Ahoj dievčata,mojej mamke aplikovali botox do čela. Už je to dlho po aplikacii. Po pokrčeni čela však dochadza k chybnemu či nežiaducemu efektu a to,že nad obočim nie je ako keby botox a ma tam namiesto hladkeho miesta pokrčenie. Ale len nad kusok nad obočim.Mama volala k p. doktorke,tá bola odmeraná ale dala jej termin na zajtra.Dovod čela,udala že to preto lebo inak by jej mohlo obočie padnúť,tak asi vynechala tuto oblasť pri aplikovani. Chcem sa spytať mala by zajtra znovu zaplatiť za botox,ak jej to dorovna a to za chybu lekára? Už ste sa s niečim takym stretli? Za všetky rady ďakujem.

arrow
profile_image
Maria
od 9. 12. 2006
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Predpokladám, že to obočie má akokeby vyhrnuté dohora a tým sa to nakrčilo. Dá sa to skorigovat úplne malou dávkou botoxu - 2-4 jednotky nad každé obočie, ale pravda ke, že obočie trocha poklesne. Tak nech si mamka vyberie. Každpodádne jej účinok botoxu odoznie, tak nech zachová kľud.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Pokud to správně chápu, při mračení jí čelo zůstává hladké, ale pokrčí se, udělají se vrásky nad obočím?

S tímto mám zkušenost, taky se mi to stalo, ta mimika se prostě přenesla tam, kam to šlo. V žádném případě si mamka nesmí nechat píchnout botox nad obočí. Já k tomu doktora přemluvila, dal mi jen trošinku a přesto mi obočí opravdu povolilo-kleslo a s ním i lehce víčka. Naštestí botox má tu výhodu, že časem vyprchá, tedy se mi to časem srovnalo.

Bohužel, i s něčím takovým se musí počítat, pokud má mamka výraznou mimiku, dostala velkou dávku botoxu a ještě není mimice odnaučená, chvíli se jí toto dělat bude.

Na reklamaci to není, nic dalšího si píchat určitě nedávajte, jen chvilku počkejte až botox povolí a ono se to srovná.

Reaguji na Dirtyangel: Reaguji na Maria:

ďakujem Vam pekne,velmi nam tieto informacie pomohli!

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
PŘEČTĚTE SI TAKÉ

Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené