Misinkass
Jestli je to beran, tak u těch je to normální. Skoro jsem podle tvého popisu chtěla napsat, jestli to náhodou není beran, ale předběhla jsi mě Oni si prostě musí dokazovat, že o ně ženské stojí a způsob jakým si oni mužou psát s ženskýma by byl v tvém případě nepřípustný. Znám beranů spoustu a všichni jsou v tomhle stejní

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mishka999
Jj a já znám zase berana ženskou a na ní to pasuje taky

Tygrice
Tak já žádné beranice neznám, ale zas to může být jiné u muže a u ženy. Bohužel muj přítel je taky beran

arrow
Neprodává v Bazaru

holky.. to jsem tím chtěla říct.. berani.. oni jsou děsní zachránci, a dělá jim moc dobře, když můžou pomoct, potěšit.. mají moc dobré srdce, ale o podvádění, to bych řekla, že je to jedno z nejvěrnějších znamení.. při tom, jak je na sebe pyšný..často možná i sebestředný.. by prostě podvod nebo nevěra byla pro něj prohra - jeho vlastní prohra..si myslím.. a když miluje, možná to taky neumí říct..ale dokazuje to.. už jen to, že vám v autě vymění koberce, povysává... vezme sebou na školení z práce.. to jsou důkazy lásky.. proto se stydím za to, co jsem udělala, a že jsem v tom mobilu šmatrala..

Misinkass
Vždyt to přece byla náhoda, nešla jsi vyloženě s cílem hrabat se mu v mobilu ne?
Tak já bohužel znám jen berany, co podvádějí a je to pro ně něco tak přirozeného, že mají při tom uplně čisté svědomí a není na nich vubec nic poznat. Třeba já kdybych podvedla, tak by to na mě šlo hned poznat kvůli mého svědomí.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

mishka999
Jedna moje blízká osůbka je beranka a přesně ji popisuje to, cos napsala..
Misinkass
Misi ono se to přece nedá takhle paušalizovat podle znamení, jistě jsou berani, kteří zahýbaj na každém rohu, a pak jiní věrní až za hrob..
O střelcích se třeba píše, že jsou dost přelétaví a to na mne tedy, co se partner. vztahů týče, hluboce neplatí!

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Misinkass
dokazuje to.. už jen to, že vám v autě vymění koberce, povysává... vezme sebou na školení z práce.. to jsou důkazy lásky
Taky si myslím, že tohle je láska*

Holky, ja jsem beran a manzel taky... jsme si verni a k sobe uprimni... ne kazdy beran je preci stejny

LexaPue
Mluvila jsem o beranech, které znám. Netvrdila jsem, že jsou takoví všichni.

arrow
Neprodává v Bazaru

A já zase znám jen ty věrné.. viz můj otec, šíleně zamilovaný i po 22 letech do mé mamči rybky.. no a můj milý.. toho nechala žena púo 12sti letech spol. života..podvedla ho...podváděla.

A já.. holky, já mám svědomí asi takový, možná silnější než jsem já sama.. já se mu i přiznala co se toho mobilu týče.. že jsem nechtěla, že jsem tam nešla s tím, že něco najdu.. protože opravdu nešla.. pak se mě celý den ptal, co se děje, že jsem divná.. no a já mu to musela říct..

arrow
Neprodává v Bazaru

LexaPue.. taky znám pár beran-beran.. moc jim to svědčí

Misinkass
mají moc dobré srdce, ale o podvádění, to bych řekla, že je to jedno z nejvěrnějších znamení.. při tom, jak je na sebe pyšný..často možná i sebestředný.. by prostě podvod nebo nevěra byla pro něj prohra - jeho vlastní prohra..si myslím.. a když miluje, možná to taky neumí říct..ale dokazuje to.. už jen to, že vám v autě vymění koberce, povysává... vezme sebou na školení z práce.. to jsou důkazy lásky.. proto se stydím za to, co jsem udělala, a že jsem v tom mobilu šmatrala..
takovýho berana mám já doma, přesně tohle na něj platí

My jsme Lev - Lev a klape to.

Misinkass
Nam vsichni rikali, ze to nebude delat dobrotu(beran a beran) a jak "utreli"... naopak jsem byla nekolik let s pannou a lhal, podvadel a nakonec i bil a to se pry o nich rika jak jsou cestni... Asi byl vyjmka. Ale tohle by bylo asi spis do diskuze o astrologii

arrow
profile_image
fiffii
od 29. 4. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Já měla zase 4 berany a všichni zahýbali... A lhali...

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené