Každá z vás měla jistě období, kdy měla vlasy nejhezčí ve svém životě a okolí je více chválilo. Abych dala příklad, kterak to myslím. Nejhezčí vlasy jsem měla v 19ti letech, kdy jsem je nebarvila, nefénovala, nedávala na ně tužidla a nechávala je uschnout volně.Používala jsem šampony výhradně z drogérií, dávala jsem si trochu oddych od přílišné péče.Tzn. značky jako Shauma (Q10 šampon, Loreal červený, žlutý s bambuckým máslem). V té době jsem je měla těsně pod lopatky a krásně zdravě se leskly. Okolí je chválilo např slovy: Co s těma vlasama děláš?V poslední době je máš nějaký hezčí. Odpověď byla: Nic, nechávám je žít.
Takže se ptám, co jste asi tak dělaly/i pro vlasy v době, kdy jste je měly/i výstavní?
Jaké konkrétní přípravky jste používaly?(jen přibližně, paměť je krátká)
Užívaly jste nějaké vitamíny, preparáty vnitřně?
Fénovaly jste si, případně kulmovaly, žehlily vlasy? (název fénu by byl už asi moc, ale pokud si vzpomenete, bude to prima)
Neříkáte si občas: Proč se k takovému vzorci chování ke svým vlasům nevrátit?Mohly by vypadat stejně jako kdysi.
Nevím, k čemu kokrétně vede tahle diskuze, ale bylo by zajímavé rozvést, co kdo dělá/dělal pro své vlasy na takto krásném webu.

arrow
profile_image
opinka1
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, tak já takové období mám právě teď Mám je dlouhé, zdravé a lesklé. Všimlo si toho i okolí. Co druhý den jsem používala žehličku a taky se mi to na vláskách podepsalo, vůbec mi nerostly, byly suché a lámaly se. Na rok jsem přestala a taky používám tento balzám, je to hned druhý příspěvek ode mě : https://www.omlazeni.cz/sampon-nebo-balzam-71-39210 -0.html

Myslím, že jen díky němu mám vlasy teď takové. Doporučila jsem ho i kamarádkám a všechny jsou hrozně spokojený. Jinak si tu ještě holčiny chválily nějakou masku od Lush, tu jsem nezkoušela.

arrow
profile_image
carolli
od 24. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

I já mám to období právě teď Mé vlasy jsou krásné a lesklé, hodně mi je chválí...

Barvím hennou a myju šamponem + kondicionerem Alverde na suché a poškozené vlasy (fialová řada), žehlím jenom ofinu a fénuju maximálně 1x do měsíce. Jinak to nechávám na přírodě, případně velkých natáčkách

nejhezčí vlasy jsem měla v době, kdy jsem se neodbarvovala, nežehlila apod. Jen používala obyčejný březový šampón, nechala přirozeně uschnout a bylo.

Čím více vlasy odbarvuju, žehlím, fénuju, používám šampóny/kondicionéry/séra/olejíčky/neoplachové kúry/pěny na objem a podobné patlaniny, tak mi vlasy často plihnou, jsou vysušené, poškozené a už se přirozeně nevlní.

já jsem je měla nejhezčí, když jsem si je nebarvila, nestříhala, umývala si je obyč šamponem a nepoužívala ani balzámy, ani kondicionéry. Bylo mi asi 14. Od patnácti jsem najela na blond melír a nic moc kvalita. Teď je mi 21, beru panthenol, používám Gestil, hydratační šampony a roste mi jich víc, netřepí se, tak třeba to bude zase jako za mlada

arrow
profile_image
opinka1
od 16. 12. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Já se třeba barvím, ale jen u kadeřnice a právě mám pocit, že mám ty vlasy ještě pevnější a lesklejší. Sama mi říká, že ta barva vlásky vyživí. Barvu v drogerii jsem si nikdy nekoupila a věřím, že ta opravdu vlasy ničí. Jinak si je žehlím jen 2x do měsíce a teď v létě nechávám uschnout na Sluníčku, jsou pak hezky zvlněné.

Cituji Patty: Jen používala obyčejný březový šampó

Tak to se tedy dost divím . Když jsem si kdysi musela mýt vlasy březovým šamponem, protože nic jiného nebylo, měla jsem je pořád zacuchané a olámané.

Naopak nejkrásnější vlasy jsem měla ve věku 15 - 25 let. Byly dlouhé, lesklé a pevné, vůbec se netřepily. Šampony a kondicionéry jsem používala úplně normální, z drogerie (myslím že Pantene), ALE - barvila jsem si je hennou. Jsem přesvědčená, že to bylo tím. Pak jsem toho ale nechala, byla to docela zdlouhavá procedura, všechno se hennou zapatlalo a umazalo, a taky jsem si nemohla nijak upravit vlasy. Na těch super lesklých a supersilných vlasech nedrželo nic - ani natáčky, žehlička, kulma...

arrow
profile_image
imoen
od 22. 8. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

ve školce...od té doby každý rok hůř a hůř, ať dělám co dělám

Také mám to období právě TEĎ.
šampon: Elseve Citrus, Schauma 7 bylin

Cituji aschelon: Užívaly jste nějaké vitamíny, preparáty vnitřně?

Biosil plus, Panthenol, B-komplex

Cituji aschelon: Fénovaly jste si, případně kulmovaly, žehlily vlasy?

Fénuju, žehlím, kulmuju, natáčím... (žehlička Remington, fén taktéž)
Jinak už delší dobu dělám odvar z kopřiv, používám tekuté krystaly a Gestil Wonder.

arrow
profile_image
martinam
od 13. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji June: barvila jsem si je hennou. Jsem přesvědčená, že to bylo tím. Pak jsem toho ale nechala, byla to docela zdlouhavá procedura, všechno se hennou zapatlalo a umazalo, a taky jsem si nemohla nijak upravit vlasy.

A jakou hennu si používala/značka/? Barvu nebo jen přeliv? Já měla černý přeliv a na hnědé vlasy mi vůbec nechytl.

Jinak nejhezčí vlasy jsem měla v pubertě 15, 16, 17 let, protože jsem nepoužívala žehličky, fény a podobné věci. To je pro vlasy nejhorší, stejně jako chemické barvy.
Nejvíce mi ke krásným dlouhým vlasům pomáhají tekuté krystalky a balzámy a šampóny na bázi henny.

Vlasy jsem měla určitě nejhezčí do cca 18-19ti let. Osobně si myslím, že to bylo tím nulovým stresem a starostmi, protože od 16ti-19ti jsem je poměrně dost barvila a pěkné byly i tak.

Teď používám pár let už pouze přelivy a to ještě poslední dobou tak za pět až sedm týdnů a vlasy už tak pěkné nejsou. Stejně tak používám mnohem méně tužidla/laky/gely/, vůbec kulmu..oproti tehdejší době.

arrow
profile_image
coolgirl
od 1. 4. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já zhruba před rokem- dlouhé (i když ne delší, než mám teď, nevím čím, ale čím mám vlasy delší, tím více rostou..... ), ostříhané, obarvené, lesklé.
Nejvíce mi ke stavu vlasů přispělo dodržování pitného režimu.

arrow
profile_image
Sára2
od 29. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

nejlepší vlasy a taky nejdelší mi dorostly, když jsem brala ha - Yanine - všichni si vlasy chválili neboť jsem nikdy takové neměla - bohužel se antiko na mě podepsala jinak - na imunitě - nonstop chřipky a taky na sexuálním apetitu, který jsem po 2 letech neměla už žádný, po vysazení antikoncepce mi vlasy hodně padaly - asi 3 měsíce to byla hrůza, teď je mám stejné jako kdysi - nic moc ale používám jen Redken, Alternu, jinak by to bylo ještě horší.

Asi teď, už neodbarvuji, naopak barvím hennou. Na vlasy používám furt stejnou (a dražší) kosmetiku, takže to musí být hl hennou

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

já mám pořád krásné vlásky prostě je nezatěžuju a nebarvím, mám svojí barvičku hezky hnědou a neopoužívám žádné dráhé produkty, jsou stejné jako ostatní, akorát každému svědčí něco jiného

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené