Jak zabavit děti déle než 5 minut?

Podívejte se s námi na 3 osvědčené tipy, které spolehlivě zabaví i vaše děti. Snadno a rychle.

img

Vzbuďte u dětí nadšení zábavnou hrou, zdroj: Pexels

Známe to skoro každá. Oběd na plotně, prádlo v pračce, v hlavě pracovní e-mail, který čeká na dopsání a na noze visící dítě dožadující se pozornosti. Jenže vymyslet zábavu, která ho bude bavit třeba celé odpoledne, je skutečný oříšek.

1. Zábava, která má příběh

Nabídněte dětem hru, při které budou rozvíjet fantazii a vymýšlet nové příběhy. Využít můžete nejrůznější figurky, např. Sylvanian Families či Schleich, nebo modely strojů. Mezi jedny z nejoblíbenějších hraček, se kterými mohou děti tvořit příběhy, patří modely Bruder.

Hračky Bruder jsou vhodné pro holky i kluky, a co si budeme povídat, rádi si s nimi hrají i dospělí. Vynikají svou kvalitou zpracování, věrnou podobou originálním strojům i širokou nabídkou náhradních dílů.

img

S Bruder modely děti vytvoří spoustu barvitých příběhů, zdroj: www.bruder.de

Jak může příběh s modely Bruder vypadat?

Vidíte tu stavbu na vašem koberci? Zatímco bagr pilně pracuje, přijíždí Bruder náklaďák, aby odvezl přebytečný materiál, který už nebude potřeba. Bruder jeřáb mu ho naloží a nákladní auto Bruder může pokračovat v cestě. Ale co to? Právě kolem projíždí Bruder odtahovka. Kdopak měl tu smůlu? Jak bude příběh pokračovat záleží jen na vašich dětech.

2. Kreativní aktivity

Nabídněte dětem hry, při kterých mohou tvořit. Ať už zvolíte modelovací hmotu, pastelky nebo něco jiného, tvorba děti zabaví na skutečně dlouho. Mezi oblíbené modelovací hmoty patří Hey Clay, s interaktivní aplikací a video návody, a Play-Doh, kterou seženete v různých tematických sadách.

Pokud hledáte aktivity, které příliš neprovětrají vaši peněženku, pořiďte dětem sešit s omalovánkami. Každý hotový výtvor pak mohou věnovat někomu blízkému.

img

Kreativní zábavu si užijí holky i kluci, zdroj: TM Toys

3. Společenské hry

Mnoho deskových a karetních her je dnes uzpůsobeno i malým dětem. Obvykle je najdete pod označením Junior nebo jiným, obdobným. Pokud máte doma sourozence, vyberte pro ně zábavu, odpovídající věku i zájmům obou dětí. Mezi známé hry patří Activity Junior nebo třeba Dobble Kids.

Jaké hračky vybrat, abyste děti kromě zábavy i rozvíjeli, najdete v článku Objevte hračky plné zábavy a rozvoje pro ty nejmenší i školou povinnéKomentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?

TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?