arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj holky, jsem právě 3 měsíce po operaci a prsa mě stále bolí. Je to tupá bolest, ale i mě budí ze spánku.. A ještě stále nejsou měkká.. Chci se jen zeptat, jestli i některá z vás to i po třech měsících zná, nebo jestli to není normální? Díky moc

Ahojky mám od operace taky 3 měsíce a žádnou bolest už necítím a při tom mi i prsa postupně měknou.To asi není normální,že tě to pořád bolí,měla by jsi si dojít ke svému lékaři,který tě operoval a konzultovat to s ním.Držim ti palečky,ať je vše v pořádku a dobře se hojíš

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj..taky tři měsíce po,a bolí mě jen v jednom a to při nějaké větší námaze,jinak už vůbec,spín dokonce už i na břichu a v pohodě,taky občas i bez podprsenky a jedno už mám asi měkké,ale to větší by ještě potřebovalo dozrát....myslím,že bolet takhle moc už by to němělo?

arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, děkuji moc za odpovědi, pořád jsem si říkala, že jsem asi jen cíťa.. Raději tedy zavolám lékaři a zeptám se. Za to nic nedám, že jo.. Budu informovat, jak jsem dopadla. Papa

arrow
Neprodává v Bazaru

Jessy
ahoj mne bolela i po 4,5-5 měsících, dr. řekl, že nejspíš budu více senzitivnější člověk, ale že do půl roku to už skutečně přejde a fakt to byla pravda. Dnes jsem 10 měs. po operaci a vůbec nevím (nemít jizvy), že jsem na nějaké operaci byla.

já mám přes 2 měsíce po a taky mě sem tam zabolí, zařeže či zapálí. chce to snad jen čas.

arrow
profile_image
Mamiška
od 15. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holky,
já mám od operace asi 1,5měsíce a už 14 dní jsem bez jakýchkoli bolestí. Naštěstí. Snad to ještě nepřijde časem.

Budu 4 měsíce po augmentaci a mám asi14 dní bolest v obou prsou..nejdřívě to začalo ve spodu na spodní šásti prsa,kde jsem je neměla vůbec citlivé...teť se každým dnem bolest jakoby přesouvá a bolí mě celá prsa a to dost..přikládám to tomu,že se obnovují ty nervová zakončení...ale musím říct,že jsem dnes po té době od operace začala znovu cvičit a prsa jsem vynechala právě protže tak bolí..je to bolest nevím jak ji popsat..takovou jsem měla jen vždy při otěhotnění což teť v tuto chvíli nejsem...jen doufám ,že to přestane bolet a nebude to vážnější problém jako je začínající kapsulace a nebo vlnění...ani jedno z toho necítím..některý den se i stane,že mi prsa vaří jak po operaci..taková ta horkost...asi budu muset zajít k doktorovi,moc se mi to nezdá..nemáte nějakou zkušenost s tímto problémem?..ještě musím dopsat ,že imploše mám vložené pře dvorec a bradavky necítím ani jednu doposud.

arrow
profile_image
penelopka
od 28. 4. 2011
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, narazila jsem na tuhle diskuzi a musím říct, že máš překrásná prsa!! Vypadají tak přirozeně... Mám taky mindrák z malých prsou...snažím se s nimi žít, ale když jsem viděla tvůj profil - ne že by to před tím bylo nějak špatné, ale teď je to dokonalé! Holt nám některým štíhlým chybí tak málo ke kráse a ženskosti... někdy bych raději byla tlustá, ale aspoň trochu prsatá - prostě žena... Tak doufám, že už tě prsa nebolí a je vše v pořádku... Můžu se zeptat, jakou velikost podprsenky teď nosíš a kolik cm máš přes prsa? A jak jsi byla spokojená tam, kde tě operovali?

arrow
profile_image
pucík1
od 11. 6. 2013
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj holčiny, už mě asi třetí týden bolí pravé prso. Myslím, že jsem to nějak přetáhla.
Nejdříve jsem si myslela, že mám natažený sval, ale nevím. Ale je to už dlouhá doba...
Prso mě bolí jako hlavně v podpaží a po straně. Nemáte některá stejnou zkušenost. Nechci otravovat. Myslíte, že mám volat.Už mám docela nerva, co to je .....?
Děkuji moc

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené