Dokonalá pleť i bez make-upu aneb omlazení na míru

Tento komplex ošetření jsme pro vás navrhli tak, abyste k nám mohla přijít a vyřešit jakýkoli problém s pletí, který vás trápí, v pouhých dvou návštěvách kliniky. Jedná se o čtyři ošetření zvolených na míru, které vám pomohou nejen s odstraněním pigmentových skvrn, jizviček a nevzhledných žilek, ale také s radikálním omlazením pleti.

img

Jak omlazovací program funguje? 

Naše zkušené dermatoložky mají k dispozici nejširší škálu moderních omlazovacích laserů a technologií v České republice, a tak věřte, že není problém, se kterým by si nevěděly rady. 

Při své první návštěvě společně proberete nedokonalosti vaší pleti a svá očekávání, přičemž dermatoložka sestaví plán na míru, kde po čtyřech sezeních bude vaše pleť téměř k nepoznání.

 „Podle stavu pleti zkombinujeme nejúčinnější ošetření, které se vzájemně skvěle doplňují a zajistí, že vaše pokožka bude do hloubky hydratovaná, bez vrásek, žilek, pigmentací a dlouhodobě omlazená obnovenou tvorbou kolagenu. Tedy použijeme prověřené postupy vybrané konkrétnímu klientovi na míru pro vyhlazení vrásek, hydrataci a sjednocení tónu pleti," říká prim. MUDr. Hana Smutková, primářka oddělení dermatologie Asklepion. 

Dokonalá struktura pleti 

Takto můžou vypadat čtyři ošetření, které velmi viditelně změní texturu vaší pleti a zajistí mladistvý a svěží vzhled. Kombinace je pouze ilustrační, ve skutečnosti se budou ošetření kombinovat na míru potřebám právě vaší pleti. 

1. ošetření: například radiofrekvence eMatrix pro omlazení, vypnutí, sjednocení tónu pleti, zjemnění struktury 

2. ošetření: například odstranění pigmentací intenzivním pulzním světlem IPL nebo žilek laserem Vbeam 

3. ošetření: například jehličková radiofrekvence Infini nebo CO2 laser pro radikální omlazení a modelaci kontur obličeje 

4. ošetření: například omlazení laserem YAG nebo kyselinou hyaluronovou či krevní plazmou 

Během čtyř ošetření tedy od základu změníme strukturu pleti, rozpoznáte viditelný úbytek vrásek a hmatatelné zpevnění pokožky. Pleť bude mít zdravou barvu, bude projasněná a svěží. Trápí-li vás jizvičky např. po akné, uvidíte, jak zcela zmizí anebo se rapidně zmenší. Cíl: dokonalá pleť i bez make-upu.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.NOVÉ
Sex pozitivně ovlivňuje zdraví - víte jak?

Sex pozitivně ovlivňuje zdraví - víte jak?

Životní styl

Pravidelná sexuální aktivita prospívá zdraví i duševní pohodě. Jaké zdravotní benefity můžete od milování a sexuálních hrátek očekávat? Neostýchejte se a přečtěte si článek. Zjistíte, že kvalitní sex dokáže mnohdy víc než celá hrst léků.