1. . .5678
arrow
profile_image
barul
od 3. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Holky, všem vám držím palce, určitě to zvládnete, když jsem to dala napoprvý já, tak každej! U mě byl problém ten, že při jízdě s instruktorem, jsem vždycky udělala nějakou zásadní chybu- přehlídla jsem nějaké překážjy, takže musel strhnout volant, při couvání jsem vvjela do protisměru a tím omezila protijedoucí, kolikrát mě musel zabrzdit, jelikož jsem vjela do silnice s tím, že jsem si myslela že to s tihnu a samozřejmě bych to nestihla .......předposlední jízdy jsem nasekala ale 5 závažnej chyb, u mě je ale ta výhoda, že se z těch chyb poučáím a příště se vyvaruju. Takže i když jsem to obrečela a byla totálně na na nervy, ještě navíc jsem onemocněla 2 dny před zkouškou hnisavou angínou a v den zkoušky jsem zvracela, poučila jsem se z úředchozích chyb, dávala si majzla a zvládla to! ažt teda na parkování- normální i kolmé jde uplně mimo mě, ale naštěstí jsem chytla vlídného komisaře. Taky jsem si dávala pozor na rychlosti- schválně mě vlekl přes tratě a obytnou zónu, všude bylo hodně předností zprava, stopky. Takové ty klasické věci no. Řekla bych holky, že je to hlavně o sebedůveře, také mi dost pomohl milý přístup ke komisaři a mám pocit, že i Tajemství (pokud neznáte, najděte si to přes youtube,skutečně to pomáhá!)

arrow
profile_image
barul
od 3. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Jinak http://www.autoskola-miltner.cz/otazky-odpovedi.ph p tady jsou přehledně vypracovaný otázky na techniku, snad vám to pomůže

arrow
profile_image
yahuskara
od 8. 10. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj,

nevíte někdo jestli na stránkách ministerstva dopravy jsou všechny značky k procvičení? Zdá se mi jich málo, vždy mi tam u těch dopr.značek vyjede 144 a v knížkách je jich 2x tolik. Nemluvě o tom že se i v jednom testu hodně opakují, hlavně že nám v autoškole říkal, že když se to naučíme z těchto stránek nic nás nepřekvapí, že v knížce nejsou všechny.
A také třeba v 6 otázce motory-chtěl po vás komisař i popis všech částí toho motoru?

arrow
profile_image
barul
od 3. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na yahuskara: Stáhni si věstník, tam máš kompletní přehled otázek, já se z něj učila a je to daleko lepší, než se učit jen z těch náhodne vybraných testů, kde je spousta otázek stejných. Ale je fakt, že těch dopr. značek tam není moc.

arrow
profile_image
cherrinka
od 10. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

ahoj holky,

Já měla zkoušky dneska, testy jsem se učila z netu...4 otázky jsem nedala, byly to nějaké šílenosti...takže testy jsem nedala, technickou ano, protože jsem chytla dobrého komisaře, popisovala jsem povinnou vybavu a kontrolky...Jizdu jsem taky nedala ale udělala jsem chybu ,takže to bylo oprávněně...takže si zažiju ten stres znova asi za 14 dnů.

ahoj, je dostačující projít všechny otázky na stránkách ministerstva dopravy? Je zde také elektronický věstník ke stažení do pdf, ale nevím, zda obsahuje opravdu všechny možnosti otázek, které se mohou na testu objevit? předem díky za odpověď.

arrow
profile_image
Pralinkaaa mojeid
od 24. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji lelinka22: ahoj, je dostačující projít všechny otázky na stránkách ministerstva dopravy?

Tak ZDE máš soubor všech otázek (882). Jiné u závěreček mít nebudeš

Reaguji na Pralinkaaa: tak pokud je tomu tak, tak to by bylo dobré i když zdá se mi, že všechny značky se např. v otázkách nevyskytují, tak jako v knížce ... právě proto se mi nezdá, jestli to je opravdu vše?

arrow
profile_image
alex963
od 9. 9. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Já jsem se na teorii připravoval tak, že jsem dělal online testy tak dlouho, dokud jsem je neudělal 3x po sobě na 100%. A teď už jsem řidič

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené