arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Malajka: Reaguji na Sisina87:
My se taky pusinkujem pořád, ale chtělo by to občas i to líbání

Cituji Malajka: citace se dělá tak, že označíš větu nebo část textu, kterou chceš citovat a dáš "reagovat"

Ahá, děkuju

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji EleanorWoods: Upřímně chlapi by se takhle najisto nechovali, kdyby holky nebyly tak rozdavačné. Pardon slyšim kolem jak támhleta ojela skupinku kamarádů, vidim opilou holku na baru s chlapem jak pak jdou na záchod nebo k němu...dokud ženské nezačnou mít hrdost nic se nezmění.

Tak pod to bych se klidně podepsala.
A díky, žes sem dala ten odkaz, protože mě to fakt HODNÉ zaujalo.

arrow
profile_image
mikkýsek
od 29. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Jay Jay: mám vztek na ty, kteří se točí kolem mého partnera a na které se koukne nebo s nimi mluví. Já vím, že je to normální, když se koukne a normálně si s nimi povídá, ale mě to hrozně deptá a sráží sebevědomí, protože mi skoro vždy přijde, že je hezčí

za to nemůže partner , ale tvé nízké sebevědomí a sebehodnocení sebe samé.S tím se budeš muset poprat sama, s tím ti nikdo nepomůže.

A ohledně tvého dotazu proč se všude vystavují jen ženy? Asi proto, že žena byla stvořena , aby byla obdivována . Žena má více atributů , které vyvolávají obdiv .Mohla bych toho vyjmenovat spoustu.,nevím co bys chtěla obdivovat na chlapech všichni jsou stejní , což o ženách se říct nedá .

Jinak muži jsou od pradávna lovci , prostě to mají v krvi takže je úplně normální, že se otočí po každé pěkné ženě nebo mají sexuální fantazie co by dělaly s tou či onou .Neznamená to,ale , že to hned bude dělat s každou. Ty jako žena to prostě nikdy nedokážeš pochopit

Cituji Jay Jay: Ženy nemají právo se podívat na hezkýho chlapa ? Máte s tím někdo taky takovej problém?

Mají a já nevím jak ty , ale já se po nich určitě koukám, když mi za to stojí

Myslím, že to zbytečně dramatizuješ , tak to prostě na světě chodí a ty to nezměníš . a nebo třeba můžeš , protože jak to tu již někdo psal jaký si to uděláš , takový to máš.

Cituji Malajka: Já nějak nechápu tvojí filozofii, to chceš aby se do konce života bavil jenom s tebou? Aby se na jinou ani nepodíval? Aby si o jiné ani nepomyslel, že je krásná?.

jednoho dne na to přijde sama , že takovéto uvažování je zcela zcetsné a nikam nevede , možná tak k vlastní flustraci.

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Cituji mikkýsek: A ohledně tvého dotazu proč se všude vystavují jen ženy? Asi proto, že žena byla stvořena , aby byla obdivována . Žena má více atributů , které vyvolávají obdiv .Mohla bych toho vyjmenovat spoustu.,nevím co bys chtěla obdivovat na chlapech všichni jsou stejní , což o ženách se říct nedá .

s tímhle nějak nemůžu souhlasit. Žena byla tedy mimochodem stvořena, aby dala život a pak se o dítě starala, když už tedy A dál, jaké jsou ty zvláštní atributy, pro které je v reklamách burcované mužské libido? Chlap má taky hrudník, na který stojí za to mrknout, pletence ramenní paže, stehna, zadek, krásná záda.. Některé ženské "ujíždějí" na chlapských rtech, na očích.. prostě, nevidím důvod, proč by se ženské neměly taky pokoukat a proč by pánské tělo nemělo být více vidět. Mimochodem k těm komplexům, jsem přesvědčená, že by to chlapům taky začalo parádně lízt na nervy, kdyby všude byli vystavovaní urostlí krasavci s mužným/chlapeckým kukučem a sexu plnýma očima (a společnost je přímo či nepřímo tlačila, aby se snažili být pro nás stejně dokonalí........)

arrow
profile_image
pes.filipes
od 12. 5. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

No a když už jsme u toho.. neva mi (líbí se mi) reklamy, kde jsou zdůrazněné ženské oči, krásná tvář, vlasy, prostě jistá decentnost. Ale kupříkladu jedna zdejší společnost na výrobu tuším ocele, mívala reklamy už celkem hardcore - např. detail podivně vyholeného ženského klína. Včera jsem jela kolem dvou bilbordů s obrovským ženským zadkem v tangách. To už mi přijde nechutné, a vysloveně za tím účelem, aby co nejprovokativněji upoutali chlapskou pozornost (ať se třeba vybourají)... Plus, představte si reklamu, ve které by byl prostě ukázaný jen a jen pánský úd..trošku divné. Tak proč to naopak je v pořádku?

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na mikkýsek:

Cituji mikkýsek: jednoho dne na to přijde sama , že takovéto uvažování je zcela zcetsné a nikam nevede , možná tak k vlastní flustraci.

Asi sis přečetla špatně mojí odpověď Malajce, jelikož tam jsem psala, že nechci aby se bavil jen se mnou atd.., takhle neuvažuji

Cituji mikkýsek: za to nemůže partner , ale tvé nízké sebevědomí a sebehodnocení sebe samé.S tím se budeš muset poprat sama, s tím ti nikdo nepomůže.

Ano, vím, že za to může moje sebevědomí, ale chtěla jsem vědět jestli má/měl někdo taky takový problém a jak se s tím vypořádal + holky mě tu celkem i podpořily, myslela jsem, že bude více negativní názorů na mě, takže i to mi hodně pomohlo

Cituji mikkýsek: Asi proto, že žena byla stvořena , aby byla obdivována .

s tím také jaksi nemohu souhlasit

Cituji mikkýsek: nevím co bys chtěla obdivovat na chlapech všichni jsou stejní , což o ženách se říct nedá .

To jsem trošku nepochopila jak jsi to myslela, že jsou všichni stejní? A ženy snad ne?

Cituji pes.filipes: s tímhle nějak nemůžu souhlasit. Žena byla tedy mimochodem stvořena, aby dala život a pak se o dítě starala, když už tedy A dál, jaké jsou ty zvláštní atributy, pro které je v reklamách burcované mužské libido? Chlap má taky hrudník, na který stojí za to mrknout, pletence ramenní paže, stehna, zadek, krásná záda.. Některé ženské "ujíždějí" na chlapských rtech, na očích.. prostě, nevidím důvod, proč by se ženské neměly taky pokoukat a proč by pánské tělo nemělo být více vidět.

úplný souhlas

Cituji pes.filipes: Mimochodem k těm komplexům, jsem přesvědčená, že by to chlapům taky začalo parádně lízt na nervy, kdyby všude byli vystavovaní urostlí krasavci s mužným/chlapeckým kukučem a sexu plnýma očima (a společnost je přímo či nepřímo tlačila, aby se snažili být pro nás stejně dokonalí........)

taky souhlasím. Kdyby to bylo všechno naopak, tak ti muži by to prostě neustáli. Dám příklad: Jsou asi 2 reklamy pro ženy (na Old Spice a reklama na nanuk Mrož) a už jen tyhle dvě reklamy u mužů vyvolávají rozhořčení... jaktože jsou tam chlapi a ne ženská? Co to je za buzeranty? Blbá reklama! To by mě teda potom zajímalo jak by reagovali na to, kdyby měli 2 reklamy, kde by byli ženy a my měli všechny ostatní s muži....trochu nefér

Cituji pes.filipes: No a když už jsme u toho.. neva mi (líbí se mi) reklamy, kde jsou zdůrazněné ženské oči, krásná tvář, vlasy, prostě jistá decentnost.

Jasně, neříkám, že nesnáším všechny reklamy, kde jsou ženské, taky se mi nějaké líbí. Když je reklama třeba na šampon a mýdlo pro ženy, tampony, tak je jasné, že tam asi nebude chlap Ale vadí mi spíš, takové, kde je reklama o úplně něčem jiném než o ženě a stejně ji tam plácnou. A ještě se tam nakrucují a bůhví co

Cituji pes.filipes: Včera jsem jela kolem dvou bilbordů s obrovským ženským zadkem v tangách. To už mi přijde nechutné, a vysloveně za tím účelem, aby co nejprovokativněji upoutali chlapskou pozornost (ať se třeba vybourají)... Plus, představte si reklamu, ve které by byl prostě ukázaný jen a jen pánský úd..trošku divné. Tak proč to naopak je v pořádku?

Přesně tak, nechápu

arrow
profile_image
RomanKaS
od 4. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Vzpomněla jsem si, co jsem kdysi o tomto problému četla: Problémem reklam je ten, že sex prodává. Nákladné výzkumy, které se za tímto účelem provádějí, zjišťují, na co reagují ženy a na co muži. Zrovna u mužů prokázaly přístroje, napojené na jejich tělo, že reagují nejvíce na sexy krasavici, ať už v ruce drží cokoliv (kromě tampónů a vložek) . Takže dokud bude v reklamě (téměř) vše povoleno, bude se snažit dosáhnout té nejvyšší hranice přiažlivosti.
U žen svalnatý krasavec v reklamě ani zdaleka tak nefunguje, takže není důvod, aby někdo takovou reklamu vytvářel. Konkrétně reklama na Old Spice s tím nabušencem, co má v ruce Old Spice, lístky, perly a pak je na koni.... mi připadá naprosto stupidní a docela mě vytáčí ta prvoplánová arogance. No a to je zase problém zahraničních reklam u nás. Co my vnímáme jako ubohé, mohou v jiných krajinách přijímat jako vtipné. Stejně tak můžu říct, že se nestačím divit, jaké krasavice v televizi a v seriálech vídáme, ale s mužskými herci si už takovou starost nedělají, kolikrát tam obsadí do hlavní role takové rypáky, že se člověku nechce kvůli tomu na ten seriál ani koukat. Jako například na Slovenku úspěšná, u nás (prý) neúspěšná telenovela Tisíc a jedna noc. Někdo říká, že je to dobré, někdo, že to nestojí za nic. Já nevím. Nemůžu se na to koukat proto, že slavný Onur Aksal mi připadá hnusný a celá romantická pohádka je tak pro mě pasé. Ale stejně tak se mi nelíbí slavná doktorka Brennanová alias Kůstka, je mi také něčím odporná, takže tím to pro mě z nějakého důvodu není oblíbený seriál. Čili u mě by se to "neprodalo", pokud mám vystihnout, jak to celé myslím.

Cituji RomanKaS: Konkrétně reklama na Old Spice s tím nabušencem, co má v ruce Old Spice, lístky, perly a pak je na koni.... mi připadá naprosto stupidní a docela mě vytáčí ta prvoplánová arogance

Tak na tu jsem alergická

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji RomanKaS: Stejně tak můžu říct, že se nestačím divit, jaké krasavice v televizi a v seriálech vídáme, ale s mužskými herci si už takovou starost nedělají, kolikrát tam obsadí do hlavní role takové rypáky, že se člověku nechce kvůli tomu na ten seriál ani koukat.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na RomanKaS: A k čemu to vlastně je, že je v reklamě ta přitažlivost pro muže? Stejně si to, na co to je, chlap ve většině případů nekoupí a bude jen čumět Jako já chápu jak to oni myslí...ale stejně mi to příjde téměř k ničemu. Ale co už...to už se nezmění...
Mimochodem reklama na Old Spice se mi líbí...ani ne tak ten muž, ale spíš jak rychle mluví a je to vtipně pojaté . Ale to jen tak mezi řečí

Cituji RomanKaS: Stejně tak můžu říct, že se nestačím divit, jaké krasavice v televizi a v seriálech vídáme, ale s mužskými herci si už takovou starost nedělají, kolikrát tam obsadí do hlavní role takové rypáky, že se člověku nechce kvůli tomu na ten seriál ani koukat.

No asi tak...to mě na tom právě štve Na muže se bere ve všem ohled, ale ženy, ty to přece vydrží, i když tam nebude nic pro ně.

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ženským vlastně moc jiný ho nezbývá, než to zkousknout, protože jinak je nazývána "magorem".
Včera jsme s přítelem koukali na film Machete a je to stejný příklad, jako ty reklamy. Na začátku filmu všechno zmasakruje Danny Trejo a Stevem Seagal - pro mě naprosto asexuální a neatraktivní chlapi, vzápětí na to zcela nahá herečka alá Eva Mendes si ehm...z rozkroku vytáhne telefon.
Během filmu se celý děj točí okolo sexy policistky Jessicy Alby, nejdřív oblečené, pak nahaté.
Pak je tam sexy drsňačka Michelle Rodriguez, nahatá Lindsay Lohan a ještě nahatá nějaká herečka, která hraje její matku a v bazénu si to rozdávají ve trojce právě s Dannym Trejem

Takže z mýho pohledu sexistickej film zaměřenej pouze na chlapy, protože Danny Trejo je tam jako "sexsymbol" a ženský po něm šílí, což je z mýho pohledu naprosto nereálný.

Prostě básník chtěl říci, že tyhle extrémně sexy ženský jedou po obyčejnejch, né-li naprosto odpornejch chlapech a takhle to v životě přece chodí, ne?

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sisina87: Takže z mýho pohledu sexistickej film zaměřenej pouze na chlapy, protože Danny Trejo je tam jako "sexsymbol" a ženský po něm šílí, což je z mýho pohledu naprosto nereálný.

To je pravda, ale já bych v takovým filmu nehledala nic víc než tam je. Tedy vpodstatě NIC !
Já jsem se časem naučila koukat se zájmem i na ty ženské. Vlastně už dokážu rozlišit, která je pěkná, která ne, koukám na vlasy, na oblečení, s manželem je třeba i hodnotíme (někdy se shodneme, někdy ne ) Nevím, jestli ze mě soudobá kinematografie udělala polovičního chlapa , ale já se na ty pěkné holky taky ráda podívám. Nevnímám je jako konkurenci a nevadí mi, že manžel civí na Penelope Cruz a absolutně nevnímá, co mu říkám . To je prostě tak. Komerce zaměřená na chlapy prostě útočí na ty jejich nejjednodušší pudy a s tím my nic neuděláme, mužeme to jenom brát s nadhledem. Penelope k nám domů stejně nikdy nepřijde, aby mi přebrala manžela a já zase stejně nikdy nepotkám osobně Brada Pitta, tak co ?

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji amelie1111: Nevnímám je jako konkurenci a nevadí mi, že manžel civí na Penelope Cruz a absolutně nevnímá, co mu říkám .

Tak tohle ti dost závidím, protože já tohle prostě nedokážu.
Jde o to, že když se třeba připravuju do práce, tak kouknu do zrcadla a řeknu si "teda, dneska jsem fakt kočka, líbím se sama sobě". Večer přijdu z práce, pustíme takovýhle film a je po sebevědomí.
Dost mě to užírá, snažím se to odbourat a dokázat si, že nejsem nejošklivější na světě, ale prostě to nejde. Z přítele mám vždycky pocit, že jsou pro něj ty krasavice v televizi nebo i na ulici všechny taaaaaaak strašně atraktivní a doma má takovou "nicku"...

arrow
profile_image
amelie1111
od 8. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Sisina87: teda, dneska jsem fakt kočka, líbím se sama sobě

Vidíš, tohle by ti mělo vydržet až minimálně do půlnoci !
Hele, najdi si fotky na netu fotky těchto krasavic, když je náhodou někdo vyfotí, jak jdou do krámu nebo vynést odpadky a určitě se pobavíš. Většina z nich bez make-upu retuší a body-dublérů vypadá úúúplně obyčejně

Cituji Sisina87: Z přítele mám vždycky pocit, že jsou pro něj ty krasavice v televizi nebo i na ulici všechny taaaaaaak strašně atraktivní a doma má takovou "nicku"...

Tak já nevím, to záleží, jestli si to jenom namlouváš nebo jestli se k tobě přítel chová přezíravě. Je fakt, že můj ex mě dost zanedbával, což mi tedy na sebevědomí napřidalo. Ale manžel je ke mne velice pozorný, já jsem se svým vzhledem maximálně spokojená, takže mu ty virtuální krásky klidně toleruju. Zrovna nedávno dávali "Mandolína kapitána Corelliho" s jeho oblíbenkyní, tak u toho slintal jako bernardýn . Ale já si nepřipadám ošklivější než Cruz, vlastně jsem jí hodně podobná, tak o co jde,ne?
Určitě je na Tobě něco krásného, vyjímečného, co nemá žádná filmová hvězdička, proto s Tebou přítel je.. Říkej si : Jsem krásná, jsem krásná, jsem krásná...a nepřipouštěj si žádné pochybnosti.

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji amelie1111: Tak já nevím, to záleží, jestli si to jenom namlouváš nebo jestli se k tobě přítel chová přezíravě. Je fakt, že můj ex mě dost zanedbával, což mi tedy na sebevědomí napřidalo. Ale manžel je ke mne velice pozorný, já jsem se svým vzhledem maximálně spokojená, takže mu ty virtuální krásky klidně toleruju. Zrovna nedávno dávali "Mandolína kapitána Corelliho" s jeho oblíbenkyní, tak u toho slintal jako bernardýn . Ale já si nepřipadám ošklivější než Cruz, vlastně jsem jí hodně podobná, tak o co jde,ne?
Určitě je na Tobě něco krásného, vyjímečného, co nemá žádná filmová hvězdička, proto s Tebou přítel je.. Říkej si : Jsem krásná, jsem krásná, jsem krásná...a nepřipouštěj si žádné pochybnosti.

Nemůžu říct, že by mi říkal, že se mu zdá ta a ta sexy...ale říkat to nemusí, protože to na něm poznám. Nevnímá a kouká s otevřenou pusou. V tu chvíli si to můžu říkat pořád dokola, ale je tam ještě nějaký silnější "já", který mi říká " na ní nemáš,i kdyby ses na hlavu stavěla".
Je to super mít takový sebevědomí, ale zrovna nedávno jsme se o tom bavily se sestrou (35 let,2 děti, o 6 let mladší přítel) a shodly jsme se na tom, že za to vlastně může náš táta, protože jsme obě od mala poslouchali "Máš vlasy jak pochcanou slámu, Máš velkou *****, Vždyť ty nemáš vůbec žádný kozy, Nežer, nebo budeš mít tu ***** ještě větší, Celý den ležíš na sluníčku a stejně jsi bílá jak stěna, Ještě si ten tvůj velkej rypák nech propíchnout...". Tohle říká doteď a říká to i před přítelem, takže si myslím, že když to přítel slyší od něj, tak se nad tím zamyslí a zjistí třeba, že to tak doopravdy je. Sestra má sebevědomí rozhodně lepší než já, ale má skvělého přítele, který si z ní spíš dělá srandu a píská na holky a nebo jí jen tak prudí. Pro mě by to bylo rozhodně lepší, než když kouká a slintá rádoby nenápadně

Cituji amelie1111: Určitě je na Tobě něco krásného, vyjímečného, co nemá žádná filmová hvězdička, proto s Tebou přítel je.. Říkej si : Jsem krásná, jsem krásná, jsem krásná...a nepřipouštěj si žádné pochybnosti.

Budu se snažit, dneska začnu s tréninkem
Každopádně moc děkuju za podporu, už si vážně připadám jak blázen.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené