arrow
Neprodává v Bazaru

Ahoj, chtěla jsem se vás zeptat, čím vás lidi dokážou nejvíc vytočit, např. v práci, vaši známí atd. Mám na mysli konkrétní počiny, ne obecně vlastnosti. Např. já pracuju v baru, tam těchto situací zažívám hrozně moc a kolikrát jsem z toho opravdu už zoufalá. Uvedu pár příkladů: takřka nikoho nenapadne po tom, co vstane, zasunout po sobě židli zpátky, na jednu cigaetu ušpiní čtyři popelníky, do popelníku vyhazují žvýkačky nebo posmrkané kapesníky, ikdyž je hned vedle koš, dospělí chlapi kuňkají jak vyjukané 13leté puberťačky, že je skoro neslyším atd. atd. Co takhle přivádí k běsu vás?

arrow
profile_image
maliis
od 15. 1. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

100%
19    0
Číst hodnocení

Ellenuschka
ahoj, noo tak to kdybych tam byla místo tebe, tak bych asi všem pořád nadávala, páč mě dokáže vytočit uplně všechno. Jenže to nemá cenu, aby si pak na Tebe někdo stěžoval co Ale asi nejvíc mi vadí, když mi někdo skáče do řeči, dá mi tím najevo, že ho nezajímá to co vykládám a to jsem pak nepříčetná a uražená

arrow
profile_image
PardGalen
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Nejvíc mě štve, když lidí nechápou co jím říkám. Pětkrát jim řeknu, že jsou jinde, že tady prostě to zboží nemáme a stejně se zeptají po šesté jestli to tady máme. Někdy je to opravdu na hlavu.

arrow
Neprodává v Bazaru

maliis
já nadávám, tvářim se jako Belzebub a stejně mi to neni nic platný! Fakt se mi kolikrát chce normálně brečet, protože si připadám jak v mateřské školce, je přeci šílený učit dospělý lidi říkat dobrý den/nashledanou, prosím/děkuji a tak. Že je většina lidí lakomých, o tom je škoda ztrácet slov... A co je taky hrozný, je takový to vyptávání na soukromí (odkud sem, kde bydlim, proč dělám svoji práci a jestli mě baví atd), přitom nevyptávaj se jen frajeři, který by mě třeba chtěli sbalit (kapitola sama pro sebe) ale lidi uplně jen tak. No napadlo by vás ptát se frajera za barem, co má za vzdělání a proč radši nesedí někde v kanclu? Jinak jak si psala, skákání do řeči je strašný, ovšem je to můj denní chleba, většina lidí si nechce s barmankou povídat, ale hlavně poslouchat sami sebe, takže sotva chci říct něco delšího, třeba i 2 věty za sebou, už sem bez šance, přestože se mě třeba ten člověk sám na něco ptal

arrow
Neprodává v Bazaru

PardGalen
jéé, to taky znám, klasická lidská tupost, ptát se na to samý furt dokola

Jsem cholerik, takže mě např. pravidelně vytáčí kolega bordelář - skleničky položí do kuchyňky (myčku ignoruje), dopije vodu z lahve, ale lahev nechá prázdnou na kuchyňské lince... Si pak připadám jako služka, když to po něm uklízím. Přitom ve vnitřním řádu je jasně dané, že si každý po sobě uklízí sám a je jedno, jestli to je PhDr. a bůh ví co ještě nebo holčina s maturitou někde dole na recepci...

arrow
Neprodává v Bazaru

Mě vytáčí lidi v obchodech typu Tesco, Hypernova a obchodních centrech, prostě stoupnou si s vozíkem ke vstupu/do uličky/... a blokují mě, přitom musí vidět, že chci projít, musím jim říct "zdovolením" a oni se na mě ještě ukřivděně podívají. Nebo u pokladen se na mě lepí a chovají se jak kdyby mě chtěli předběhnout. Prostě obchody fakt nemusím. Dárky zásadně na Vánoce začínám nakupovat začátkem listopadu a na konci listopadu mám vše koupené a do obchodů už nemusím.
Další věc jsou staří lidé-nic proti starým-svoje prarodiče miluji/milovala jsem a na rozdíl od většiny lidí co znám navštěvuji/navštěvovala co to šlo. Myslím tím staré lidi tady z ulice-bydlím teď na vesnici a to je furt něco-zastavují mě a vyptávají se na jaké že to jsem škole, na jaké jsem byla předtím, co budu dělat po této a spoustu otázek, často dost osobních. Nebo zalívám a sousedka se zeptá: "zalíváš?" nebo mi přijdou kamarádi a hned se jde opřít o plotek a hledí aby jí nic neuniklo nebo se mě ptá "už ti zrajou jahody? mě jo" -to je jen jedna z mála typu chlubících. Já chápu, že jsou asi opuštění a chtějí si taky popovídat, ale co je moc to je moc.

arrow
0%
0    0
Nebyla hodnocena

Mě zas lidé vytačejí tím:
Mám dvě male děcka a prostě někdy tak zlobí kdekoliv,že hold je ohnu přes koleno a dostanou přes zadek.A pak ti nějaká .....napomene,že deti by se neměly bít!
tak toto mě vytáčí ,když se lidé více starají o druhé než oto co mají doma...co je komu do toho jak co dělám a jak vychovávám své děti

arrow
profile_image
Vaneska
od 3. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Jee holky mě toho vytáčí. lidi v MHD - zapáchají, jsou nevrlí, protivný, mhd je plné důchodců,takže je bez šance si sednout a když si sedneš tak všichni peskují a mě se dělá nevolno, takže já sedět potřebuju..další přesně v obchodech jak uvádí Framboise. Najíždějí košíkama, strkají, nebo nechtějí uhnout dělají jakoby tě neviděli.
Pracovala jsem v obchodě s oblečením a to byl taky děs..lidi bordeláři, nic jinýho člověk nedělá, že přerovnává obchod. Nebo když si lidi vylévají špatnou náladu na jiných, na prodavačkách..zatím jsem vždycky pracovala s lidma a domů jsem chodila naprosto vycucaná, někdy je člověku až do breku. A o povahách to by mohl člověk mluvit pořád. Jinak mě ještě vždycky vytáčela kolegyně, která po sobě nezhasínala v kuchyňce, když si půjčila můj hrníček, tak ho neumyla, když mě byla střídat na oběd, tak v kanclu nechala po stoje nepořádek, papíry a já jsem se také cítila jak její služka.

Mě vytáčí: blbost, netolerance, rasismus, davy lidí; lidi, kteří mi neustále narušují soukromí nebo mi radí, když je mi jejich názor ukradený, pokrytci, vlezprdelky; lidé, kteří ze svého okolního světa sledují jen seriály (tj. žádný přehled); lidé, kteří se bojí projevit svůj názor; agresivní důchodci, uřvaný děti; moderní "šamani" a vůbec lidé, kteří věří, že jsou něco víc, než jiní, protože mají asi nějaké vnitřní třetí oko ; komunisti, nacisti, většina mé rodiny; servírky v restauracích, které neumí základy servírování, lidé bez taktu a soucitu, nemakačenka žijící na státní podpoře (kterým se dělat nechce), baby ze studijního oddělení, uchichtané slípky, kuřáci hulící nejlépe za deště v kryté zastávce; chlapi, kteří si myslí, že žena nemůže v jejich společnosti dostatečně fundovaně projevit názor (nebo na to ani nejsou zvyklí); ženy, které by i skočily z mostu, kdyby jim to jejich partner řekl.....ATD Jo to by bylo na dlouho

arrow
profile_image
Vaneska
od 3. 6. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Cituji andík0205: Mám dvě male děcka a prostě někdy tak zlobí kdekoliv,že hold je ohnu přes koleno a dostanou přes zadek.A pak ti nějaká .....napomene,že deti by se neměly bít!
tak toto mě vytáčí ,když se lidé více starají o druhé než oto co mají doma...co je komu do toho jak co dělám a jak vychovávám své děti

Náhodou to děláš dobře. Já právě nemám ráda, když jsou někde malé děti hrozně křičí, zlobí, otravujou tím ostatní a maminy nic. Ani nenapomenou...to je jak jsem byla v tom obchodě, denně maminky s dětmi a z těch jsem taky kvetla. To jo lidé se hrozně starají o okolí a přitom jim do toho nic není.

arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji framboise: Myslím tím staré lidi tady z ulice-bydlím teď na vesnici a to je furt něco-zastavují mě a vyptávají se na jaké že to jsem škole, na jaké jsem byla předtím, co budu dělat po této a spoustu otázek, často dost osobních. Nebo zalívám a sousedka se zeptá: "zalíváš?" nebo mi přijdou kamarádi a hned se jde opřít o plotek a hledí aby jí nic neuniklo nebo se mě ptá "už ti zrajou jahody? mě jo" -to je jen jedna z mála typu chlubících. Já chápu, že jsou asi opuštění a chtějí si taky popovídat, ale co je moc to je moc.

To znám kvůli nim si chci pořídit auto, v autobuse se jim nevyhnu Já teď přemýšlal, kdo další mě vytáčí a mám příklad z ranního venčení, někteří pejskaři by si potřebovali přečíst alespoň jednu knížku o chovu psů. Své psy nechávám na procházkách běhat volně, na zavolání přijdou, na lidi neskáčou, prostě bezproblémoví. Milujou ale ostatní psy, v podstatě žádného nenechají bez povšimnutí, s každým se chtějí seznamovat. Většinou to proběhne tak, že se očichají a jde se dál. Pokud je druhý pes hravý, tak je chvilku nechám pohrát a mezitím pokecám s druhým páníčkem - pokud je to ale pejskař v pravém slova smyslu, s těmi totiž není problém. Pak jsou takoví, co z dálky vidí psa a toho svého berou hned na ruce a křičí: "Zavolejte si tu bestii!" To se mi stalo dnes. Říkám: pane, on by mu nic neudělal, jenom by se očuchali, pes potřebuje občas kontakt se "svými". No a milý pán mi začal nadávat, že co se pletu do jeho výchovy a že si je mám mít přivázané a bla bla. A přesně takoví lidé pak vymyslí takový de.ilní zákon a tom, že musí být pes na vodítku, pokud se nepohybuje na místě určeném k volnému pobíhání psů. Ach ouvej.

arrow
Neprodává v Bazaru

K těm pejskařům-měla jsem psa, hodného, ale vodila jsem ho na vodítku-do něj se pustil druhý pes (zhruba stejně velký) a začli se škubat-ten samozřejmě na vodítku nebyl a ženská začla histericky řvat jak ten můj toho jejího sežere a ať si toho svého chytnu-přitom já sem měla toho svého na vodítku ne ona, kdyby ho měla i ona bylo by po problému. To samé se mi stalo (s jinou histerickou paní a psem) když jsem hlídala psa své sestře a myslím, že ta čivava co jsem měla na vodítku a jen ji nestihla včas vzít do náruče byla víc v ohrožení. Tyto 2 paní mě fakt vytočily!

arrow
profile_image
Pollinko
od 23. 2. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

0%
0    0
Nebyla hodnocena

Cituji framboise: vodila jsem ho na vodítku-do něj se pustil druhý pes (zhruba stejně velký) a začli se škubat-ten samozřejmě na vodítku nebyl a ženská začla histericky řvat jak ten můj toho jejího sežere a ať si toho svého chytnu

Taky dobrý no Lidi jsou fakt paka někteří. Já na rušnějších místech taky přivazuju, chápu, že někteří lidé mají ze psů strach a jelikož mám dvě bulteriérky, tak se ani nedivím, vzbuzují respekt. Párkrát se mi už taky stalo, že nás napadl jiný pes, v tu chvíli pouším vodítko. Nikdy se nic závažnějšího naštěstí nestalo. Na mě osobně ještě pes nezaútočil. To bych pak asi páníčka hnala Jinak rvačky mezi psy nejsou nic výjimečného. Nějak se spory urovnávat musí Když nastane problém, většinou za něj může člověk.

arrow
Neprodává v Bazaru

Pollinko
Mě právě štvalo že ty histerky řvaly na mě a přitom kdyby měli svého psa na vodítku nic se nestane-neříkám kdyby měli hodného vychovaného psa, ale ti jejich psi byli stejní jako ony.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy uzavřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené