arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

dipendenza Ty máš hezkou barvičku.

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

dipendenza
...takové vlasy,jako máš ty mám skoro i já...mám tam prostě víc barev a u Terezy mi to připadá jednotný,pěkný (hlavně na té první fotce)...ale asi to bude tím,jak si říkala,že má své vlasy světlé,to bude asi kámen úrazu...dám sem teda svou fotku (dělám tak ksichty,tak toho si nevšímejte)..teď už je mám teda odrostlé,jak blázen a přemýšlím co dál...jestli zase melír?

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

LIMETKA 33 ...Hanka to tak míchá ,ta jedna z barev zabraňuje žlutému tonu, na při barvení má ta barva-ta míchanice nafialovělý odstín, ten srazí žlutý nádech.Po umytí jsou vlasy normální, taková zvláštní blondatá a fakt to vypadá super.Tchýně je šikulka, žádná amatérka.Je jí přes padesát, má svůj salon v Praze a tak i zkušenosti, kdysi česala VIP ženské v salonu Eva.Vlasy zničené nemám a délku po pas.To bych byla pěkně nabručená,kdyby se mi s nimi něco přihodilo Na vlasy patlám každé mytí Loreal Absolut repair kondicioner (maska).Vřele všem barveným blondýnkám doporučuji

Cituji Limetka 33: Ale i Maxová má v blond melírek. Není to jednotné.bejbééé Víš, mám zkušenost, že když ukážeš obrázek kadeřnici, tak mě bud řekla, Tohle mi nic neřekne, nebo, že mám jné vlasy atd. Nepomuže to. Každá barva chytá jinak, a na každého taky, rovněž značky chytaj ruzně.

Naprosto souhlasím, má určitě melír, na těch fotkách, ale třeba teď na fotkách z Varů má barvu, úplně jiný odstín, jde víc do žluta, a je hodně podobná barvě, co mám já, taková přirozená blond-Loreal Majiblond 911.
Ale vždycky to trvá, než se odstín vychytá, a pokud jsi beliveme zvyklá na svůj studený melír, tak abys nebyla z té celistvé barvy, která půjde určo trošku do teplého odstínu nešťastná.I když na tom melíru ti to chytí pěkně, zbytek vlasů může jít do oranžova až žluta.
Odstín jako má yourcandy je už dost světlý, i když jí moc sluší, ale je takový ten porcelánový typ, u tebe si to neumím představit. Taky jsem přecházela z melíru na barvu a poprvé jsem to obulela, než jsem na počtvrté konečně odbarvila na požadovaný odstín.

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

yourcandy
...ty máš barvičku moc pěknou,ale hooooodně světlou...

Tereza to má něco mezi teplou a studenou...nevím,co to je,ale je to naprosto parádní...vypadají,že ani nejsou lesklé,ale asi záleží na fotce a na světle...studovala sem omlazení asi dvě hodiny v kuse,ale nenašla sem u nikoho,tak krásnou barvu,,jako má ona...je vidět,že chodí ke kvalitnímu kadeřníkovi

Cituji beliveme: je vidět,že chodí ke kvalitnímu kadeřníkovi

Věř mi, že je to hodně i nasvícením při focení

arrow
profile_image
yourcandy
od 30. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já mám podobný odstín jako byl na té třetí fotce, to nebyla Tereza. Tereza má asi melíry.Taky jsem kdysi měla a časem to splývá v jedno.Mě se líbí vlasy Simony Krainové, je to taková česká Bardotka..škoda,že nejsou její, barva krása.Akorát mi hlava nebere proč takové hvězdy si klidně nechají takový šílený odrosty.

arrow
profile_image
Limetka 33
od 1. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

yourcandy Ty odrosty si nechávají i kadeřnice-blondýny, aby to prej vypadalo přirozeně. Mně to taky udělala a mastily se mi vlasy a tím to vypadalo ještě tmavší. takže já odrosty nemám ráda, ale zase hlava nesmí svítit. trochu tmavší by být měly.

arrow
profile_image
beliveme
od 17. 3. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

jelikož mi z toho už hrabe,tak sem brouzdala i na youtube a našla sem tohle videjko..a je to barvení vlasů barvou Garnier-barva je taky moc pěkná (Tereza to není,to je jasný Maxová to má víc,jak kdyby do pískova)

http://www.youtube.com/watch?v=Qycbc69M4gg&feature =channel

..a jinak Garnierky,jsou dobrý barvy?

Krásná barva

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené