Jak vybrat pánské džíny na postavu?

Navrženo s ohledem na horníky a farmáře, v současnosti jeden z nejoblíbenějších oděvů na světě. Džíny se staly stálicí našich šatníků a nosí se prakticky pro každou příležitost. Úprava velikosti a střihu na postavu však oproti zdání není tak jednoduchá. Jak vybrat pánské džíny?

img

Pár slov o džínách

Levi Strauss měl nos: kalhoty, které vynalezl, se staly hitem téměř okamžitě po svém rozšíření. Kalhoty vyrobené z husté bavlny v charakteristické modré barvě byly odolné a spolehlivé: není divu, že jsme je tak milovali. Od 19. století se toho mnoho nezměnilo: kromě toho, že džíny jsou dnes dostupné téměř ve všech barvách a střihech. V množství modelů se můžete ztratit, proto dnes navrhneme, jak vybrat pánské džíny.

Pro dobrý začátek: jak vybrat velikost pánských džín?

Než přejdeme k padnutí střihu, vyplatí se začít výběrem správné velikosti. Obecně přijímané velikosti jsou založeny na dvou rozměrech: šířce pasu a délce nohavic, takže se před nákupem vyplatí znát své rozměry. Není to míra udávaná v centimetrech: obvykle jsou velikosti mezi 28/30 a 38/36. Nezapomeňte si svou velikost zapamatovat. Není to však jediná možnost: mnoho obchodů včetně obchodu Ozonee má klasické velikosti, tedy značené písmeny od S po L. Zde je to o něco jednodušší, ale i tak se vyplatí ověřit si přesné rozměry oblečení předtím nákup.

Jak vybrat džíny pro mohutnou postavu?

Přejděme k písmům. Ne všechny džínové modely vypadají dobře na každém tvaru těla. Nejjistějším modelem jsou džíny s rovnými nohavicemi, které padnou téměř každé postavě. Po celé délce mají stejnou šířku, což umožňuje zamaskovat masivní lýtka nebo stehna. Je to také střih, který sedne štíhlým lidem: nohy díky němu budou vypadat dobře.

Jak vybrat pánské džíny pro štíhlou postavu?

Chcete zdůraznit svou štíhlou postavu nebo vytvarované nohy v posilovně? Slim džíny, jinak známé jako úzké kalhoty, je to skvělý výběr. Jsou vypasované, takže není kam zamaskovat nedokonalosti nebo kila navíc. Mezi výhody skinny džínů patří také to, že jsou velmi univerzální a dají se nosit téměř ke každé příležitosti: například černé džíny lze s úspěchem nosit i na pracovní schůzku.

Nebo snad joggery?

Existuje také model, který stojí za zvážení. Joggers jsou velmi módním modelem džínových kalhot, které padnou prakticky na každou postavu, ale jsou méně formální a více casualové. Jejich tajemstvím je stahování na kotníku, díky kterému je noha na lýtku povolená a ve stehnech je o něco více vypasovaná. Pokud je ve skříni ještě nemáte, měli byste to změnit! Jedná se o velmi pohodlné a univerzální kalhoty.

Zajímá vás, jak vybrat velikost pánských džín? Nevíte, který model bude pro vás ten nejvhodnější? Přečtěte si naš průvodce a navštivte obchod Ozonee: https://ozonee.cz/cze_m_Muzi_Kalhoty_Dziny-420.html. Čeká tam na vás spousta modelů, které si snadno upravíte na svou postavu a své preference. Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.NOVÉ
5 letních tipů pro pohodlné nošení kontaktních čoček

5 letních tipů pro pohodlné nošení kontaktních čoček

Životní styl komerční článek

Začíná léto a k němu patří pobyt na slunci, koupání, cestování či výlety do přírody. Každý z nás by pak měl věnovat péči o své oči zvýšenou pozornost, zejména pokud nosí kontaktní čočky. Abyste měli jistotu, že o své oči a čočky pečujete v létě správně, přinášíme vám pět tipů, které vám pomohou ať jsou vaše oči v bezpečí i během horkých letních dnů.