arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Už si nevím rady, vždy před nebo první den periody mě strašně bolí hlava a zablokuje se mi krční páteř, vždy to trvá dva dny a během nich jsem zcela mimo provoz,potom mi v tom krku lupne a za hodinku je po bolesti. Nevíte co by pomohlo?

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Co třeba pravidelné cvičení na podporu (nejen) krční páteře.... Můžeš mít v těchto oblastech ochablé svalstvo (byť třeba chodíš do posilovny nebo na aerobik, na páteř se často zapomíná, protože je důležitělší břicho etc.) a menses to prostě jen vyostří.

arrow
profile_image
lucis
od 31. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

no přesně jak píše Noemi a zkus tak tři dny před začátkem cvičit co nejvíc, hlavně krční a bederní páteř, uleví se ti a čím víc budeš cvičit, tím kratší a bezbolestnšjší to bude... teda z mojí zkušenosti

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já chodím na powerjogu a taky jsem s tím byla u doktorky- ta mě poslala na rehabku, tak mi tam ukázala nějaký cviky - tak je dělám, ale přiznám se že nepravidelně. Taky jsem myslela, že je to antikoncepcí, ale není.

Martina
Já to mívám taky. Někdy mě ta hlava bolí celou dobu menstruace. Ono to asi není ani tak tím krkem, ten se jen tak potom přidá si myslím. A to cvičím pravidelně jógu a pilates. Tím to není. My to např. máme v rodině, migrénu, tudíž já mám takovou jakoby slabší verzi. Je to určitě nějak hormonálně způsobené. Přiznám se ale, že lék na to nemám. Ač bych ráda. Jen jsem ráda, že na tom nejsem tak zle jako máma. Držím palce!

Tak ještě přidám poznatek, jestli to tu někdo čte Včera to na mě právě přišlo, ta bolest atd. No a zkusila jsem, na radu mamky, která se nově zabývá reflexní terapií, si mačkat určité body na chodidlech a FAKT mi to pomohlo! Bolest hlavy i krku pryč. Tak za zkoušku to stojí!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Afro: Tak ještě přidám poznatek, jestli to tu někdo čte

No já to čtu.
A které body a kde je najdu...

Tak když se tak hezky ptáš, tak tady to máš. ......
Ono se to takhle těžko na dálku vysvětluje. To ti spíš někdo asi musí ukázat, nebo si to najdi v knize. Mě to právě ukázala máma. Ale třeba body spojené s krční páteří najdeš, když si budeš mačkat palec na noze, jakoby podél, z vnitřní strany, začneš mezi palcem a druhým prsem a pojedeš nahoru. Ale jsou i jiný. Spíš že mě to fakt zaujalo a já osobně si zajdu k profesionálovi na konzultaci. Taky mi jednou gynekolog nabízek akupunkturu, to jsem ještě nezkoušela. Tak hodně štěstí!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji Afro: Afro

Dík, zkusím si půjčit nějakou knihu...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené