arrow
profile_image
Amita
od 19. 2. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Pokud ti nezáleží na uplně profi líčení, tak bázi nepotřebuješ, ted pokud nemáš problematickou pleť tím způsobem, že máš plno viditelných pupínků. Na to bych použila nějaký neutrální krém, třeba jen oplně obyčejnou Niveu z té plechové dózičky.
Jako podkladový krém můžeš použít skoro každý krém, který je určený na obličej. Já to nepoužívám, protože už to nepotřebuju. Když mi začala puberta tak jsem měla pár pupínků a moc mi to pomohlo..báze hlavně pomáhá k tomu, že ti nejde makeup přímo do postiženého místa a zčásti ti jej ochraňuje. Navíc je makeup čistější, hladší a jemnější a pokud použiješ i trošku korektoru, tak není nic vidět. Pokud nanášíš makeup rukou, tak ti doporučím kulatý nebo placatý štětec na makeup. Vypadá to dobře a hlavně přirozeně.

Jinak bázi používám pod stíny. Jak už tu bylo mockrát řečeno, dýl to vydrží, stíný se ti nehrnou do záhybů očí a navíc se stíny líp nanášejí (doporučuju od Avonu, tekutou bázi).
A k té bázi pod řasenku. Podle mě je k ničemu, prodlouží to řasy, ale hrožně to tu řasenku rozpatlá, někdo to má rád, když nepotřebuje jemné hladké a ,,rozčesané" řasy, ale jinak vzdycky to ty řasy, po nanesení normalní řasenky, slepí. Pro ty kdo to neznají je to ta bílá řasenka, která se dává třeba z druhé strany řasenky. Moc nedoporučuju, alespoň ze svých zkušeností

Nějak se tu rojí bázová témata, tak shrnu své poznatky (mastná pleť s akné)
Mně báze dost přidá na výdrži, ale pozor na levné značky, některé fakt nefungují. Zainvestujte a zkuste si nějakou značkovou proslavenou, ať můžete pak mít srovnání. Také se k různým hustotám a tekutostem makeupů hodí různé báze (od silikonové průhledné po bílou hodně zmatňující tužší...). Hutný makeup + hutná báze může dělat dost fasádu.
Nanést krém - čekat - otřít ubrouskem - báze - čekat - otřít ubrouskem (jde o to, aby se vyplnily jen póry a vrásečky, všechny přebytky přípravků na kůži jsou kontraproduktivní)
Makeup nanášejte štětcem se štětinami do jemna, prsty a houbička ho nikdy tak dobře nerozetřou a nezapracují do každého póru a zanechají zbytečné přebytky. Na to fixační sypký pudr - tady vydržím nejdéle nezmaštěná se silicovým HD pudrem. Nezapudrovaný makeup nic moc nevydrží ani s tou bází.
Oči - taky utřu od mastnoty a báze dám co nejméně a rozťupat až do úplného vsáknuta. Nutno pokrýt a zapudrovat stíny celé víčko, aby se nikde nic nedotýkalo protilehlé holé kůže.

arrow
Neprodává v Bazaru

Používám bázi pod stíny od Art Deco, je skvělá. Stíny drží jak přibité a nevlévají se do vrásek.
Bázi pod řasenku jsem měla pouze od Avonu, byla součásti dvoufázové řasenky. Vzala jsem si ji na zkoušku protože jsem chtěla vyzkoušet, jestli to má nějaký efekt. A má.
Proto si chci pořídit bázi pod řasenku od Elf. Četla jsem na ní dobré ohlasy tak vyzkouším.
Pod makeup jsem několikrát použila bázi od Sephory. Pleť jsem měla silikonově hladkou, hebkou ale jako by nemohla dýchat.. V tomto případě zastávám názor, že je lépe méně než více.

arrow
profile_image
jituled1
od 10. 2. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Bázi pod oční stíny už nějaký ten pátek používám a už si líčení bez ní ani neumím představit. Začínala jsem s e.l.f., pak jsem měla sephoru, teď mám nově benefit (v sephoře asi za 740,- tuším) a musím říct, že je skvělá. Stíny na ní krásně drží, navíc díky ní vypadají ty stíny opravdu přesně tak jako v krabičce, jsou sitější a vyplácáš jich míň, vydrží, nedělá se tam ta ošklivá čárky. Ale samozřejmě to s tou bází nesmíš přehnat, když si jí tam napatláš moc, tu ošklivou čárku ti to tam samozřejmě udělá. Tak Good luck

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené