pumpkin

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Leo
Ovšem možná by stálo za úvahu býti zlatovláskou a tím se vymanit z davu .... Ty se nezdáš Leo Ale jak čtu, tak lišky nejsou v kurzu nikdy, nějak není žádná liščí sezóna na obzoru.

pumpkin
Ale jak čtu, tak lišky nejsou v kurzu nikdy
Nooo... nejsou v kurzu mezi ženskýma, ale copak chlap pozná zlatovlásku od ledové královny?

arrow
profile_image
Martini
od 4. 9. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahojky holky,
chtěla bych vás poprosit o radu. Mám blond vlasy, ale od půlky hlavy mají žlutý nádech, takže jsem si koupila od lorealu šampon silver a teď nevím jak si s ním mám umýt vlasy. Mám si s ním umýt celé vlasy a nebo jen od tý části, kde mám ten žlutej nádech? díík za radu

Leo
Koukám, že když sem napíšu, že se mi líbí, jak to má Renata Langmanová
Mě se ta její barva teda taky hodně líbí, koukala jsem na ní někdy v týdnu a má to úžasný

arrow
profile_image
Maaya
od 16. 8. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Leo
Koukám, že když sem napíšu, že se mi líbí, jak to má Renata Langmanová
Renata je krásná holka, ale ta původní tmavší medová blond jí podle mě slušela víc, byla v ní šmrncovnější a přirozenější. Ta současná barva je sama o sobě pěkná, ale k ní mi moc nesedí, přijde mi na ní taková tvrdší, umělejší, barbínovitá, zvlášť, když se výrazněji nalíčí. Ale možná to dělaly ty lokny, co měla načesané na přehlídku, v civilu to třeba vypadá lépe.
No, snad mě neukamenujete...

sarahpentium
koukala jsem na ní někdy v týdnu a má to úžasný

Maaya
Renata je krásná holka, ale ta původní tmavší medová blond jí podle mě slušela víc, byla v ní šmrncovnější a přirozenější. Ta současná barva je sama o sobě pěkná, ale k ní mi moc nesedí
Souhlasím , ale dokážu oddělit barvu od majitelky. Ta barva mi přijde nádherná, ale hezčí mi přišla s tou předchozí barvou.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Poraďte mi prosím...Měla jsem fialové vlasy a stáhla jsem je na blond....stahovala jsem to dlouho a teď pokažde kdyz se obarvim se mi po umytí barva od uší dolů zbarví do žluta.A odrosty když obarvím tak jsou taky žluté,ale nechtěla bych je moc ničit dlouhým odbarvováním.Dole jsme si nechala fialovou na podbarvení a teď se chci zbavit i té,ale nevím jak nejrychleji,protože před tím jsem na blond stahovala aspon 4 měsíce.Děkuju

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Milé blondýny, hlásím, že ani Majirel není věčná! Po cca 3 týdnech se liška dala na ústup a změnila se na takovou tmavší blond, což už je celkem přijatelné a vůši zbytku vlasů to již nevypadá tak děsivě. Teď nastane další problém, čím v budoucnu dobarvit odrost a vyhnout se liščímu přechodnému období.

pumpkin
Po cca 3 týdnech se liška dala na ústup

pumpkin
Mně se vždycky líbila tahle blond barva:

ještě dodám, že u té první fotky mám na mysli Kate, ne Owena Wilsona

arrow
profile_image
pumpkin
od 18. 3. 2007
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Leo

Leo
že u té první fotky mám na mysli Kate, ne Owena Wilsona

Leo, ta barva je nádherná. Moc se mi líbí, vypadá přirozeně a hodila by se na podzim .... Jak jen vysvětlit kadeřnici, co člověk chce? Řeknu tmavě blond a budu za pomeranč Ale vážně, je to tmavá blond, ne? A asi pár melírů. Krásná!

pumpkin
Jak jen vysvětlit kadeřnici, co člověk chce?
To netuším... Jediné, co mě napadlo je, přinést fotku. Jenže to jsem udělala naposledy ve 14 a bylo mi to trapný asi jako "tak takhle to chci"

Mně se moc líbí, úplně ledová se na mě nehodí, jsem světlá.. Ale tahle je překrásná, žádná lištička.

Foto pomůže, ale stejně není zaručený výsledek Nosím foto skoro vždy

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Hojte blondýnečky,
už si nevím tady, tak otravuju..
Měla jsem ještě před měsícem krásnou zlatou blond (tmavší tón) od kadeřnice, jakmile mi vystouply odrosty, koupila jsem si v drogérce medovou barvu, která na vzorečku vypadala jen o něco malinko tmavší, než jsem měla na hlavě, nabarvila se - a vylezla světle hnědá Hnusně to ztmavlo, nechápu proč. Od té doby jsem se na tu svoji vysněnou zlatou nedostala, před pár dny jsem zakoupila další zlatou blond a mám to pro změnu do bronzova. Jak to děláte, abyste si barvu udržely prosím??
Byla u mne má krásná platinová kamarádka a ta mi svěřila, že používá blond barvu pro šedivé vlasy a ta jí senzačně chytá. Já bych nechtěla tak světlou, jen zlatou. mám si koupit úplně světlou zlatě blond, chytne mi?? Díky moc moc*

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené