Ahoj holky, velice ráda bych se vrátila ke své přirozené barvě, měla jsem původně špinavou blond, takzvaně myší šeď. Nevíte někdo o nějaké barvě, která má nějaký podobný odstín, zase nechci být úplně šedivá, může jít i o nějakou plavou, přírodní blond, popelavou. Hlavně mi jde o to, aby to bylo co nejvíc přirozené a aby se nevymývala do zrzava a do žluta. Chtěla bych asi nějakou takovou barvu jako má Rolyn svou přirozenou mezi melíry, vím že to jsou její přírodní vlasy, ale uvádím to tady proto, abyste si to dokázaly představit. Možná ještě raději bych nějaký přeliv. Víte někdo o nějakém takovém zázraku? Díky

Rolyn má svojí barvu takový světlejší lískový oříšek

elissabeth

Já jsem vždycky měla mega háro, hlavu jak balon a právě barvením se mi vlasy hodně natáhly a mám jich o dost míň, teď jsem barvení a žehlení vlasů, natáčení atd... hodně omezila a hrozně se mi spravily, navíc konečně rostou, při žehlení a barvení mi přišlo, že délka je pořád stejná a byly suchý, takový bez života. Já bych nejradši nějaký přeliv, aby vlasy tolik nezatížil a nějakou světle šedou, popelavou, plavou, to by se mi líbilo, protože fakt nesnáším, když si párkrát umyju hlavu a jsem celá žluto- oranžová, je to nepřirozené a nelíbí se mi to, chtěla jsem si vlasy nechat odrůst a nebarvit, ale nemám na to trpělivost, navíc ty odrosty v kontrastu s vlasama s vymytou oranžovou barvou jsou fakt hrozné. No a přebarvit to nějak jinak se dá vždycky, navíc radši budu šedá než oranžová, vypadá to tak nějak chemicky a nelíbí se mi to a neustále se barvit mě taky nebaví a pro vlasy to není dobré. Jinak s jemnými vlasy nemám zkušenost, ale všeobecně si myslím, že každým vlasům barvení škodí, ale nevím.

Mikyska

Ahoj, díky a nevíš o nějaké barvě, která by se tomu podobala? Jinak já nechci přímo hnědou, blond, spíš nějakou šedivou, popelavou.

anna
vůbec nevím, která by se jí podobala, to by musela namíchat zkušená kadeřnice a to je jedna v Českých B. a jedna ve Varech , to jsou jedinné PANÍ kadeřnice, které znám, a které opravdu udělají na hlavě, co zákaznice chce

snad nějaká světle popelavě plavá? Ale to je sázka do loterie si tu barvu koupit

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Casting má odstín Blond, já ho nezkoušela, ale na diskuzích jsem četla, že chytá tmavě blond. Na obrázku vypadá spíš do hněda, ale jedna slečna myslím posílala fotku a měla to takové hodně tmavě blond. Můžeš zkusit, Casting se prý vymývá většinou celkem rychle.
Lepší by ale asi bylo zeptat se kadeřnice, případně jí donést nějakou fotku, aby věděla, co si představuješ...

arrow
profile_image
Lenuska
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji anna: velice ráda bych se vrátila ke své přirozené barvě, měla jsem původně špinavou blond, takzvaně myší šeď

Jako bych slyšela sebe, momentálně řeším ten samý problém, vlasy (jemné, po ramena) mám zaplácané melírama blond a světle hnědé, jenže hnědá pokaždé chytla jinak, takže jsem taková několikabarevná a flekatá, což se mi ani trochu nelíbí. Zrovna včera jsem byla na konzultaci u kadeřníka, co s tím, doporučil mi to celé přebarvit barvou Matrix natural, tuším číslo N8, je to střední blond, ale na vzorku docela tmavá.. leč on mi ji doporučuje, že skryje ty barevné rozdíly a navíc na moje teď zesvětlené vasy to stejně chytne světleji. Jdu tam 15.9. a už teď z toho mám strach každopádně ale doporučuju návštěvu kadeřnice, do domácích pokusů bych se nepouštěla, nebo skončíš třeba taky s rezavou barvou na hlavě.

arrow
profile_image
Tatou
od 29. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji anna: radši budu šedá než oranžová

Tak to jsem si řekla taky a zakoupila Pastel od Hessleru. Pastel je takový ten přeliv jak používají staré babky na bílé vlasy, jak jim to háže barvu do modra, do fialova... Já samozřejmě takhle piclá nebyla a koupila si kouřově šedou a konečně jsem měla vysněnou barvu popela! Škoda jen, že se to vymývá, ale zas je to kondicionér, takže si to můžeš dávat donekonečna jak dlouho chceš. Po umytí tím roztokem vlasy opláchneš (ředí se vodou) a hotovo. A vlasy to rozhodně neničí, naopak, není to totiž barva jako taková. A stojí 70 korun!

http://hessler.cz/ - vlevo v sekci "barevné přelivy"

arrow
profile_image
Lenuska
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kattia: Casting má odstín Blond

Kattia
Tak skoro stejně, jen ještě o trochu tmavší, vypadá ten Matrix natural N8, co mi doporučuje kadeřník..

arrow
profile_image
Kattia
od 26. 7. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Lenuska: Tak skoro stejně, jen ještě o trochu tmavší, vypadá ten Matrix natural N8, co mi doporučuje kadeřník..

A to je barva nebo taky jen přeliv? Mně ten Casting přijde dobrej na vyzkoušení, když se ti barva nelíbí, vymyje se.

arrow
profile_image
lentilkah
od 19. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak to samé teď řeším já. Také jsem přemýšlela o tom castingu co sem dávala Kattia ale včera jsem ještě narazila na novinku od schwarzkopf. Docela pěkná barvička, ale bojím se jak chytá. Včera jsem o ní založila i téma. Tady.

arrow
profile_image
Lenuska
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji Kattia: A to je barva nebo taky jen přeliv?

Co vím, tak by to měla být barva. Ale kadeřník říkal, že na zesvětlené vlasy za prvé chytne o odstín světleji a že se taky dřív vymyje. Já si hlavu sama barvit netroufnu, takže u mě je jasno. Ale jestli vyzkoušíš, určitě se poděl o zkušenost

arrow
profile_image
Lenuska
od 11. 1. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji lentilkah: novinku od schwarzkopf

To vypadá dost dobře, krásný odstín..

anna
Ahoj, tak záleží jestli máš teď tmavší barvu, než svou původní. Já mám taky sovu přirozenou barvu myší a dost jsem se kdysi barvila na čokoládovou a pak zas melír a až teď mi došlo, že ta myší je nejkrásnější!! Tak jsem si nechala udělat hodně hustý melír a za nějakou dobu na to dala přeliv Casting odstín Perlová blond a mám úplně dokonalou myší hnědou! Teď už to nechávám odrůstat a už si na to nikdy žádnou barvu dávat nechci. Tak to můžeš taky vyzkoušet s tím melírem, já to tak udělala už po druhé s tím Castingem, že jsem ho dala na melír a pokaždé to byla tahle barva, protože ten Casting nikdy nechytá do oranžova, vždycky popelavě světlounce hnědá. A nenech se zmást obrázkem na obalu, chytne to tmavěji Přeju hodně štěstí, doufám, že jsem ti poradila

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené