Jakou tašku zabalit na výlet? Podívejte se, jaké modely zrovna letí!

Vyrážíte s kamarády na odpoledne k vodě nebo na víkend s rodinou na chatu a sháníte tašku, která poslouží na kratší i delší výlety? Podívejte se, jaké kousky pojmou všechno, co s sebou potřebujete, aniž byste museli táhnout celý kufr. Kromě toho, že jsou praktické, navíc vypadají skvěle! Tato zavazadla si zkrátka zamilujete.

img

Na víkend bez kufru? Žádný problém

Sháníte skladnou tašku, do které se vejde vše, co potřebujete na víkend? Tak přesně takovou najdete pod pojmem weekender. Prostorné a designově propracované kousky, do kterých zabalíte vše potřebné, a zároveň po cestě nezaberou příliš místa, si dost možná zamilujete i vy. Praktickou víkendovou tašku ale oceníte i cestou na trénink nebo do knihovny pro větší množství knížek. Je totiž pevná a pojme opravdu mnohé. Tahle taška se ve vaší skříni určitě neztratí. Vybírat můžete z takových, který disponují kapsami, různými tipy zapínání i odlišnou délkou popruhů. Kvalitní weekender vám může vydržet dlouhá léta, a stane se tak dost možná nepostradatelným kouskem, který využijete při cestování po okrese i po světě.

img

Kabelka na plavky a svačinu? Výběr je nekonečný!

K letním aktivitám určitě bezesporu patří i výlety k vodě. Právě tam oceníte, pokud budete mít po ruce vše potřebné. S tím vám pomůže plážová taška. Jejich výběr je tak pestrý, že může dokonale padnout k vašemu stylu, ať už je jakýkoliv. I když si možná většina z nás představí slaměnou kabelku s kulatými uchy, která je mimochodem i letos trendem, plážové tašky mohou vypadat i úplně odlišně. Malé, velké, tmavé i světlé. Na pláži i u řeky vám může dělat radost ta s květovaným vzorem i hladká černá. Vyberete si ale i tehdy, pokud si potrpíte na výrazná loga. Stejně si přijdete na své, pokud vyhledáváte spíše minimalismus. Nejnovějším hitem jsou i termokabelky a termotašky. Pokud tak vyrážíte na celodenní výlet, nezapomeňte přibalit svačinu právě do vychytané tašky, která udrží chlad tak dlouho, dokud si nesednete na deku a nepřijde čas na občerstvení. Už dávno jsou pryč doby, kdyby byly tito "termopomocníci" ne zrovna designovou záležitostí. Dnes je tomu naopak, a tak se zamilujete nejen do jejich praktičnosti!

Slaďte se aneb Na doplňcích záleží

Detaily zkrátka tvoří celek. Ani v létě tak nezapomínejte na své oblíbené šperky, které můžete hravě zkombinovat s letními outfity. Náhrdelníky, náramky i výrazné náušnice můžete navíc nosit právě v plážovém stylu. Třeba taška na pláž s boho aplikacemi bude vypadat skvěle v kombinaci s bílými šaty, výraznými korálky a hodinkami. Vsaďte letos na ty zlaté - jejich nepřeberný výběr najdete na webu https://www.eobuv.cz/zlate-damske-hodinky. A co k outfitu obout? Sáhněte po espadrilkách. Nožkám budou slušet na klínku i bez něj a pro jejich pohodlí je nebudete chtít zouvat. Užijte se letní módu se vším všudy a nebojte se kombinovat. V módě platí dvojnásob, že fantazii se meze nekladou, tak vkročte do letních dní stylově a užívejte si (nejen) detaily.  Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


DOPORUČUJEME
3 tipy k lepšímu spánku

3 tipy k lepšímu spánku

Životní styl komerční článek

Průměrný člověk stráví spánkem až jednu třetinu života. A aby to byl čas strávený kvalitně, je potřeba tomu v některých případech trošku pomoci. Řadíte-li se mezi spáče, kterým zdlouhavé usínání nebo noční buzení nic neříká, máte vyhráno, ovšem pokud patříte do té druhé skupiny, inspirujte se v našem článku, jak docílit lepšího spánku a konečně si pořádně odpočinout.

DOPORUČUJEME
Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Mindfulness a další zbraně proti pandemii, neštěstí a stresu

Životní styl

Máme kapacitu a výbavu zvládat stres, který nám běžný život přináší, přesto můžeme mít občas pocit, že se nám hroutí svět. Navíc za současné situace je stres ještě umocněn a zoufalství začínají propadat i ti, kteří byli vždycky nad věcí. Jak stresu čelit a nezbláznit se z toho, co se kolem nás se děje?DOPORUČUJEME
K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

K moři 2020 s úsměvem na tváři navzdory koronaviru

Životní styl

Mnozí si nejspíš doteď pamatují neuvážené výroky o tom, že kvůli koronaviru se letos k moři nepodíváme. Později média přišla s tím, že budeme moct jedině do Chorvatska, nebo třeba že na plážích v Řecku nás čekají plexiskla. Z Itálie média udělala masový hrob. Na dovolenou by tam jel jedině šílenec! Jaká je skutečnost?