala, každý ať si tam dá co chce. Já to beru ze svého pohledu, kdy jsem neměla absolutně žádná prsa. A jít do takového zákroku kvůli tomu, abych měla jedničky mě ani nenapadlo. Podotýkám, že rozhodně nejsem fanynka velkých prsou, ani manžel ne. Někom sluší někomu zase ne. Já si byla jistá, že mě by velká (i když hezká) prsa neslušela. Věř mi, že vím jaké máš pocity. Taky jsem si tím prošla. Všechny tady co už to máme za sebou. Víme naprosto přesně jak se cítíte a z čeho máte strach a obavy. Já jsem byla prvních pár dnů z té velikosti úplně rozhozená. Nemohla jsem si na to zvyknout. No teď jsem nadšená a líbala bych doktorovi nohy, že mi tam dal co dal. Z menší velikosti bych byla nešťastná. Znovu podotýkám, že jsem na sobě/pro sebe velká prsa nechtěla.
Rozhodně je něco jiného zkoušet si ty velikosti na konzultaci v podrpsence než, když to máš pak skutečně v těle! To se nedá srovnat. Zkoušela jsem si tehdá 325ml a s manželem jsme oba vyprskli smíchy, protože nám to připadalo obrovské. V těle mám nakonec 350ml a vypadá to mnohem menší než to co jsem zkoušela na konzultaci.
Jsi drobnější než já, takže určitě míň ml. Takových 300ml by možná stálo za úvahu,co? Navíc bych měla malinko strach, aby "malé" ml neudělaly to, že prsa budeš mít daleko od sebe...Dej si s ním raději ještě jednu schůzku, ať proberete všechno co potřebuješ a hlavně v klidu. Před operací na to pak už tolik prostoru není.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na michelle89: Tak to si myslím, že do kontroly v pohodě přečkáš. Ono to možná ani ničemu nevadí. Pak uvidíš co řekne doktor. Ber to tak, že by mohli být i horší komplikace

On totiž manžel než mě potkal žil nějakou dobu sám, takže se musel o sebe i svoji domácnost starat. Tak jsem mu říkala, že si akorát opráší staré zvyky Nějak si za ty roky co jsme spolu ale odvykl a při každé kontrole se první ptal, jestli už můžu to či ono

Reaguji na Amelia2015: To můj chlap říká, jak je z toho smutný, že nemůžu nic dělat, že všechno děla on a je z toho unavený a ještě k tomu nosím kosmickou podprsenku a nemůže si na holky ani sáhnout. Stará se ale perfektně. Ještě, že je máme

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené