Ahoj, chci se zeptat,jestli je tu nějaká dáma okolo 40ti let,co se odhodlala také k operaci a jak je s výsledkem a hlavně psychikou spokojená?Dalo vám to opravdu to,co jste očekávaly?Na prsa -augmentaci- jdu v termínu květnu,mám 162cm,52kg,obvod 75.Základ vykojené 2,ale materiál tam nějaký je.Doktor vybral kulaté mentory 270ml, nebo 300ml, stredni profil.Nemá tady někdo podobné proporce jako já?Nejsem si jistá,jestli to nebude málo,spíše jsme se domluvili na 270ml,v den OP se to prý ještě může změnit.Další dotaz je,zda jste se dlouho rozmýšlely,zda jít,či nejít? Loni jsem opku vzdala,bojím se komplikací,dalších možných reoperací, narkózy...a říkám si,jestli to má pro mě vůbec ještě cenu,když mi je 40..Manžel mě podporuje - až moc,zaplatí,ale on to pak "nosit" nebude,že. Dříve bych prsa chtěla hned,teď trochu váhám a zvažuji pořád pro a proti dokola...už blázním, nespím. Ale záloha už je zaplacená,tak asi půjdu. Máte podobné zkušenosti a stavy?

arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Určitě BĚEEŽ! A určitě aspoň 300ml. Ale hlavně si vyber dobrýho doktora.Já jsem šla taky ve 40letech a lituji, že ne dřív. Ve 49 jsem si je nechala vyměnit za větší. Míry mám podobné, ale jsem hodně svalnatá takže typ postavy asi jiný. Napoprvé jsem měla 300ml ale prsa mi to pořádně nevyplnilo(asi se mela provést i modelace) a ani ta velikost neodpovídala mojí představě . Ted mám 520ml a není to žádný extrem. Akorát mám vysoký profil implantátu.

arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

....a ve 40 život začíná přeci,no neééé

Díky za podporu..já si taky říkám - když už,tak ať to alespoň poznám. Pár bližším lidem jsem to řekla,ale nesetkala jsem se s porozuměním.Asi si myslí,že chci začít na stará kolena provozovat nejstarší řemeslo. Dr.Bych měla mít primáře Pulse.

Reaguji na Viktorka1312: Úplně ti rozumím. Já takhle týden před opkou jsem volala na kliniku, že to ruším, ze stejných důvodů jako ty. Ale odjakživa jsem věděla, že po dětech to podstoupím.... a pak jsem si řekla, že žiju jenom jednou a kdybych řešila co kdyby, atd., tak bych nesměla vyjít ani z baráku. Určitě neváhej a běž. Pak budeš v létě litovat, že jsi nešla a mohla si to mít už za sebou. A přesně ve 40-ti život začíná

Reaguji na Viktorka1312: Jo a k té velikosti. Já když šla, tak jsem měla asi 56kg/163cm a vykojená Ačka, dostala jsem 375ml anatom. Takže běž do větších, co ti dr. dovolí.

arrow
profile_image
editka1984
od 11. 4. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Reaguji na deneb:
Ahojky, můžu se zeptat, proč jste šla po 9 letech znovu? Jen skrz zvětšení? Zajímá mě, jak to je s implantáty do budoucna... Děkuji moc!

arrow
profile_image
deneb
od 10. 1. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na editka1984: šla jsem kvůli velikosti (od počátku to neodpovídalo mojí představě), ale také kvůli tomu , že ta první prsa nebyla pěkná ani tvarově, prostě 300ml to nevyplnilo.Bylo potřeba větší implantát nebo modelace. Jinak implantáty po devíti letech byly asi v pořádku (aspoň dr. nic neříkal), a to je mám svalem a hodně posiluji. .

arrow
profile_image
stellinka78
od 6. 3. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj.mě bude 39,a jdu také v květnu.Pocity jako ty mám také.Zalohu zapacenou taktéž a nespim dobře od té doby,co znám termín opky :-) Míry mám 160cm,47kg a pod prsy 68.navrženo mam Nagor 360-390-420.Plním si taky svůj sen po dvou dětech (druhé ma 21 měsíců).

arrow
Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ahoj
tak mně bylo nedávno 40, měřím 171/52 a na opku jdu teď za týden a pár dní. Už jsem před rokem byla na jedné konzultaci, jiné klinice a nějak to nevyšlo. Teď jsem se prostě rozhodla, že než začnou vedra, léto v plném proudu, tak chci mít hezký hrudník.-)
Nikdo o tom, že se chystám na operaci neví. Kromě jedné kamarádky, která má zkušenosti s augmentací.

Taky jsem zvažovala, jestli už nejsem ve věku, kdy je to vlastně jedno. Jenže mám skoliózu páteře a tedy i hrudník vypadá docela blbě:-/, kórd když to jedno prso je vpadlé a dá se to právě augmentací trochu zmírnit. I když počítám, že ta asymetrie vidět bude i tak.

Reaguji na stellinka78: Díky za odpověď..a jdeš do Prahy? Napíšeš sem potom jak to dopadlo, jaké to bylo a jak se cítíš? Moc mi pomáhá, že vidím, že nás je tu víc a nemusíme být zrovna filmové star, ale i normální ženské okolo 40, co chtějí vypadat a cítit se ještě dobře. Moc budu držet palce, ať to zvládneš v pohodě.

Reaguji na liuucciiee: .Půjdu do těch 300ml, víc mi MuDr. nedoporučil,to je max.Hlavně - já,jak mám ze všeho ty obavy, myslím, že je větší velikost možná i větší riziko - četla jsem tu i ty příspěvky, kde operace nedopadly, ale nikde se přesně neví,jestli tomu "nepomohla"právě přehnaná velikost impl. Tak se radši budu držet doporučení MuDra, jak píšeš i ty.

Reaguji na Luien: Už za týden... tak to budu držet palce. Už bych to raději měla taky za sebou, než si to úplně rozmyslím.Loni jsem byla na konzultaci na jiné klinice u jiného MuDr.a hned zpočátku sotva jsem dosedla mi řekl, že augmentace je na několik operací, v žádném případě ne na jednu. Už to mě dost zaskočilo a až za rok mi jiný p. MuDr. vše vysvětlil a jinak..Tak ať máš hezký hrudník,podle svých představ a budu ráda, když sem napíšeš své pocity z operace, prsou atd.,až to bude za tebou....

Reaguji na liuucciiee: ...a můžu se zeptat, jak jsi s nimi spokojená? Vidím,že jsi téměř 3 roky od operace, vypadají stále tak pěkně jako na obrázku po 2 měsících?...Klesly, máš nějaké problémy, i zdravotní, objevilo se něco,s čím si třeba nepočítala apod? Spousta holek tu píše,že jsou jako vlastní ..ale co třeba spaní na břiše, běhání na tvrdém povrchu a pod? Díky za odpověď.

arrow
profile_image
stellinka78
od 6. 3. 2017
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jdu k Vřeskému v Ostravě na LLC. Už se to pomalu bliži.Termín mám začátek května

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené