arrow
profile_image
smisek27
od 20. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, asi 10 let si nechávám odbarvovat vlasy, nejdříve velmi světlé melíry, pak asi 3 roky jednolitá blond. Doma neexperimentuju, vždy jsem chodila do kadeřnictví. Poslední asi 2-3 měsíce se mi zdálo, že jsou vlasy sušší, ale po poslední návštěvě kadeřnice jsem zjistila, že jsou úplně zničené. Používá blondor asi tak na půl hoďky a pak na deset minut na mokré vlasy dá barvu. Tentokrát se mi zdálo, že jsem měla vlasy až moc platinové, vždy mi dávala béžovou blond. Dobarvuje odrosty a nakonec trochu barvy dá i do délek. Když jsem si vlasy pak doma umyla, byla to hrůza. Jsou krepaté, svrchní část vlasů úplný chemlon, jemné vlásky kolem uší a u ofiny jak vata. Kdo to zažil, asi si to dovede představit.Chtěla bych poprosit o nějaké rady, co dělat. Mám vlasy trochu pod ramena, moc se mi nechce je úplně ostříhat. Nečekám žádný zázrak, ale existuje něco, po čem by byly vlasy alespoň v trošku lepším stavu? Četla jsem o Kerastase Ciment Anti Usure, láká mě to, ale bojím se, že je to další lákadlo, které stojí spoustu peněz. Děkuju moc za jakoukoliv radu.

arrow
Neprodává v Bazaru

Zkus po každém mytí masku, až se trochu zlepší tak kondicionér a 1x týdně olejový zábal, který můžeš mít na hlavě i několik hodin, olejový zábal často pomůže víc než různé přípravky, pokud to nepomůže tak nůžky.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já bych zkusila ten olejový zábal a pak je dobrá maska Wonder od Gestilu a není drahá.

arrow
profile_image
Goldhelen
od 21. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

smisek27
Kerastase je opravdu kvalitní,ale v tvém případě bych zvolila řadu na suché vlasy....ta je od 1-.3 a na ty tvé zničené klíďo tu 3.....kup si šampon,a kůru k tomu a ještě bych možná do těch vlasů dávala olejíček

arrow
profile_image
anděl
od 22. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, měla jsem ten samý problém. Jelikož mi krátké vlaasy fakt nesluší, tak jsem vydržela tu hrůzu a dala se do boje na všech frontách. Začala jsem u barvy - dřív jsem taky měla barvu na celý porost-tak to už vůbec, odbourala jsem i vysušující melír a nechávám si dělat proužky ne z melíru, ale z barvy - ta je šetrnější. Koupila jsem si kvalitní šampony a střídám je. Pak používám po každém mytí masku na vlasy. Střídám je, aby si vlasy nezvykaly a každá maska jim dá něco jiného. Začala jsem se cpát vitamínama a protože se mi na stará kolena vlasy úplně zbláznily a začaly se mi vlnit až kudrlinkovat, tak toho využívám. Hodně jsem tu pročítala fora na vlasy a vyzkoušela doporučené finty. Je to sice běh na dlouhou trať, ale vyplatí se to. Dnes po zhruba po roce a půl mám super vlasy a to i přesto, že mám nemocnou štítnou žlázu, která se i na vlasech odráží. Pokusím se dát sem pár fotek, aby byl vidět výsledek.

Cituji smisek27: Zničené, krepaté vlasy po odbarvování - nůžky nebo ještě něco zkusit

Určitě ostříhat. Je zbytečné investovat do "mrtvých vlasů". Nech si udělat nějaké hezké mikádo, dej do toho tmavý melír a nech to odrůst. Na kratších vlasech ten chemlon ostříháš dříve než na dlouhých! I když na ně budeš dávat masku, tak to stále budou zničené vlasy bez života. Já vím o čem mluvím. B

Cituji anděl: Začala jsem se cpát vitamínama a protože se mi na stará kolena vlasy úplně zbláznily a začaly se mi vlnit až kudrlinkovat

Na jak starý kolena? Já chci taky Co že to bereš za vitamíny? Já mám celý život vlasy rovný šíleně:-/

arrow
profile_image
sabulebambule
od 11. 10. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud je chceš zkusit zachránit doproručuju Tigi Dumb blonde reconstructor.

arrow
profile_image
smisek27
od 20. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Děkuju moc za tipy, opravdu přemýšlím i o tom mikádu, jen jsem chtěla zůstat u blond barvy, nemusí to být rozhodně ta nejsvětlejší, ale nevím, jak by se to dalo provést. Nicméně ještě zkusím nějaký produkt, zda alespoň něco trochu nepomůže, nečekám zázraky. Na Tigi reconstructor jsem si dívala a taky na Joico K-Pak Reconstructor http://www.lookfantastic.com/hair/joico/k-pak-reco nstruct/joico-k-pak-home-hair-repair-kit.html Nemáte někdo zkušenost? Slyšela jsem, že reconstructor je něco jiného než kondicionér.

arrow
profile_image
smisek27
od 20. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, masku wonder znám, je moc dobrá, ale tady už nezabírá. Jinak si vlasy myji 2 x týdně - dám šampon, kondicionér a masku.

Já jsem po odbarvování melírem dopadla úplně stejně.Od minulého roku jsem utratila mraky peněz až jsem se nakonec musela z dlouhých vlasů ostříhat. Brala jsem revalid,pak inneov,kosmetika kerastase včetně šokové kůry,wonder maska a nic mi nepomohlo,vlasy už byly tak mrtvé a spálené,že asi není cesty.Pořád se mi zkracovaly,jak ty konečky odpadávaly. Teď jsem si barvila sama barvou z Lorealu a i když to nemám tolik blonďaté,spíše dozlata vůbec mě to netrápí,protože jsou vlasy neponičeny. Mi kadeřnice dávala taky melír místo barvya pak barvu na 10min.Sestra byla taky blond a co se dala na černou,tak má jednou tolik více vlasů a rostou jako po másle.Jenže já se té blonďaté nedokážu vzdát,jednou jsem to zkoušela a pak jsem musela drasticky tahat barvu zpět.

arrow
profile_image
krteček
od 1. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Trošku bych to ostříhala - mikádo je pořád v kurzu. Pravidelné zábaly, olejíčky.
Bohužel také se mě stalo, že mě kadeřnice spálila vlasy, vlásky šli i s alobalem, vypadala jsem jak oškubané kuře. Když to vyžehlila tak se to dalo jak takž, ale doma jak jsem to umyla, hrůza a děs.Vlasům jsem dávala každý týden masku ( olivovou) nebo z kadeřnictví. koupila si revalid tablety, nechala to odrůst.

smisek27
Jak jsem psala ve svém předešlém odkazu, zábaly a masky jsou fajn, ale mrtvý vlas už to nevzkřísí. Ale věřím, že na tom společnosti vyrábějící tyto produkty vydělávají šílený peníze. mám zasebou taky už pár nepodařených účasů a spálených vlasů a vždycky pomohlo to ostříhat. Bohužel jednou spálené vlasy ti budou postupně upadávat a bude to vypadat ještě hůř než když to za včas ostříháš. Držím palečky a určitě napiš jak jsi dopadla.

arrow
profile_image
Martis
od 3. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

A jakou máš svoji barvu vlasů? Pokud je nemáš úplně černé, přijde mi zbytečné dávat na ně Blondor a pak ještě barvu. Já mám hnědé a vždy jsem si dobarvovala pouze odrosty, a to barvou s 12% peroxidem a protahování do konců je úplně zbytečné. To se pak nedivím, že je máš úplně zničené...

arrow
profile_image
smisek27
od 20. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bohumil007
Děkuju, ještě o to mikádu popřemýšlím...Martis
Svoji barvu mám takovou tu popelavou blond, i když teď mi vlasy asi už ztmavly, soudím dle odrostů už možná světlá hnědá. Jenže když se mi pokoušely kadeřnice dát barvu bez předchozího odbarvení blondorem, vždycky mi to šlo do zrzava, což mi fakt neslušelo, jsem spíš takový letní typ.avanta
Sofiii
Máte moc krásné vlasy, to je přesně barva, co se mi líbí. pak pošlu foto, v jakém stavu své vlasy mám. Díky moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené