arrow
profile_image
Kačika1
od 22. 11. 2015
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Nevíte někdo o barvě na vlasy, která by byla podobná barvě Barbary Palvin? Jak docílím této barvy?

arrow
profile_image
aresa
od 26. 10. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Mne podobne chytila kedysi na moje vlasy táto farba

To není o tom jakou barvu si koupit, jde o to jaký máš vlastní základ, jestli je vlas chemicky narušený, pokud ano tak čím + přesné odstíny barev pokud jsi barvená, i vlasová péče má na tom svůj podíl a tak dále. Nějaké slečně takto může chytnou barva, kterou si koupí v drogérii, ale to neznamená, že to tak chytne i tobě.

arrow
Neprodává v Bazaru

Takovu barvu jsem si vždycky přála, ale není mi dáno. Mám pigment, který časem zbarvuje všechny hnědé barvy do červenorezavého podtónu. Proto jsem se po všech hokusech pokusech musela vrátit k blond. Takové barvy bych dosáhla jedině, pokud bych si nechala odrůst blond vlasy. A na to zase nemám psychicky Určitě bych se ale vyvarovala domácímu barvení a zašla k výborné kadeřnici/kadeřníkovi.

arrow
profile_image
Lorrie
od 2. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Jde o popelavě hnědou, tu mám přirozeně, ale nechala jsem si vlasy odbarvit a teď se to velmi těžko vrací do původního stavu. Jak říká VeronikaEma, pokud máš odbarvené vlasy na blond, nepůjde to, vždy Tě to bude táhnout k zrzavé. Pokud máš přirozenou blond barvu - teplý odstín (medová, strawberry, atd.), může být, ale pořád to bude mít teplý nádech - pravděpodobně nejen přeliv, ale i barva (po vícerém ošetření se však dá barvy docílit). Z tmavšího odstínu vlasů tato vykouzlit nepůjde, takže jediný typ vlasů, na který by to mohlo chytit správně při prvním barvení/ přelivu, by mohly být popelavé odstíny světlejší hnědé/ blond.
Pokud se Ti nechce utrácet za kadeřnici, můžeš se o to pokusit sama, ale nejdřív zkoušej na malém pramínku, který není vidět, ne na celých vlasech.

arrow
profile_image
janca.b
od 5. 4. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No rozhodně doporučuji kadeřnici, a to hodně zkušenou. Ono totiž nejde o samotnou barvu. Ale i barvu, strukturu, kvalitu, tloušťku vlasů atd. A myslím, že mícháním se takového odstínu ztěží dosáhne.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené