1. . .345678
arrow
profile_image
doubleshot
od 19. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Měla jsem problém se sebeúctou, dělala jsem to samé, co ty, ba ještě horší. Je také fakt, že mi to sebevědomí snížil nemilující manžel. Teď jsem v pořádku, vím, že jsem krásná a skvělá a že mám většinou něco navíc, než ty ostatní dámy, minimálně pro mého partnera. Takže ať se klidně dívá na ženy a baví se s nimi - aspoň si díky kontrastu připomene , jaký poklad má

Ale ten proces uzdravení nebyl lehký, bylo to peklo.

Doporučila bych ti psychoterapii. Určitě budeš mít problémy se sebejistotou i v jiných oblastech, takže se to ti hodí nejen kvůli vztahu.

arrow
profile_image
Sisina87
od 5. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji doubleshot: Doporučila bych ti psychoterapii. Určitě budeš mít problémy se sebejistotou i v jiných oblastech, takže se to ti hodí nejen kvůli vztahu.

Psychoterapie? Chápu to dobře, že mám navštívit psychologa? Nad tím už jsem taky přemýšlela, ale vlastně vůbec nevím, jak začít.
Přítel mi to už i kolikrát v averzi při hádce řekl, že mám jít k psychiatrovi.
Vím, že moje chování je hrozný, ale nedokážu to nijak ovlivnit, Vždycky si říkám, teď se zachovám tak a tak, ale nakonec stejně zareaguju přehnaně, žárlivě a já nevím co ještě. Ubíjím tím nejen přítele, ale hlavně sama sebe, protože ve mě pořád hlodá nějaký červíček.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Sisina87:
Máš pravdu, tak to cítím i já. Můj přítel na ně sice nekouká s otevřenou pusou, ani nijak nekomentuje, ale mě vadí už jen to, že tam prostě ta ženská je a že jí vidí a já vím, že taky nikdy taková nemůžu bejt, i když bych si přála bych stejně hezká a štíhlá jako ona. Můžu dát taky příklad, zrovna dneska jsme se koukali na Transformers (sama bych na to nikdy nekoukala, ale co bych pro svýho milovanýho neudělal, když on ty roboty tak zbožňuje) a všude jen roboti + v hlavní roli mladej klučina,sice není nejhorší, ale nebylo na něm co obdivovat a pak je tady samozřejmě i kráska Megan Fox, která se sklání nad motorem od auta v krátkém tričku z kterého jí leze bříško a v úplých džínách s vystrčeným zadkem, kluk z ní samozřejmě úplně vedle. A když občas sleduju partnerův pohled, tak jen vidím jak sjede přes obličej na prsa a na zadek a už šílím Já se jako taky podívám, každej se podívá, ale pak se kouknu na sebe a snažím se být neviditelná.

Cituji amelie1111: Já jsem se časem naučila koukat se zájmem i na ty ženské. Vlastně už dokážu rozlišit, která je pěkná, která ne, koukám na vlasy, na oblečení, s manželem je třeba i hodnotíme (někdy se shodneme, někdy ne )

To já ženské taky zkouknu a zhodnotím je, třeba i s přítelem a třeba řeknu, že je krásná, že má krásný vlasy...i když většinou na nějakou ukážu a řeknu že je hezká, a on řekne, že buď ujde nebo že není špatná, ale to říká pořád...doteď nevím, který typ se mu líbí nejvíc.
Ale teď držím dietu, takže třeba budu za chvíli taky jako proutek (haha)

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na doubleshot:
Nevím jestli reaguješ na mě nebo na Sisi, ale jelikož máme stejný problém, tak je to asi celkem jedno
Ty jsi s tím byla taky na psychoterapii? Já bych třeba šla, jenže jelikož jsem student,tak nevydělávám, tím pádem moc peněz nemám....předpokládám, že se za to platí. A jsem nejistá ve více oblastech jak píšeš, ne jen v tom vztahu.

Cituji Sisina87: Vždycky si říkám, teď se zachovám tak a tak, ale nakonec stejně zareaguju přehnaně, žárlivě a já nevím co ještě.

Jo přesně, to si taky vždycky říkám, trochu mě opustí vztek a říkám si, že dobrý už je to v pohodě, chovej se v klidu. Ale po chvíli nad tím zas začnu přemýšlet a pak ještě příjde přítel a jsem zase tam kde jsem byla a začnu s rejpáním a nakonec se pohádáme jako vždycky

arrow
profile_image
doubleshot
od 19. 9. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reagovala jsem na Jay Jay, protože jsem celou diskuzi nečetla, ale jak patrno, ono je víc holek, které si to vztáhnou na sebe, a možná vědí proč .

Já jsem na psychoterapii nebyla, dostala jsem se z toho sama, ale myslím, že jsem tehdy na tu terapii jít měla, protože by to bylo určitě rychlejší a ušetřila bych si spoustu utrpění. To, že jsem se z toho dostala sama, není berná mince, neznám nikoho jiného, co by toto zvládl bez odborné pomoci, trochu neskromně říkám, že jsem výjimka, takže raději předpokládejte, že to samy nedáte.

Jinak dle mého každému člověku pomůže prsychoterapie. Osobně bych raději investovala nejdříve peníze do toho nejcennějšího, co mám, tedy do své duše, až potom do jiných věcí, fakt bych si z toho udělal prioritu. Navíc jsou psychoterapeuti, které hradí pojišťovna. Ale není jich zas tak moc. Ale to pětikilo týdně bych za to dala, i kdybych měla být o hladu. Může to zachránit vztah, nebo ty budoucí vztahy. A vůbec, člověk pak díky nabyté sebedůvěře pak začne i víc vydělávat, takže je to dobrá investice .

Ale je to běh na dlouhou trať.

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Nečetla jsem vše, ale určitě by přispělo k lepší sebedůvěře i cvičení, které tě bude bavit a budeš ho dělat pravidelně. Aspoň u mě to vždy zabralo. A až uvidíš i výsledky tak tuplem.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na doubleshot:

Cituji doubleshot: Já jsem na psychoterapii nebyla, dostala jsem se z toho sama, ale myslím, že jsem tehdy na tu terapii jít měla, protože by to bylo určitě rychlejší a ušetřila bych si spoustu utrpění.

Tyo, tak to jsi dobrá

Cituji doubleshot: Navíc jsou psychoterapeuti, které hradí pojišťovna. Ale není jich zas tak moc. Ale to pětikilo týdně bych za to dala, i kdybych měla být o hladu.

Aha no tak to leda najít nějakého, kterého hradí pojišťovna, jelikož k tomu druhému bych mohla jít tak 2x a tím by to asi skončilo
Ještě se k němu dokopat, příjde mi divný tohle vykládat někomu cizímu jen tak....

Reaguji na Elli:
Myslíš cvičení, jako třeba aerobik nebo nějaký tanec atd.? Vyzkoušel jsem už plno kroužků, ale každý mě přestal po chvíli bavit, takže jsem se až nutila ho dochodit. A už dlouho jsem na žádný nechodila, ale teď bych strašně moc chtěla chodit na Flirt dance...jenže problém je v tom, že je drahý (ale to by se ještě nějak dalo vymyslet) a druhý a ten podstatnější, že bydlím daleko od toho města, kde se vyučuje, takže nemám šanci Hlavně ají co sem o tom četla, tak zvyšuje hodně sebevědomí a tak a to bych potřebovala...no ale bohužel.

arrow
profile_image
Elli
od 18. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No vidíš, ten flirt dance je super nápad! Chápu, že je drahý a máš to daleko, ale pokud by ti to mělo udělat dobře, tak pro to udělej vše, ať se tam aspoň jednou týdně dostaneš. Všechno jde, když se chce A hlavně se nesrovnávej s ostatníma! Každá jsme originál a něčím vyjímečná. Makej na sobě, dělej věci, který tě baví, prostě se soustřeď na sebe!

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elli:
Já už jsem vymýšlela snad milion způsobů jak by se to mohlo vymyslet, aby to šlo, ale při všech se utratí neskutečný peníze a na to prostě nemám (celý by mě to vyšlo asi na 6 700,-) To je dost na kroužek, který trvá ani ne půl roku. No ale třeba se stane zázrak a najdu nějaký prachy nebo něco vyhraju, anebo mi to někdo zaplatí..(haha)

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No a teď koukám, že by ani to nevyšlo, jelikož než bych dojela do Brna, tak by kroužek už začal Tady asi není co řešit...

Cituji Jay Jay: dy asi není co řešit...

no když se nechce, tak je to horší než když se nemůže...
máš internet, zkus youtube, tam je plno videí, vyšla i knížka v češtině atd.

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na beruskaan:
Mě se právě chce a jak, jenže já bych stejně spíš na ten kroužek víš
Na internetu jsem pořád na těchto videích a něco jsem si zkoušela, ale není to ono, potřebovala bych před sebou lektorku, která by k tomu říkala, co a jak + nějaké rady a to protahování, navíc je k tomu potřeba velké zrcadlo, kde se vidím vlastně celá, abych věděla jak to vůbec vypadá, když to dělám a to doma nemáme.

Cituji beruskaan: vyšla i knížka v češtině

O té knížce tedy nic nevím, ani teď když jsem zkoušela něco hledat, tak mi to nic nevyplivlo. Ale děkuju, zkusím se zajít mrknout do knihkupectví, třeba se něco najde Jenže stejně je tam problém, to zrcadlo...ono učit se tanec, když se nemáš kam koukat, jak to vypadá, tak to taky moc nejde. Jinak nějaký odkaz na knížku asi nemáš, že?

Cituji Jay Jay: A další věc je ta nerovnoprávnost -- jak se všude ženy vystavují (reklamy, billboardy,bordely, bary) a muži jen hodnotí, co by s kterou dělali a jak má hezké to a tamto.

Četl jsem v diskusi, že je ti osmnáct, těm mužům bude asi taky tak nějak. V tomto věku je pro ně s*x nejdůležitější věc na světě, tak jim to hodnocení neměj za zlé. Ono je to časem přejde.

Cituji Jay Jay: A jak se ženám radí, jak udělat partnerovi tohle a jak se k němu chovat a co muži? Těm neradí nikdo nic (přitom v dnešní době, už to snad všechny ženy znají nazpaměť co a jak, přitom by to muži potřebovali mnohem víc, jak se k ženě chovat, jak jí dělat šťastnou.., ale omílá se to pořád dokola).

Můžeš tohle trochu rozvést? Nemám přehled, co kdo komu radí na českém internetu, ale na anglicky psaných stránkách je spousta rad pro muže. Někdy jsem při čtení měl pocit, že mít holku ani nestojí za tu námahu, kdybych měl dělat všechno, co tam radili.

Cituji Jay Jay: Když se podíváte na mužské stránky, tak zase jsou tam jen nahý ženský a jejich komentáře jak by jí ošu**** .

Ty stránky mají peníze z reklamy. Nahé holky jim přilákají návštěvníky, návštěvníci klikají na reklamu a majitel vydělá. Když někdo píše, že by ji ošu****, tak to znamená, že doma takovou holku nemá. Když má někdo v posteli krásnou holku, tak nemá zapotřebí psát takové komentáře.

Cituji Jay Jay: Jdete na párty a tam dělá striptýz žena nebo dokonce je tam lesby show. Já vím, že tohle už prostě tak je, že kdyby tam byli chlapy, tak je to takové nenormální, ale na co se mají dívat ženy?

Organizátoři těch párty pozvou striptérku, protože se na ni přijde podívat spousta kluků, kteří utratí hodně peněz za vstupné a alkohol. U striptérů je to podobné.

Cituji Jay Jay: Ve filmech se furt vidí jen hezký ženský a chlapy tam buď skoro žádní nejsou, anebo jsou to takový ňoumové, že na nich není co obdivovat. V reklamách zase samé ženské a to ani o nich nemusí ta reklama být, může být třeba na koupelnu nebo na cokoliv, ale vždycky tam bude ženská, aby se muži měli na co dívat

Opět jde o peníze, režisér obsadí krásné herce a herečky, víc lidí bude chodit do kina a filmaři vydělají. Krásné ženy jsou v reklamách, aby přiměly muže utrácet. Ty reklamy říkají: „Vidíš tu kočku? Když si koupíš náš deodorant, whisky, auto, tak budeš mít taky takovou.“ Studie prokázaly, že se na to muži nechají nachytat. Na ženy nemají atraktivní muži v reklamách stejný efekt, proto tam tolik mužů není a tvůrci reklam vymýšlejí na ženy jiné finty.

Cituji Jay Jay: Přijdete do baru a uvidíte plakát nahé ženské, gogo tanečnice, striptérky..(kdyby aspoň v reálu bylo více hezkých mužů, ale já když se tak koukám kolem sebe, tak např. v hospodě nevidím žádnýho fakt pěknýho chlapa, přitom hezkých holek je spooousta a ještě je cpou všude kam se jen dá...jak jinak. než pro potěšení mužů)

Nedělají to pro potěšení mužů, ale aby z mužů vytáhli peníze. Muži nemají z těch reklam zas takovou radost, jak by si ženy mohly myslet. Dokonce jedna studie potvrdila, že to mužům snižuje sebehodnocení (dnes se dělají studie na leccos). Ne každý muž je James Bond, a když vidí v reklamě krásnou holku, tak je to pro něho bolestná připomínka toho, že on sám takovou nemá a asi jen tak mít nebude.

Cituji Jay Jay: Mě vadí, že to není nastejno,aby se na co měli koukat i ženy a nebylo všude všechno jen pro muže

Nastejno to bude, až budou ženy ochotné kvůli pohledu na muže vytáhnout peněženku, zadarmo to nikdo dělat nebude.

arrow
profile_image
Sang
od 11. 3. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Herman Larson: No ale to je mimo jiné přesně potvrzení obav všech těch žárlivých žen. Že koukají na tu krásku v reklamě, protože doma takovou nemají a mít nebudou...tedy jsou si velmi dobře vědomi, že partnerka vypadá dost odlišně, nejsou s ní spokojení a kdyby jim ta nahatá kočka z plakátu slezla dolu, tak partnerku odešlou někam. Kromě toho je vcelku jasné, že to je o prachách, ale to nic nemění na tom, že to je hnusné a naše drahá mužská polovina lidstva (čest výjimkám) k politování.. (a jelikož nám nezbejvá nic jinýho než s nima být, tak jsme k politování taky)

arrow
profile_image
Jay Jay
od 11. 7. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Herman Larson: Četl jsem v diskusi, že je ti osmnáct, těm mužům bude asi taky tak nějak. V tomto věku je pro ně s*x nejdůležitější věc na světě, tak jim to hodnocení neměj za zlé. Ono je to časem přejde.

To bych neřekla, neslyším to jen od kluků kolem 20, ale čím dál víc i od starších věkových kategorií, akorát tím asi nejsou tak posedlí, jak ti mladí.

Cituji Herman Larson: Můžeš tohle trochu rozvést?

Asi takhle, jakmile jsi na nějaké stránce, tak je tam buď rada jak sbalit muže, jak se chovat před muži, co ocení, jak bysme měli být oblečení, když se chceme líbit anebo nic. Snad nikdy jsem neviděla, že by tam ukázali místo rad pro ženy nějaké pro muže: Jak se chovat před ženou, jak jí sbalit....A asi takhle, kterej chlap si to sám od sebe vyhledá na netu? Já teda osobně žádnýho neznám. My jakožto ženy si myslím, že hodně hledáme různé rady, takže je to skoro zbytečnost to cpát i na stránky, aby to bylo vidět, protože my si to najdeme i bez toho, kdežto chlapi na to kliknou pouze, když se jim to tam naservíruje přímo před oči a bez hledání. Taková je aspoň moje zkušenost

Jinak to ostatní jak jsi psal je teda pořád o tom samém, o penězích, ale nic to nemění na tom, že to je prostě nefér, v ženách to vyvolává žárlivost, nízké sebevědomí, přehnané hubnutí atd..., ale chlapi ti jsou v pohodě, ti se nemusí snažit, ženský naservírovaný všude před očima a my se máme snažit, jen abysme byli co nejlepší,nejkrásnější,nejhubenější atd....nehledě na to že, ošklivých chlapů je čím dál víc, nic se sebou nedělají, nedbají o sebe, a že by třeba zkusili posilovat, vonět se - třeba mě se strašně líbí, když chlap krásně voní a stačí tak malinko (jo najdou se vyjímky, ale těch je žalostně málo), ale ne, to už je prostě na chlapi až moc snahy, to radši budou sedět v hospodách a slintat nad babama, který v životě nemůžou mít Aspoň kdyby kolem bylo víc pěkných chlapů, ale takhle můžeme akorát snít...to je trochu smutný, nepřijde ti?

Reaguji na Sang:
Hezky řečeno

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené