arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Avi
určitě jsou i lepší, ale u nás se to moc neprodává, musíš se juknout na net nebo tady o pár stránek dál, kde ty odkazy někde jsou

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

tak jsem se přeorientovala na tmavou hennu a je to lepší než ta červená (obr. v galerce) kdyby někdo chtěl mám navíc dvě červené henny

AXIS
krásně se ti ty vlásky lesknou a jůůůůůůů ta super postavička

AXIS
kdyby někdo chtěl mám navíc dvě červené henny
já být tebou, tak si je nechám, jsou za hubičku a ještě se třeba k té červené vrátíš, pro změnu

arrow
profile_image
Eulalie
od 6. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Avi
To modré zbarvení bude v černé henně způsobeno indigem (modré barvivo), které se specielně do černých hennových směsí často přidává, aby z henny, která je jako přírodní pouze červená, mohlo vůbec něco podobající se černé, vylézt. Na netu jsou i recepty, jak si namíchat vlastní odstín henny a právě s indigem se tam kvůli docílení hodně tmavých odstínů hodně "čaruje"

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Atanera
AXIS
krásně se ti ty vlásky lesknou a jůůůůůůů ta super postavička
oo děkuji

Kdysi jsem cetla, ze barvy smichane z henny a indiga casto obsahuji jakousi chemikalii navic, ktera je rakovinotvorna, ne pouze podezrela, ale opravdu nebezpecna, pokud si dobre vzpominam, ta rakovinotvorna latka je obsazena napriklad v prirodnich barvach Martine Mahe.

Luciepostrachulice
ktera je rakovinotvorna
já si myslím, že to bychom nesměli používat vůbec nic, nesměli bychom jíst a ani dýchat

Mám vlasy po lopatky medově blond barvy a chtěla bych si nechat udělat přirozený světlejší blond melír tón v tónu, nejlépe dvě podobné barvy. Jsem z Brna, tak bych potřebovala poradit který kadeřnický salón bych měla navštívit a kolik by to tak asi stálo. A taky jaký by mě asi tak slušel ... a slušela by mi prostříhaná ofina? (můj profil je na lidech: witchgirl969)

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky holky, tak mám za sebou druhé barvení hennou zlatá blond, nechala jsem to na hlavě 2,5hodiny a výsledná barva se mi tedy vůbec nelíbí. Je to takové nehezké světlé rezavé s nádechem do zelena.. Chci se zeptat, jak by mi chytla kaštanová? Nebo mám koupit raději tutovku "hnědou" hennu?

martooni
se světlejma odstínama nemám vůbec zkušenosti, ale už někdo psal, že na blond vlasech mu blonďatá hena chytla do zelena. Já mám vlasy tmavé a barvím všema možnýma tmavýma odstínama a nikdy se mi to nestalo

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky Atanera, já jsem si právě říkala, že ty bys mi mohla poradit. Zkoušela jsi kaštanovou hennu? Jak chytla tobě?

Je tu nějaká plavovláska, která si zkoušela dávat kaštanovou hennu? Prosím o radu

martooni
kaštan jsem taky zkoušela, chytla mi dobře, ale podklad jsem měla tmavý. Doporučila bych možná vyzkoušet na pramínku vlasů někde vespod. Jakou henu sis koupila?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Atanera
Doporučila bych možná vyzkoušet na pramínku vlasů někde vespod
No vidiš to, u zlaté blond jsem to zkoušela a u té kaštanové mě to nenapadlo..děkuji. Zkoušela jsem tu Hennecolor (francouzská henna) práškovou. Teď přemýšlím jestli si raději mám koupit přeliv než tu práškovou.. ?

martooni
mně osobně ta prášková vůbec nenadchla, jsou to samé bylinky a proto možná ten zelený nádech. Já používám od Venity, myslím si, že tam je i chemie, protože krásně chytá a zakryje moje počínající šediny, ale mám po ní pěkné zdravé vlasy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Atanera
mně osobně ta prášková vůbec nenadchla, jsou to samé bylinky a proto možná ten zelený nádech
Asi jo.. oni tam píší, že nedoporučují na chemicky odbarvené vlasy (já mám melíry a už jsem tam první vrstvu henny zlatá blond měla, tak jsem myslela, že to chytne lépe). Jinak mám vlasy taky krásně lesklé, silné, živé, zdravé.. až na tu barvu.

Ještě jednou dám francouzské henně šanci - kaštanové a pak zkusím Venitu. Děkuju za radu!!!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené