Nový smartphone Xiaomi 12: nejstylovější doplněk letošního jara!

Módnímu jaru dominují letos hladké křivky a jemné pastelové barvy.

img

Zahalte se do nádherných pastelových barev, dopřejte si luxusní design a jedinečnost. Budete tak zcela výjimečná a nepřehlédnutelná. Hitem letošního jara se stal nový stylový telefon Xiaomi 12, který kromě elegantního vzhledu nabízí uživatelům i mnoho špičkových technologií, bezprecedentní výkon, AMOLED displej a trojici profesionálních fotoaparátů. To vše způsobí, že ho už nebudete chtít dát z ruky. Pojďme se nyní podívat, čím je tento krasavec tak výjimečný.

Prvotřídní fotografické vlastnosti

Pokud vám záleží na maximální kvalitě fotografií pořizovaných mobilním telefonem, tak budete nadšená. Smartphone Xiaomi 12 vyniká trojicí profesionálních fotoaparátů, v popředí s masivním 50Mpx hlavním širokoúhlým fotoaparátem s možností záznamu videa v rozlišení až 8K. Dále disponuje 13Mpx ultra širokoúhlým fotoaparátem spolu s 5Mpx tele-makro fotoaparátem pro zachycení životních momentů z různých úhlů pohledu. O krásné fotografie se postará automatického ostření na oči a obličeje, a díky AI algoritmům zvládne hravě zachytit každý okamžik i při slabém osvětlení. Přední kamera má fantastických 32 Mpx, tudíž budou všechna vaše selfie vyladěná do posledního detailu. Funkce Xiaomi ProFocus inteligentně identifikuje a sleduje objekty, čímž zabraňuje rozmazání a rozostřeným záběrům. AI Cinema nabízí řadu kreativních možností pro střih videa, včetně různých režimů.

Špičkový výkon

Jedním z nejdůležitějších atributů mobilních telefonů je jejich displej. Xiaomi 12 je vybaveno AMOLED Dot Displejem s tvrzeným sklem odolným proti poškrábání. Maximální kvalitu zobrazení pak podtrhuje podpora Dolby Vision pro obsah s živými barvami. Žádný filmový zážitek není skutečně dokonalý bez působivého zvuku. Řada Xiaomi 12 je vybavena technologií SOUND BY Harmon Kardon a přináší pohlcující zvukový zážitek poháněný technologií Dolby Atmos, který poskytuje prostorový zvuk s bohatými detaily, čistotou a realističností ve všem, co vás baví.

Nabíjení nové generace

Xiaomi 12 vás též mile překvapí i velmi dlouhou výdrží baterie, jelikož bez problému zvládne celý den. Navíc díky podpoře 67W kabelového turbo nabíjení a 50W bezdrátového nabíjení bude nabitý raz dva. 

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


DOPORUČUJEME
Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Uzené maso a zdraví: Mýty versus realita

Životní styl komerční článek

Pomalé uzení studeným nebo teplým kouřem představuje jednu z nejstarších forem konzervace masa. Přesto kolem něj panuje řada mýtů. Zjistěte, kde je pravda.

NOVÉ
K moři v pokročilé fázi těhotenství? Ano, když se předem připravíte

K moři v pokročilé fázi těhotenství? Ano, když se předem připravíte

Životní styl komerční článek

Jste v radostném očekávání, před narozením nového člena rodiny byste ale ještě ráda stihla relax u moře? Pokud je vaše těhotenství pohodové, cestování si nemusíte odpírat. Poradíme, jak je to s dovolenou před termínem a na co si dát pozor.DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.