arrow
profile_image
khacullka
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Chci se zeptat zda-li byl někdo v poslední době na augmentaci v Esthé Praha či teprve půjde?
zajímala by mne cena kolik to tak stojí u Esthé..

Díky moc

arrow
profile_image
aknelka24
od 15. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj nevím kolik se to v esthé pohybuje ted ale já měla jít loni a myslím že od 62000 ty obyčejnější a ty anatomy jsou dražší asi o 12000kč někdo platí 72.000 někdo i 80000 já jsem to zrušila loni a ted se chystám na doporučení do VIP MEDICOMU na konzultaci k dr.Pulsovi tam je to myslím i za ty anatomy stejná cena 58000kč komplet za vše

arrow
profile_image
khacullka
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

tybrďo mě by zajímalo podle čeho ty ceny vymýšlejí.
O Medicomu jsem taky uvažovala...ale Kment má dobré hodnocení od holek který už mají operaci za sebou..můžu se zeptat proč jsi to odvolala?nemusíš mi odpovídat,jen jestli to není kvůli Esthé?

arrow
profile_image
Sannda
od 16. 10. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj byla jsem 4.2.2010 a platila jsem 62000,- z toho 1300,- je podprda a pás,jinak je v tom ubytování 2noci + jídlo.Nemůžu si Esthé vynachválit jsem moc spokojená s přístupem celého personálu,opravdu ve všem max profesionální.Můžu vřele doporučit a i přes vyšší cenu rozhodně nelituju.

arrow
profile_image
aknelka24
od 15. 11. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

SANNDA je má od mudr.Kmenta já měla jít taky k němu zrušila jsem to potom co se stalo v Ësthé vím že to nebyla jejich vina ale v tu chvíli jsem to prostě zrušila ....stejně se bojím ale moc mě to trápí tak chci jít do medicomu jsou levnější i za anatomy je stejná cena než kdekoliv jinde....jdu na doporučení od kolegyně která u něj byla na zmenšení a má to moc hezké prý je příjemný a zákaznice je má taky od něj a krásný

arrow
profile_image
personal
od 14. 8. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

...já platila úplně stejně jako Sannda...vše bylo super...jak personál, přístup, spolubydlící....ale NEJ byl Mudr. Kment

arrow
profile_image
hanka29
od 24. 5. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jo, cena něco málo přes těch 62000 + podprda s pásem. A nemyslím, že je to velká částka, v Brně dáte za tu samou operace třeba o 20000 víc, takže mi to připadalo přijatelné a jsem se vším spokojena.

arrow
profile_image
Andriani
od 19. 7. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Ahoj, já si taky nemůžu Esthé vynachválit, mimochodem doktoři patří k naší špičce,já jsem si přála jenom a pouze MUDr. Urbana, má skvělé reference i na abdominoplastiku k němu jdu.Jinak augmentace mě stála 60700kč+2800 ubytování dva dny + 1300 podprda s pásem. Mám mentory 275ml, měla jsem svoje docela hezké 75B, takže jsem to jen chtěla vyplnit po laktaci a malinko zvětšit. A to se povedlo, fotečku brzy vložím.

arrow
profile_image
khacullka
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jej děkuji za příspěvkytak uvidím...
teď zase přemýšlím že bych šla do Perfect clinic v Kartouzské ulici
Myslím že je to levnější než v Esthé...

Ahoj,v tomto případě bych asi moc nepřemýšlela nad tím,jestli ušetřím 5 tisíc.Je to zásah do těla.Spíš bych se řídila radami zkušených a referencemi na konkrétního doktora.PO přečtení všech příspěvků,je asi nej Pros,Kment a ještě jeden lékař z Brna,jméno už si bohužel nepamatuji.Já jdu ke Kmentovi.Je to moc velký sympaťák,po zhlédnutí videí na netu a přečtení několika článků o něm a rozhovorů s ním jsem nabyla dojmu,že operovat prsa ho vyloženě baví.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji sartre: PO přečtení všech příspěvků,je asi nej Pros,Kment a ještě jeden lékař z Brna,jméno už si bohužel nepamatuji

Tak s tím já nesouhlasím, to, že se o někom hodně píše třebaže v dobrém ještě neznamená že je nejlepší, je spousta vynikajících hlavně mimopražských plastiků kteří nepracují na prestižních a drahých klinikách, ani se neprezentují v mediích, ale v tichosti odvádějí vynikající práci.

Cituji sartre: e to moc velký sympaťák,po zhlédnutí videí na netu a přečtení několika článků o něm a rozhovorů s ním jsem nabyla dojmu,že operovat prsa ho vyloženě baví.

To ano, viděla jsem s ním rozhovor v TV, mluvil o tom že ho hlavně baví rekonstrukční chirurgie prsou.

Reaguji na Evelyn: khaculika tu spekuluje nad výběrem kliniky podle ceny zákroku,jen jsem chtěla říct,že to je asi v tomto případě to poslední,podle čeho by se měl člověk řídit
nikde jsem myslím nepsala,že doktor z drahé kliniky je záruka úspěchu a ani mě nenapadne se řídit tím,jak doktor prezentuje sám sebe v médiích,pro mě je vždy důležité,jak ho prezentují jeho pacientky

je spousta vynikajících hlavně mimopražských plastiků kteří nepracují na prestižních a drahých klinikách, ani se neprezentují v mediích, ale v tichosti odvádějí vynikající práci.

Ale proč toho vynikajícího,v tichosti pracujícího lékaře nechválí jeho pacientky?Že by k takovým chodily jen introvertní?

V tomto případě nejde jen o výsledek,každému se může stát,že se něco nepovede,jsme jen lidé a plastičtí chirurgové taktéž.Ale jde o to,jak se k případné opravě chirurg postaví.hm? Na to je myslím také dobré koukat.

arrow
Neprodává v Bazaru

Cituji sartre: Ale proč toho vynikajícího,v tichosti pracujícího lékaře nechválí jeho pacientky?Že by k takovým chodily jen introvertní?

Když odvádějí perfektní práci tak je určitě chválí, jenom to nikde nevykřikují, chtěla jsem tím říct, že ne každý doktor který je mediálně známý a drahý musí být špičkový a naopak, takže pouze podle ohlasů hodnotit ty údajně nejlepší je dost ošemetné.

Cituji sartre: Ale jde o to,jak se k případné opravě chirurg postaví.hm? Na to je myslím také dobré koukat.

Ano to je při výběru velice důležité, ale to se tady bohužel moc neprobírá. Některé ženy se tady třeba diví k čemu že je dobrá smlouva o provedení výkonu.

Reaguji na Evelyn: Ale tak to je veliká škoda,že toho výborného chirurga nechválí veřejně,my ostatní chceme chodit také k šikovnému plastickému chirurgovi.
A jak jsem už jednou psala,nesoudím podle mediálního obrazu,který sám o sobě lékař vykouzlí,ale podle zkušenosti zkušených.A to jsem chtěla poradit i khacullka.Aby nehledala podle ceny,ale podle doporučení ostatních,které už mají nějaký zákrok za sebou.A to je to,co doktora dělá.Jeho výsledná práce a ne to,co se o něm kde napíše v časopise atd.Tak snad už to nebudu muset psát potřetí,že si rozhodně nemyslím,že v nejdražší klinice najde nejlepšího doktora,ale aby otevřela pár diskusí tady a pak si o tom udělala obrázek.Já jsem moc ráda,že jsem narazila tady na omlazení,měla jsem vybraného doktora a pak jsem si přečetla pár referencí na něj,právě na to,jak se staví ke korekcím po nepovedeném zákroku ,a rozmyslela jsem si to.Nakonec jdu ke Kmentovi,protože nejen že má hezké video na netu,nejen že je moc sympa,ale všechna prsa co jsem od něj viděla mě přesvědčila,že se vyplatí si nějakou tu tisícovku připlatit (a to nejsem žádná milionářka,budu si muset půjčit) .Jeho výsledná práce mě přesvědčila a ne jeho působivé video.I když Ale nechci ho rozhodně nikomu vnucovat,mám teprve před zákrokem,zatím jsem se s ním setkala jen jednou na konzultaci.Takže až budu mít po opce, teprve pak bude můj názor na něj relevantní.A nejsem žásný snob,nepotrpím si na to. howg domluvil jsem

arrow
profile_image
khacullka
od 26. 1. 2010
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jéé nechtěla jsem aby se tu někdo dohadoval kvůli měkaždopádně děkuji.
No já jsem právě taky moc ráda že jsem narazila na omlazeni.cz..je tu spousta zajímávých informací,a nevim nevim kolik bych toho věděla o augmentaci kdybych ho neobjevila.
To je pravda že cena je až na posledním místě,ale chtěla jsem právě najít vhodného operatéra třeba i v perfect,vyhlídka jsem si Kufu.ten má právě i dobré hodnocení od kleintek.Na operaci se chystám stejně až za rok,ale je pro mne důležité být po roce rozhodnutá že jdu ke správnému

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené