arrow
profile_image
Star80 mojeid
od 26. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
41    0
Číst hodnocení

Nemohli byste mi poradit, zda barva, kterou má D.Kobzanová ( viz. foto) je melír nebo stálá barva nebo kombinace obojího? Nebo dokonce ke komu chodí s vlasy?

arrow
profile_image
dipendenza
od 7. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
22    0
Číst hodnocení

VIP

Někde jsem četla, že chodí k Blance Haškové .

Nic ve zlým, ale tyhle témata moc nechápu, už je jich tu asi tisíc a holky dávají pořád blondýny...ve směs mají všechny melíry, jen každý má jiný typ vlasů a někomu to chytne trochu světlejší, někomu tmavší, některá kadeřnice je šikovnější, jiná méně, mají jiné značky barev, každá žena má jinou výchozí barvu...stejně přesného efektu nikdy nedocílíš, prostě jsou to melíry. A záleží na tvých vlasech a kadeřnici, jak to bude vypadat u tebe.

Jako je tu téma o barvě Maxové, holky tam dávaly fotky, že mají podobnou. Ano, všechny mají pořád dokola blond melíry, každá stejně trochu jinak.... prostě mi tohle přijde trochu zbytečné řešit, 100%ně stejného efektu asi nedosáhneš, to ovlivňuje spoustu faktorů.

arrow
profile_image
Star80 mojeid
od 26. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
41    0
Číst hodnocení

Chtěla jsem se dopátrat, jestli to je opravdu jenom melír nebo barva nebo obojí a hlavně spíš kam na něj chodí .. Pokud je to na diskuzi špatné téma, tak se omlouvám a tímto ji uzavírám Když by někomu nevadilo mi dát vědět a neotravovalo by ho to, tak pište do SZ. Předem díky!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené