1. . .5678
arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Nattalka: My ženy, když máme sebemenší problém, hned to řešíme tady nebo s kamarádkama, co je špatně, co dělat, aby byl milý šťastný a spokojený, ale oni? Vůbec nic neřeší a je jim to naprosto jedno!

Oni si totiž zajdou do hospody a je jim to fuk, však ono se to "nějak" vyřeší Stejně to pak za ně řešíme my, ať už je vina na jejich straně nebo ne.

Cituji Nattalka: Jsem s přítelem 4 roky a už se taky nelíbáme, max. při sexu. Chybí mi to!

Mně taky, a jak Když už, tak musím začít já, jeho to prostě nenapadne. Pak se cítím taková, jakože už pro něj nejsem dost sexy, že po mně netouží. Přitom to taky nestojí žádnou námahu a nás to hlavně potěší mnohem víc než jakýkoliv dárek.
Je to s těma chlapama těžký, kéž by se snažili, tak jak my, to by byl ráj

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Tarazed: Jakto, že u nás se to těžko hledá? Já myslím, že Romů je v každém městě dostatek

arrow
profile_image
Lucrezia
od 26. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji Jay Jay: No právě a blbců jako ty, ještě víc

chtělo by to trochu nadhledu - ve všem

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Lucrezia: chtělo by to trochu nadhledu - ve všem

Však já jsem v kliduJen jsem opravdu neměla náladu na přiblblý poznámky, to se občas stává

arrow
profile_image
Nattalka
od 15. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Jay Jay: jeho to prostě nenapadne. Pak se cítím taková, jakože už pro něj nejsem dost sexy, že po mně netouží. Přitom to taky nestojí žádnou námahu a nás to hlavně potěší mnohem víc než jakýkoliv dárek.

Přesně vím jak ti je! Taky mi to tak někdy přijde, že už ho ani nepřitahuji a hlavně že mu na mě už ani nezáleží, že mi tím ani neudělá radost, přitom ví, že to mám tak ráda. Ale když chlap nechce, tak nic dělat nebude, ani pro naše dobro, hledí jen na sebe!

Cituji Jay Jay: kéž by se snažili, tak jak my, to by byl ráj

No to by bylo! Ale je jen málo takových...

Reaguji na Jay Jay: Velice se omlouvám, že jsem nechal tvůj příspěvek tak dlouho bez odpovědi.

Cituji Jay Jay: Cituji Herman Larson: Četl jsem v diskusi, že je ti osmnáct, těm mužům bude asi taky tak nějak. V tomto věku je pro ně s*x nejdůležitější věc na světě, tak jim to hodnocení neměj za zlé. Ono je to časem přejde.

To bych neřekla, neslyším to jen od kluků kolem 20, ale čím dál víc i od starších věkových kategorií, akorát tím asi nejsou tak posedlí, jak ti mladí.

Já už si nevzpomínám, kdy jsem tak naposledy slyšel někoho mluvit, a není to tím, že bych se s muži nestýkal. Jestli muži ve tvé blízkosti stále říkají, co by udělali nějaké modelce z plakátu, buď počkej, až je to přestane bavit, nebo začni vyhledávat jinou společnost. Anebo jim řekni, že ti to vadí, ať si to nechají na později.

Cituji Jay Jay: [...] jakmile jsi na nějaké stránce, tak je tam buď rada jak sbalit muže, jak se chovat před muži, co ocení, jak bysme měli být oblečení, když se chceme líbit anebo nic. Snad nikdy jsem neviděla, že by tam ukázali místo rad pro ženy nějaké pro muže: Jak se chovat před ženou, jak jí sbalit....A asi takhle, kterej chlap si to sám od sebe vyhledá na netu? Já teda osobně žádnýho neznám. [...] chlapi na to kliknou pouze, když se jim to tam naservíruje přímo před oči a bez hledání. Taková je aspoň moje zkušenost

Předpokládám, že to jsou stránky orientované hlavně na ženy, u kterých provozovatelé nečekají, že je bude číst větší množství mužů. Pak je jasné, že tam články pro muže nebudou.
Teď jsem si udělal menší "Google test". Zadal jsem do Googlu dvanáct frází typu "jak sbalit muže/ženu/kluka/holku", "co muži/ženy/kluci/holky chtějí" atp. Vyšlo mně, že stránek obsahujících fráze typu "jak sbalit muže/kluka" je přibližně 1,60krát víc než stránek obsahujících fráze typu "jak sbalit ženu/holku". Ten výsledek ti dává částečně zapravdu, ale není to zase takový nepoměr, aby se dalo říct, že pro muže žádné rady nejsou a že si je muži nevyhledávají.

Cituji Jay Jay: Jinak to ostatní jak jsi psal je teda pořád o tom samém, o penězích, ale nic to nemění na tom, že to je prostě nefér, v ženách to vyvolává žárlivost, nízké sebevědomí, přehnané hubnutí atd..., ale chlapi ti jsou v pohodě, ti se nemusí snažit, ženský naservírovaný všude před očima a my se máme snažit, jen abysme byli co nejlepší,nejkrásnější,nejhubenější atd.

Ano, je to o penězích, firmy používají krásné ženy, aby z lidí (ze všech) vytáhly peníze. Fér to není, ale ani život není fér. Měli bychom ho brát takový jaký je, a ne takový, jaký bychom chtěli, aby byl.

Cituji Jay Jay: [...] ošklivých chlapů je čím dál víc, nic se sebou nedělají, nedbají o sebe, a že by třeba zkusili posilovat, vonět se - třeba mě se strašně líbí, když chlap krásně voní a stačí tak malinko (jo najdou se vyjímky, ale těch je žalostně málo), ale ne, to už je prostě na chlapi až moc snahy, to radši budou sedět v hospodách a slintat nad babama, který v životě nemůžou mít Aspoň kdyby kolem bylo víc pěkných chlapů, ale takhle můžeme akorát snít...to je trochu smutný, nepřijde ti?

Po chlapech se nedívám a navíc nedokážu spolehlivě odhadnout, který je ošklivý a který je pěkný, takže tady ti nemám co odpovědět.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Herman Larson:
Díky za reakci Teď už si to tolik nepřipouštím a nemám s tím takový problém jak před rokem Radši to moc neřeším a jsem v klidu

Reaguji na Jay Jay: Dobrý přístup, ať ti to vydrží!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené