Tak jsem si koupila dvě balení Světlé blond (9.0). Chci se zbavit odrostů a celkově sjednotit barvu. Hlavně mi v poslední době vlasy dost zesvětlaly sluníčkem. Házím fotku před barvením, večer se do toho pustím a ještě dnes se vám pokusím hodit sem výsledek.

Cituji Adééll: balení Světlé blond (9.0).

Priiiima, konečně někdo s blond hřívou.
Taky bych ráda zkusila 9.0, základ mám v podobné barvě jako máš Ty. Mimochodem máš krásné vlásky! Předem děkujeme za fotečku.

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dnes jsem si koupila garnier olia 8.13 (v intersparu je ted akce asi 50% sleva na Olia barvy), do těd jsem barvila jen garnier naturals 8.1 která je krásně světlá a popelavá (jako má Taylor Swift), ale olia by měla více vyživovat vlasky tak jsem zvědavá. Až to spáchám (nejspíš do týdne) tak jsem dám fotky

Reaguji na Adluna:

Cituji Alexandra86: Mimochodem máš krásné vlásky!

Děkuji.

Tak jsem tady. Co se týče kvality vlasů, tak super, i nanášení bylo vcelku fajn, i když barva je opravdu o dost řidší, než ostatní, ale hlavně jsem nadšená z odstínu. Na fotkách to není moc znát, ale skoro jako vždy mi chytla trošku do šediva, ale to se časem vymyje. Kdyby byl rozdíl po pár umytích velký, ještě vám vlásky klidně nafotím. Jinak na fotce jsou nefenované a možná i ještě trošku vlhké. Je to krásná přirozená blond, jsem s ní moc spokojená, na zimu možná i vyzkouším tu o tón světlejší, velmi světlou blond (10.0).
A ještě musím dodat, že mám dost citlivou pokožku na hlavě a každá barva mě pálí, tahle vůbec, navíc nemá ten typický štiplavý pach, který má snad každá blond barva. Naopak hezky voní.

arrow
profile_image
Sandra23
od 25. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Alexandra86:

Ahoj, tak posílám foto odstínu 7,13 tmavá blond po nabarvení.
Obě fotky jsou foceny na denním světle.
Barvu jsem nechala působit jenom 15 minut ( místo 30 ), ale výsledek je stejně takhle tmavý
Dneska jsem si už myla vlasy třikrát a snad to trošku zesvětlilo, ale odstín na krabičce teda nemám ani omylem.

Psed_barvennm.JPG

Po_barvenn.JPG

arrow
profile_image
Sandra23
od 25. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

No a tady přidávám ještě fotku vzorníku, který je na krabičce
No a teď už budu doufat, že se mi ta tmavá barva brzy vymyje.
Moc se z toho sice nehroutím, ale zklamaná jsem určitě.

Cituji Adééll: , že mám

Čauky Adél,

moc pěkná barvička, jen koukám na fotku "před" a žádné odrosty nevidím, tak mě napadá otázka, jestli si barva poradila i s odrosty a jak? Jaká je Tvoje původní barva? Myší šedá - blond?

Děkuji a hezký den,
Al.

Cituji Alexandra86: jestli si barva poradila i s odrosty

Ahoj Alex, vidíš, ani jsem si neuvědomila, že v culíku zezadu nebudou odrosty vidět. Moje přírodní barva je sice myší šeď, ale hodně světlá, takže odrosty nejsou tak výrazné, ale už tam byly. Přikládám fotky. Někdo tu už přede mnou psal, že odrosty měly trošku narezlé, to se mi nestalo. A na odrostech jsem nechala barvu 10 min + poté v délkách asi 15 min.

Odrosty 2

Cituji Alexandra86: Jaká je Tvoje původní barva?

Nejlépe jí asi můžeš vidět na první fotce, co jsem sem vkládala, spodní část hlavy, pod culíkem. Už nějaký ten pátek barvím pouze a jen odrosty, zhruba do půlky hlavy, takže barva u hlavy vespod je moje přírodní, bez zásahu sluníčka. Za to teď jsem si právě řekla, že by to chtělo sjednocení a šla jsem si do drogérky rovnou pro dvě balení G. Olia.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na Adééll: Můžu se zeptat jakou barvou ses barvila předtím? Moc se mi líbí tvoje barva právě na tom culíku ...

Reaguji na Adouk:
Naposledy jsem se barvila Schwarzkopf Color mask 910 - Perlová blond. Byla to nejsvětlejší, co jsem kdy na hlavě měla + tedy již zmiňované sluníčko. Ale dala jsem jen jedno balení, nabarvila odrosty a do délek jsem barvu zčesala hřebenem s velkými zuby. Proto barva není jednolitá.

arrow
profile_image
Sandra23
od 25. 4. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, tak doplňuji zkušenost s barvením. Vlasy jsem si obarvila 30.7. a tmavá blond mi chytla na středně hnědou. Barvu už mám nyní o několik odstínů světlejší. Je pravda, že jsem tomu pomohla každodenním mytím a 2 dny jsem se koupala v chlorovaným bazénu, ale teď po těch 4 dnech vlasy vypadají naštěstí skoro stejně jak před barvením. Upřímně jsem teda opravdu moc ráda, ale takhle rychle se mi nevymyl ani přeliv od castingu. Každopádně, ale musím říct, že od toho barvení mám pořád krásně jemný a hladký vlasy Jinak si už, ale tuhle barvu nikdy nekoupím. Jedině tak nejsvětlejší odstín blond

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj,
přikládám fotky jak jsem slibovala, je to Olia 8.13 a jsem spokojená moc krásně mi to odbarvilo a zesvětlilo odsroty a stejdnotilo vlasy,navíc jsou vyživené a heboučké. Barvy je na vlasy pod ramena až až a nádherně voní!
Reaguji na Sandra23: vždy chytají o něco tmavší.. takže tu kterou si asi chtěla ty 7.13 mam já, ale věděla jsem že 8mičky chytají skoro jako 7mičky, už ze zkušenosti..

arrow
profile_image
Adluna
od 14. 10. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ještě bych dodala, že při focení to (nechápu proč!) hází teplé odlesky, přitom barva je krásně studená opravdu popelavá

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené