arrow
profile_image
evaL
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Dobrý den, máte někdo zkušenost s přípravkem Bioderma Sensibio Tolerance+? Na jednu stranu vypadá zajímavě, ale překvapuje mě, jak málo je o něm dostupných informací a nikde nelze nalézt ani přesné složení. Děkuji za zmínku, pokud jste se s ním setkali.

arrow
profile_image
VelkáMíša
od 21. 6. 2014
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Ona je to novinka, proto zatím tak málo informací. Jinak Sensibio Tolerance+ - Dermatologická péče, která trvale zvyšuje kožní toleranci a zároveň respektuje přirozenou biologii pokožky. Jádrem této péče je patent Neurocontrol, excluzivní komplex biomimetického tetrapeptidu a zklidňujících účinných látek. Patent Neurocontrol snižuje přecitlivělost nervových vláken v pokožce. Sensibio Tolerance+ je obohacený o sodium PCA, který posiluje kožní bariéru a poskytuje optimální hydrataci. 100% tolerovaný pokožkou. Jemná, lehká textura. Nekomedonní. Testováno na alergické pokožce.

Sležení: Aqua, Cocoglycerides, Glycerin, Silica, Glyceril Stearate, Sodium Citrate, Capryoyl Glycine, Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Sodium PCA, acetyl Tetrapeptide+15, Undecylenoyl Glycide, Sclerotium Gum, Sodium Hydroxide

Tolik info na krabičce.

Je to péče o pokožku, která biologicky redukuje oba typy zánětlivé kaskády. Jsou 3 příčiny vzniku přecitlivělé, podrážděné a alergické pokožky.
- narušená kožní bariéra
- keratinocytový zánět
- neurogenní zánět

Pro OBNOVENÍ KOŽNÍ BARIERY - v krému obsažený Sodium PCA a inovovaný Neurocontrol

Proti KERATINOCYTOVÉMU ZÁNĚTU bojuje Ramnóza, Manitol, Xylitol (komplex RMX) - účinně zklidňuje a redukuje syntézu protizánětlivých cytokinů

Proti NEUROGENNÍMU ZÁNĚTU- BIOMIMETICKÝ TETRAPEPTID - redukuje stimulaci nervových vláken, inhibuje neurogenní zánět.

Mám doma, zkouším a jedním slovem - POHÁDKA. Je to jedna z mála léčebných kosmetických značek, doporučovaných kožními lékaři. Samozřejmostí je absence parabenů, konzervantů a parfemace. Myslím, že vám na požádání v lékárně vyrobí do malého kalíšku vzoreček. Alespoň u nás to tak s radostí děláme.

arrow
profile_image
evaL
od 10. 6. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Děkuji. Mohl by být tedy vhodný i na mastnou aknózní pleť? Vím, že odpověď asi není jednoznačná, příčin akné je mnoho a ledaskteré pupínky ani akné být nemusí. Ale hledám hydrataci a zklidnění, pokud se mi mou péčí povede si pleť rozdráždit nebo přesušit. Musím mít však krém absolutně nemastný, rychle vstřebatelný a velmi lehký, jinak je mi nepříjemný a zhoršuje mi zánětlivé projevy pleti, která se mi opravdu hodně mastí. Řada Effaclar od LRP mi fungovala ze začátku, později to bylo čím dál horší, až jsem od ní upustila.

arrow
profile_image
ivkas1
od 4. 3. 2016
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

méně než
10 příspěvků

Dobrý den, krém jsem si koupila, ale má tedy hodně divnou vůni. Tak jako by byl žluklý? Můžete někdo napsat, jestli je to v pořádku? Jestli se to nezdá jen mně.
Děkuji za odpověď.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené