Ahoj, mátě někdo osobní zkušenost s vrácením peněz po nepodařené plastické operaci? Jsem po reoperaci která opět nedopadla dobře, a u tohoto doktora se už opravdu nechci nechat znova operovat. Nicméně nechci přijít o 70 tisíc!

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Ahoj, koukala jsem na fotky. Přestala a jsem malem dychat. Každopádně bych to opět reklamovala, s nárokem na vrácení peněz. Nechala bych si snad vyžádat i vedení kliniky. Už bych ke stejnému doktorovi vůbec nešla.

vím, že je to od tématu, ale ten implantát byl podle mě úplně blbě zvolený pod sval... snad ti to dobře dopadne a aspoň něco od nich dostaneš na pořádnou opravu. Doporučuji pana Vřeského z Ostravy, umí zázraky

to je síla co? na provaz...

Reaguji na Durová kovbojka: no zmrvili ti to teda řádně, ale pevně věřím tomu, že se s "tím" dá určitě něco udělat. Co to bylo prosimtě za chirurga?

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na simcasarmik2:
Taky si osobně myslím, že s tím určitě půjde něco udělat. Tomu doktorovi bych se už do rukou nesvěřila, důvěra na pod bodem mrazu. Taky by mě zajímalo, kdo je autorem.

Reaguji na Sophia: asi tak nějak... já bych se mu hlavně nesvěřila už po první provedené augumentaci... takovým doktorům by měli okamžitě vzít papír

arrow
profile_image
Sophia
od 16. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Reaguji na simcasarmik2: Je pravda, že tomu nerozumím(e), ale jako mě zarazily i ty stehy, ty vlasce okolo toho.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji simcasarmik2: zmrvili ti to teda řádně

Nechci být nepříjemná, ale tohle asi zakladatelce nepomůže, asi si to bohužel uvědomuje i ona sama, jinak by tohle téma nezaložila..

Jinak je dobře, že máš vše zdokumentováno, doktor se na tobě skutečně ,,vyřádil".. Bohužel se v problematice reklamací neorientuji, ale tenhle amatérismus si vyloženě říká o nahlášení na lékařskou komoru a kdybychom byly v Americe, tak možná i psychickou újmu. je jasné, že lékař svou chybu určitě neuzná do té míry, že by ti vrátil peníze, tedy ti nezbude, než se soudit..

S reklamací tohoto zkušenost nemám, ale nejdříve bych to pokoušela dostat přímo z doktora, případně pokud to máš ze soukromé kliniky, zajít s fotkami za jednatelem kliniky. Pokud se nebudou chtít dohodnout, zkusila bych to konzultovat s právníkem a možná i klidně k soudu... protože to co ti udělal teda není sranda Každopádně držím palce, ať to dopadne dobře - zdravotně, esteticky, finančně... prostě celkově!

arrow
profile_image
daniele1
od 20. 2. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

No podle mě když ti to neuzná jako reklamaci tak jedině znalec v oboru,ale vůbec nevím jestli na to znalec je jako na zboží atd.Možná stížnost na lékařskou komoru atd nevím určitě

arrow
profile_image
Elluska
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nikam bych s fotkami nechodila, nikdo se s tebou bavit nebude, ztráta času. V případě reklamací tohoto typu je úplně zbytečné pokoušet se o nějakou osobní dohodu, je to vždy jen slovo proti slovu a oni budou proti tobě vždy v přesilovce. Tebe to navíc bude zbytečně stresovat. Požádej nějakého šikovného advokáta, aby sepsal výzvu k vrácení peněz a odškodného s tím, že v opačném případě předáš celou věc soudu a budeš požadovat náhradu majetkové i nemajetkové újmy a celou věc rovněž medializuješ. Bylo by dobré podpořit to nějakým posudkem, buď aspoň jiného plastika, nebo ještě lébe znalce v oboru (advokát poradí), aby viděli, že to bereš vážně. Navíc advokát to sepíše vždy lépe jak ty. Plus samozřejmě lze poslat stížnost na ČLK, ale pochybuji, že by mu odebrali licenci a nic horšího mu, pokud si dobře vybavuji, udělat stejně nemohou, vše ostatní jsou jen různé disciplinární tresty. Nevím, odkud jsi, ale např. v Brně či v Praze jsou i advokáti zaměření přímo na právo v medicíně, jak je to jinde, nevím.

Reaguji na Elluska:

arrow
profile_image
teda
od 17. 11. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na Elluska:

Domluva s vedením kliniky není špatný nápad, jenže: zakladatelka určitě podepsala souhlas se zákrokem, ve kterém byla i věta o tom, že pacient si je vědom, že výsledek operace může být ne dle představ díky reakci těla atd. atd. .

Přijdou 3 doktoři, řeknou, že operace byla provedena OK a jedná se o komplikaci nesouvisící se zákrokem a nastává konečná.

Standardní právní proces v téhle zemi - navíc proti lékaři či klinice - je z říše scifi. Nejsme za oceánem, kde má svého právníka už pomalu každý pes a kočka v domácnosti a kde se soudí a vymáhá o sto šest. Navíc si neumím představit zveřejňovat výsledek operace před Bůh ví kým možným... a na tohle bude klinika taky sázet, že s ní do sporu vzhledem k citlivosti celé situace nikdo nepůjde - řeči o medializaci jsou to samé.

Kovbojko, když si sečtu jedna + dvě, tak bych se připravila na fakt, že peníze jsou pryč. Záleží na tom, jak moc velký veřejný haló chceš dělat, ale je otázka, jestli za to 70 tis stojí. Není to málo, to sice ano, ale obávám se, že případné náklady a hlavně nervové vypětí při běhání po právnících silně převýší počáteční investici.
Max. zkus dohodu s vedením kliniky, ať alespoň částečně refundují náklady spojené s operací jako určité bolestné, implantáty ti nikdo zpětně neuhradí.

arrow
profile_image
Elluska
od 12. 3. 2012
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Reaguji na teda:
Nesouhlasím. A právě díky takovému přístupu je možné, že u nás vše prochází. Samozřejmě, že výsledek nemusí být vždy podle představ, protože každý organismus reaguje jinak, ale něco jiného je s největší pravděpodobností nekvalitně odvedená práce, jako v případě zakladatelky tématu. Když se s nimi bude bavit samotná, budou z ní mít legraci a odbydou ji podepsaným informovaným souhlasem. A "skvrna" na jejich pověsti včetně mediálního obrazu jsou pro kliniku mnohem horší, než refundace veškerých nákladů a nějaké bolestné.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené