arrow
profile_image
Katikak
od 24. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, pořád se nemohu rozhoupat a rozhodnout pro nějakou kliniku a MuDra - kam jít na augmentaci...když už mě někdo zaujme, je předražený..nebo zjistím, že nemá dobré recenze..nebo je klinika daleko.Chci Prahu a okolí, ne neznámého soukromníčka a slušnou cenu,tzn. do 65000 Kč celkem. A samozřejmě nejlepší práci. Kdo vůbec dělá teď augmentace na Bulovce? Byla jste tam u někoho některá? A jak na vás působí? Co výsledek? Děkuji všem moc za odpovědi.

arrow
Neprodává v Bazaru

12

Na Bulovce je víc lékařů, můžeš si vybrat sama, hodně záleží na dnu, ve kterém jdeš na konzultace, kdo je tam kdy ti řeknou (nebo řekli před dvěma, třemi roky), když si na plastiku zavoláš. Prostředí je samozřejmě horší než na soukromé klinice, ale já jsem tam na operaci byla (s nosem) a jsem moc spokojená, asi bych tam šla i na jinou plastiku, kdybych o ní někdy uvažovala.

arrow
Neprodává v Bazaru

A co takhle si spíš našetřit a jít k nějakýmu špičkovýmu doktorovi? Já bych si na Bulovce nenechala třeba ani odebrat krev když vím, jak to tam chodí

arrow
profile_image
Katikak
od 24. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adel-: Mám na to myslím celkem dost (65000 snad jde),ale víc prostě nedám. Jde mi o dobrého chirurga,klinika u mě už takovou roli zas nehraje, navíc jsem tam chodila a nezdálo se mi něco špatně...ale budu hledat něco podobného...co třeba Motol? Prý tam pracuje na střídačku Frajer a ten je snad dobrý, cenově se snad vejdu...máte zkušenost? Díky.

Já jsem byla na Bulovce na abdominoplastice a vše bylo v pořádku. Šla bych tam klidně znova, kdybych uvažovala o plastice něčeho jiného.

arrow
Neprodává v Bazaru

Reaguji na Katikak: V tom případě si pročtěte recenze na doktory, já třeba než jsem šla na augmentaci, tak sem si pročítala asi rok zde o všech doktorech koukala na fotky, nejdříve jsem chtěla pana Prose, pak sem uvažovala o Doležalovi a nakonec mě na 100pro přesvědčil pan Hirnák. Na Frajera dobré recenze moc nejsou právě. Jestli je jedno, kde budete operovaná tak to asi neřešte. Mě operace stála 75 chtěla jsem nejkvalitnější implantáty a bylo mi celkem jedno kolik zaplatím, péči na Perfect Clinic si nemůžu vynachválit. Já mám zkušenost každopádně s Bulovkou co se týče školní praxe a jak říkám za mě nikdy, jelikož sem to tam viděla očima zaměstnance Přeji uspěšný výběr, není to moc lehké

arrow
profile_image
Katikak
od 24. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Adel-: Jo, asi je fakt, že to nelze uspěchat, já jsem taky taková...hodně právě MuDry zkoumám a čtu o nich...životopisy i recenze, ale když mám už vybráno, zas se mi např.nelíbí něco jiného, třeba jeho hotové operace (výtvory). Např. u vás (Hirňák) mi přijdou prsa - neuražte se - na mě moc "umělá", chtěla bych možná spíš anatomy, když to vidím, jelikož mám bradavky také trochu směrem ven. (Doufám, že se neurazíte,každý má samozřejmě jiný názor a jsme dospělé). Díky za odpověď a názor.

arrow
profile_image
Majuša
od 19. 12. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na Katikak: ahoj, včera som bola na bulovce na konzultaci (modelace a zvetšení) u Dr. Molitora. Operuje taktiež u Yes visage. Perfektný prístup, veľmi príjemný a ochotný. Dostať sa ale na konzultáciu k nemu na bulovke je nadludský výkon. Zatihla som ho na chodbe a vyslovene ukecala nech sa na mna mrkne. Sestry ma skoro zožrali. Inak k operaci asi tolko..je asi uplne jedno kde ta bude operovať nie? Tiež nemusís po opke stráviť v nemocnici svoju mladosť, ale ak je všetko ok. druhý deň odchádzaš, takže si myslím že 24, alebo aj 48 hodín prežijem kdekoľvek. Sám doktor mi povedal, že operácia na bulovke ta vyjde cca 15 az 20 k menej ako v privátnej klinike Čo je obrovskou nevýhopdou je čakačka. Mne povedal, že ak sa rozhodnem podstupit opku u neho, tak mi može dať prvý termín až v kvetnu 2016. Takže keď na to súriš, tak si to potom hold chce priplatiť a ísť do privátu. Hoodne zdaru u výberu!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené