Ahojte dievčatá, tak to tu čítam a je mi z toho smutno, myslím, že sa tomu moc poddávate. Nehovorím, že ja nežiarlim ale akosi na to nemám čas. Skúste partnerovi viac doverovať a nechať ho žiť. Ono keď si chlap bude chcieť nejakú nabaliť, tak si ju nabalí i keby sa človek roztrhal. Je to v ňom. Keď ho budete uháňať a kontrolovať, tak mu to buď polezie hore krkom alebo si bude v tom hovniť a ešte viac provokovať. Ten prvý prípad je seriózny a ten druhý nestojí za reč. Skúste sa vžiť do opačnej pozície, niektoré moje kamošky sú z takýchto žiarlivých chlapov zrelé na psychiatra. Prajem vám veľa šťastia, nech sa všetko na dobré obráti.

Držím palec.

čučoriedka
Ono keď si chlap bude chcieť nejakú nabaliť, tak si ju nabalí i keby sa človek roztrhal.
Amen
Přesně tak - když to bude chtít udělat, tak i kdybychom mu stály za zadkem, udělá to

xxdanielaxx
jen nevím,co před sebou
No bude to lepší a lepší. My jsme spolu 16 let a zrovna jsme si včera říkali, že jsme víc v pohodě než dřív a milujeme se taky mnohem častěji. Člověk je zajištěný, má partnera kterému maximálně důvěřuje, tak je mnohem klidnější. Žárlivost je to posleldní, co bych chtěla poznat. Já absolutně nežárlím a manžel taky ne. Baví mě pozorovat, jak se pýří, když po něm některá vyjede a že se to stává často.. Ví co ve mě má a já vím co mám v něm. To je strašně důležité.

arrow
profile_image
irinka
od 22. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Lenička

máte záviděníhodný vztah. Také nežárlím, můj expartner bohužel žárlil tak strašně, i na příbuzné, nesměla jsem nikam, vodit si domů kamarádky, nic. Teď si to sakra užívám. Vám přeju, ať to vydrží do sta let

arrow
profile_image
irinka
od 22. 2. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

podotýkám že neměl důvod žárlit, celou dobu jsem byla maximálně věrná (8 let), neměla jsem potřebu koukat jinam, milovala jsem ho. On zahýbal, kde se dalo, já o čtyřech slečnách dokonce věděla. Říkala jsem si, když myslíš, že bude jiná lepší, běž si za ní. Nakonec opravdu šel. Teď somruje, chce zpátky, ale mě je fakt líp bez něj, už nechci.

arrow
profile_image
Taranti
od 17. 1. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

vega
BEJB
Nezlob se, ale podle mě to není vina těch holek, ale hlavně partnera, přeci ten kdo je zadaný podvádí, nějaká mladá nezadaná holka ani nemusí vědět, že on někoho má, že. Nebo jí / což je nejčastější/ vypráví, jakou má doma zmiji a fůrii.
Ano Bejb, Vego a ost., je to hlavne vina partnera, on by měl usoudit co je únosné, co ne... v mém případě bych se vsadila, že v 98% ty holky nevěděly, že můj přítel někoho má, navíc tak dlouho...stejně tak nevěděli, že si tak rád píše s velkým množstvím...to mě také vadilo, vlastně takový někdy oblbování více lidí... i když tak to možná nemyslel, ale v podstatě to k tomu vedlo.

Lenička
že jsme víc v pohodě než dřív a milujeme se taky mnohem častěji.
ahojky,jsem jiná než ty.Neobdivuju bezmezně manžela,nevisím na dětech ani na rodině.Nejsem klasická "manželka" co je pro ní rodina,domácnost a děti smyslem života.Jsem prostě ve vztahu ten "kdo má rád míň"

irinka
nesměla jsem nikam, vodit si domů kamarádky, nic. Teď si to sakra užívám.
Užívej si, co by to bylo za život, jako ve vězení? To není láska ani porozumění. A hlavně ho neber na milost, odnesla bys to na celé čáře.

xxdanielaxx
Nejsem klasická "manželka
To já jo. Ale není to tak, že bych z nich všech byla permanentně v extázi, to tedy ne, ale funguju jako normální ženská. Uklidím, uvařím, pohladím, vyhubuju... Ale doma panuje pohoda třech lvů a důvěra, kterou považuji za důležitou. A kdo u nás má rád míň? To nevím.

arrow
Neprodává v Bazaru

Holky... já mám taky problém..
jsem s o 10 let starším.. je rozvedený, nechala ho žena po 12cti letech.. našla si jiného.. on mně miluje, já jeho taky.. ale 4 roky po rozvodu byl sám a poznal mnoho žen-jako kamarádky.. ne vztah, ten má teď první se mnou po rozvodu.. mluvíme o rodině, o svadbě..ale mně děsí ty jeho kamarádky.. stydím se za to, ale podívala jsem se mu do mobilu.. má tam jména těch kamarádek a píše si s nima.. vím, že by mi neublížil, je to čestný člověk s velkým srdcem.. ale je to "jen" chlap.. a asi potřebuje pro to svý ego flirtování po telefonu nebo tak, ví, že mně to bolí a že z toho vyšiluju.. z toho jak si píše přes net, v sms.. skamarádkama.. moc mě to bolí opravdu to chlapi potřebují ???

arrow
profile_image
BEJB
od 7. 7. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Vega ja se nezlobim a v tom mas pravdu ze v tomhle pripade by to byla jeho vina. Me ale nejde o podvod to mi ani neprichazi do hlavy ja zarlim ze je vubec potkava natoz podvod a nejaky flirt!

arrow
Neprodává v Bazaru

čučoriedka.. to mi tiež drahý hovorí.. že keby chcel, tak može ale že on nechce,, a nejaká sms nič neznamenajú.. ale mňa to neskutočne mrzí.. že to sná´d potrebuje,... tomu sa mi nechce veriť.. predsa má mňa.. chceme byť spolu, mať deti.. moc si rozumieme.. a ja ho obdivujem, a on mňa.. ale ke´d som videla tu sms, mala som pocit, že to nieje on

arrow
Neprodává v Bazaru

Víte.. já ty sms našla náhodně.. chtěla jsem mu něco ukázat, moji sms.. protože jsme se dohadovali, co jsem v sms tvrdila.. atd.. no a vlazu do správ a tam sms od "kamarádky.." .. nic jsem neřekla, ale pak jsem se mu přiznala, nemohla jsem se mu podívat do očí, protože vím, že to bylo špatné, a že to už nikdy neudělám !!! ale já tam nelezla s tím, že tam něco najdu strašně se za to stydím..ale nečekala jsem to

Misinkass
No ja neviem, páčilo by sa jemu, keby si takto ty smskovala a chatovala? Asi si potrebuje niečo dokazovať. Nič si nevyčítaj, bola to náhoda. Priateľa máš staršieho, tak ho musíš brať i s jeho minulosťou a že mal aj nejaké známosti. Možno tie sms nič neznamenajú ale aj tak by sa mi to asi nepáčilo. Nie je dobré, keď vidí ako ťa to štve a trápi a kľudne v tom pokračuje. Asi ťa má moc istú. Opáčila by som ho, že by som sa dohodla s kamoškou, že mi v určitú dobu, keď budete spolu bude posielať sms. Moc by som sa smiala a zabávala a keby sa pýtal, tak by som mu povedala, že mi píše starý kamoš. By som bola zvedavá na jeho reakcie. A na tvoju otázku či chlap potrebuje flirt s kamoškami po telefóne si myslím, že nie. Nemala by si sa trápiť ale uraziť. Zakázať mu to nemožeš, lebo ho to bude o to viac baviť, možeš skúsiť vrátiť rovnakou mincou a postaviť ho vlastne do tvojej pozície. Prajem veľa šťastia.

nech sa zadarí

arrow
Neprodává v Bazaru

čučoriedka..
vieš..on je baran.. so sklonom zachraňovania.. a keď mal raz kamošky, ma ich aj teraz.. a keď je kamoška v pruseru..tak mu piše.. jedna alebo druha.. asi.
Ale nikdy nedal inej prednosť predo mnou, to ma ukludňuje.
Snaď to nejako vyriešim.. ďakujem

arrow
profile_image
emko
od 22. 3. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Misinkass
no tak ono taky asi hodně záleží na tom co si s nimi píše,jestli nic hrozného,jen normální věci,byla by jsem klidná

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené