Ahoj, po tom co se mi jakž-takž podařilo vymýtit seborreu z pokožky hlavy, mám nyní nové kamarády - jakési akné na hlavě - dle internetu může jít o folikulitidu...Na kožní jsem objednaná až za týden...Jedná se o svědivé pupínky, po seškrábnutí prasknout, je v nich žlutý maz...Poměrně i svědí, občas i bolí...Mám na obličejové akné Eryfluid - četla jsem, že je na to také dobrý...Máte nějaký typ třeba na oplachové kůry z bylinek či jakou léčbu jste nasadily Vy a zda-li pomohla? Děkuji

Zkus jitrocelové oplachy hlavy a vlasů, můžeš si koupit i jitrocelovou mast a dělat si zábaly. V létě si jitrocel nalož do alkoholu a tuto tinkturu pak vtírej do pokožky hlavy.
http://www.lekarna.cz/jitrocelovy-caj-20x1-5gm-lec ivy-caj/
Ale hlavně se vyčisti vnitřně!
V tuhle chvíli jsou nejúčinnější mladé čerstvé kopřivy. Stačí jen přelít horkou vodou a nechat 10 minut louhovat a pít několikrát denně po dobu 14ti dnů. Nebo zkus kopřivový výluh.

Kopřivový výluh
Ještě více cenných látek budete mít, pokud si připravíte výluh ve studené vodě. Čerstvé kopřivy posekáte na menší kousky a zalijete je asi litrem studené vody tak, aby kopřivy byly celé ponořené. Tuto směs si připravíte večer a necháte přes noc luhovat. Pak slijete a popíjíte během dne.
http://zeny.e15.cz/clanek/pro-krasu/procistovaci-k oprivova-kura-1

Reaguji na True: Děkuji.... Ohledně vnitřní očisty...čistím se už skoro půl roku "Jonášem" a akorát mi to dělá tyhle neplechy tak s tím končím

Zkusím spíš ty výluhy lokálně - jdu na jitrocel

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené