Ahojky holky-nedalo mi to a musela jsem ještě založit toto téma. Také si někdy říkáte hernajs co jsem udělala a čím jsem ho zase naštvala? No mě se to stává docela dost často a někdy upřímně ani nevím čím jsem ho naštvala Snažíte se tuto situaci nějak urovnat? A JAK? Co zabírá?Dolejzáte někdy za miláčkem když se pohádáte a nebo jste neústupné ?... Udobřujete se rády?Jaké máte tajné fígle co na toho vašeho platí? těším se na vaše názory..a také na inspiraci

arrow
profile_image
Kokinka
od 22. 5. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Ahoj, mám přítele cholerika, někdy je to docela sranda. Zjistila jsem, že po deseti letech soužití mám naprosto stejné reakce jako náš domácí mazlíček - kočka. Jak přítel ráno vstane, obě někam zalezeme a děláme že vůbec nejsme doma.
Na druhou stranu, když ho třeba něco rozčílí, tak řve a já stojím před ním a cukají mi koutky...no a to je spolehlivě to nejlepší co ho vytočí do ruda.

Můj drahoušek je taky trochu cholerik. Ale že by byl agresivní, to ne. Když má blbou náladu např. z práce, tak kolem chodím opravdu po špičkách. Pokud se hádáme, zjistila jsem, že je lepší ustoupit, protože on neumí prohrávat. Dřív jsem si stála trvdohlavě na svém názoru a dopadlo to vždy blbě. A teď mám zkušenost takovou, že se radši nehádám a všechno odkývám (i když si myslím svoje). On se pak vždy omluví, protože se cítí provinile a je doma klid. Naštěstí se nehádáme často.

Zaručeně naštvu přítele tím, že mlčím, když se mi něco nelíbí. Vždycky na mě pozná, že jsem naštvaná a řiká, že kdybych řvala, křičela a nadávala, tak to bude snášet líp, než když jen mlčím..

a protože se moc nehádáme, přicházíme o to udobřování, ale když už na to přijde, řeknem si,že je to blbost, zasmějem se tomu, řekneme si, že se milujeme a když na to přijde, tak se nádherně pomilujeme. Ale o to je to milování pak hezčí, prtoože jak je člověk plnej emocí, tak to vnímá jinak a já třeba po "usmiřovacím sexu" řvu jako želva

arrow
profile_image
munkina
od 24. 4. 2009
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

...dělám toho spoustu, co mou drahou polovičku rozčiluje...Mám většinou poslední slovo, věci rozpatlávám do podrobnosti(to je pro něj zaručeně nejhorší) a často dokážu jeho argumenty obrátit proti němu...Ještě než něco řeknu nahlas, tak vím, jak ho to rozčílí....ale já si prostě němůžu pomoci...

Jako muž můžu říct že je to přesně tak, jak se objevilo na webu samuraj: cituji:
Žebříček TOP 10 věcí, které muže zaručeně naštvou...

1. Bombardování SMS. Chce být s vámi neustále v kontaktu. Vyjdete si na párty s kamarády a neděláte nic jiného, než odepisujete na dotazy ženy? Nic nenaštve víc vás i ostatní přítomné.
2. Pláč. Žena se vás pláčem snaží vydírat. Divadlo kvůli každé drobnosti, které použije, aby dosáhla svého. Většinou ale stejně podlehnete!
3. Kritizuje vaše přátele. Přátelé jsou jako vaše rodina, ale žena nedá pokoj a stále do někoho naráží a snaží se vám dokonce zakazovat stýkat se s nimi.
4. Stále mění své názory. Jeden den vás zbožňuje a hned druhý den pochybuje o smyslu vztahu. Často mění náladu. Před odchodem na společnou akci řekne, že se jí vlastně nechce.
5. Vyptává se na vaše ex-. Abyste měli klid, řeknete jaká to byla semetrika. Ale aby vás ještě víc naštvala, začne vyprávět o tom, jaký byl její bývalý úžasný.
6.Snaží se vás změnit. Tak to se asi pokouší každá žena. Vyčítá vám, že svým koníčkům se věnujete víc než jí, vaše motorka je hýčkána také víc? Nelíbí se jí nepořádek na pracovním stole? Zvykejte si...
7. Kritizuje svůj vzhled. Drží hladovku a nekonečné hodiny mluví o tom, jak ji zase vylezl špíček. Dokonce se dietu snaží vnutit i vám.
8. Snaží se dělat přecitlivělou. Při každé zámince nebo vtípku se urazí. Asi proto, že to trochu pravda je. Přestane se s vámi bavit nebo to na vás začne zkoušet psychologickými frázemi.
9.Rozebírá vás před kamarádkami. Každý problém hned utíká rozebrat k sousedce na kávu. A při nejhorším začne rozebírat i váš intimní život. I když to někdy pravda je – příjemné to není.
10.Neustále se vás na něco vyptává. Na co myslíš? Kde si byl? Kdy přijdeš? Miluješ mě? Nejsem tlustá? …. To jsou otázky, které se musí stále opakovat a proto tolik muže umí rozčílit.

arrow
profile_image
Chuchu
od 1. 12. 2008
Poslat SZ
Nemá galerii obrázků

Neprodává v Bazaru

Blogerka

Tak mého přítele zaručeně naštve když mi začně vykládat jak jsem krásná a já na to udělám jen tssss a nahodím smích....to ho zaručeně naštve a jako "odměnu" mě za to lechtá až nemůžu. Jinak další věc kterou sice nedělám úmyslně ale on ji nesnáší je moje prosazování hadů Miluji hady...strašně se mi líbí a chtěla bych mít pěknou krajtu doma ale můj drahý má z hadů strašný strach tak tohle padá...ale nemůžu si odpustit tohle téma alespoň nadhodit...a teď jsem dostala od mamči náhrdelník s hadem....přítel myslel že ho omyjou No když se jedná o hady je to pěkný srab, ale jinak je milionový.

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.

 
Toto téma jsem založil/a, mohu ho tedy otevřít.
Své téma uzavírejte vždy (!) po úspěšném prodeji v Bazaru. Děkujeme!
Příspěvky
| smazat označené