Dokonalá pleť i bez make-upu aneb omlazení na míru

Tento komplex ošetření jsme pro vás navrhli tak, abyste k nám mohla přijít a vyřešit jakýkoli problém s pletí, který vás trápí, v pouhých dvou návštěvách kliniky. Jedná se o čtyři ošetření zvolených na míru, které vám pomohou nejen s odstraněním pigmentových skvrn, jizviček a nevzhledných žilek, ale také s radikálním omlazením pleti.

img

Jak omlazovací program funguje? 

Naše zkušené dermatoložky mají k dispozici nejširší škálu moderních omlazovacích laserů a technologií v České republice, a tak věřte, že není problém, se kterým by si nevěděly rady. 

Při své první návštěvě společně proberete nedokonalosti vaší pleti a svá očekávání, přičemž dermatoložka sestaví plán na míru, kde po čtyřech sezeních bude vaše pleť téměř k nepoznání.

 „Podle stavu pleti zkombinujeme nejúčinnější ošetření, které se vzájemně skvěle doplňují a zajistí, že vaše pokožka bude do hloubky hydratovaná, bez vrásek, žilek, pigmentací a dlouhodobě omlazená obnovenou tvorbou kolagenu. Tedy použijeme prověřené postupy vybrané konkrétnímu klientovi na míru pro vyhlazení vrásek, hydrataci a sjednocení tónu pleti," říká prim. MUDr. Hana Smutková, primářka oddělení dermatologie Asklepion. 

Dokonalá struktura pleti 

Takto můžou vypadat čtyři ošetření, které velmi viditelně změní texturu vaší pleti a zajistí mladistvý a svěží vzhled. Kombinace je pouze ilustrační, ve skutečnosti se budou ošetření kombinovat na míru potřebám právě vaší pleti. 

1. ošetření: například radiofrekvence eMatrix pro omlazení, vypnutí, sjednocení tónu pleti, zjemnění struktury 

2. ošetření: například odstranění pigmentací intenzivním pulzním světlem IPL nebo žilek laserem Vbeam 

3. ošetření: například jehličková radiofrekvence Infini nebo CO2 laser pro radikální omlazení a modelaci kontur obličeje 

4. ošetření: například omlazení laserem YAG nebo kyselinou hyaluronovou či krevní plazmou 

Během čtyř ošetření tedy od základu změníme strukturu pleti, rozpoznáte viditelný úbytek vrásek a hmatatelné zpevnění pokožky. Pleť bude mít zdravou barvu, bude projasněná a svěží. Trápí-li vás jizvičky např. po akné, uvidíte, jak zcela zmizí anebo se rapidně zmenší. Cíl: dokonalá pleť i bez make-upu.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Chodci versus běžci. Kdo z nich rychleji zhubne?

Chodci versus běžci. Kdo z nich rychleji zhubne?

Životní styl

Plavková sezóna se pomalu, ale jistě blíží, což mnohé motivuje k tomu, aby se dostali do formy. Jak to udělat? Kromě správně nastaveného jídelníčku, to chce zařadit pohyb. S příchodem hezkého počasí se nabízí běh či chůze. Co z toho je při hubnutí účinnější a zdravější?NOVÉ
Pořiďte si obal na mobil podle nejnovějších trendů

Pořiďte si obal na mobil podle nejnovějších trendů

Životní styl komerční článek

Obaly na mobil už dávno nejsou nutným zlem. Stává se z nich dokonalý módní doplněk, který zároveň musí být funkční. Buďte in a inspirujte se nejnovějšími trendy.