Ahoj, jak si obarvím vlasy, tak barva je většinou jiná, než jaká je na obalu (většinou tmavší), asi tak týden jsou vlasy celkem pěkné, ale jakmile se začne barva trochu smývat, nebo jak na ní svítí sluníčko, tak mi jdou vlasy do rezava (někdy do červena až oranžova). Vypadá to strašně.

Nevíte, co s tím?

arrow
profile_image
cerolaine
od 15. 6. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

A na jakou barvíš?

Buď používáš odstíny s odlesky do zlaté či mahagonové barvy, která se ukáže až po několika umytích. Anebo to bude pigmentem ve tvých vlasech.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já barvím na hnědo /teda snažím se/ . .. a mám to do rezava věčně ... občas se mi podaří chytit něký v´íc hnědý studený tón , ale bohužek výjmečně... po týdnu opět zrz,červená,oranžová
Takže nejspíš pigment..

Tak to je užitečné téma,poraďte kdo znáte radu!Taky si myslím,že do rezava se asi vždy budou vymývat barvy s odlesky do zlata.Jenže těch studených odstínu je tak zoufale málo...anebo i studené se vymyjí do teplých odstínu.A co mne nejvíc mrzí,že tohle dělají i barvy v kadeřnictví.Já chci mít vlasy něco mezi blond a světle hnědou.Je to má přírodní barva tak potřebuji jen trošku oživit.Tmavší mi nesluší a odbarvovat nechci.Proto používám barvy plavoučké,nebo do popelava,ale stejně se vymyjí do zrz.

cerolaine Barvím do hněda. Už jsem zkoušela asi 5 různých odstínů a udělal mi to zatím každý

Jednou jsem si koupila dle obrázků pěknou hnědou a vlasy jsem měla asi týden černé. Nechápu. Po týdnu ale byly zase rezavé Už mi to leze krkem, protože se pak na mě známí dívají divně.

arrow
profile_image
ave123
od 3. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Tak tohle mi dělají taky všechny barvy na vlasy,nevím proč,zrovna před týdnem jsem si koupila z Loreálu čokoládovou a mám odrosty šíleně nazrzlý už po týdnu

arrow
profile_image
Lajka
od 29. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já myslím, že máš hodně červeného pigmentu a jak se barva časem vymývá, jsou vidět původní lehce odbarvené vlasy.

Lajka A jde to nějak změnit? Nebo něco s tím udělat? Přecejenom už mám dost šedivých vlasů, ale ta rezavá barva se mi vůbec nelíbí Přitom moje původní vlasy jsou takové světle černohnědé.

arrow
profile_image
Lajka
od 29. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

aurecon
Asi by bylo nejlepší se dát nabarvit od profíka a zároveň si od něj nechat poradit .

Cituji Lajka: Asi by bylo nejlepší se dát nabarvit od profíka a zároveň si od něj nechat poradit

Ale tohle mi dělají i barvy od profíka

Ahoj..já tedy používala vždy jen přelivy - hnědé - a taky jsem při postupném vymývání měla barvu s odlesky do zlata nebo zrz, ale před asi 2. týdny jsem si koupila barvu Loreal casting creme gloss a mám pořád krásně studenou barvu bez odlesků, chytla teda dost tmavě, což mně nevadí, ale drží a je pěkná..

budgie Jaký odstín sis koupila?

aurecon

Ty jo, chtěla jsem to napsat, ale už přesně nevím, protože už v obchodě jsem váhala mezi třema - buď pralinka, tmavý kaštan nebo hořká čokoláda - ale asi to byl ten kaštan

budgie Ok, sice je to dražší barva, ale zkusím si ji koupit a doufám, že to bude v pořádku.

Jinak, jak rozlišujete barvy na studené a teplé odstíny? Ty studené nedělají barvu do rezava a teplé ano? Takhle mě to nikdy nenapadlo.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené