Pandemii si zpříjemňujeme experimentováním s erotickými hračkami i afrodiziaky. Které zkusit?

Pandemie trvá s menší přestávkou už přes rok a výrazně zasáhla nejen do běžného života.

img

Častěji trávení času v interiérech, nedostatek přirozeného pohybu venku na vzduchu i stereotypní dny jeden za druhým. Realita je poměrně tristní a tak se přímo žádá nějaké její zpestření. Zdá se, že mnoho párů to pochopilo po svém a doslova se vrhli na sexuální experimentování. Výsledek? Objevení zcela nových možností!

Sexuální pomůcky zažívají nebývalý boom

Rostoucí popularitu erotických hraček potvrzují zvyšující se obraty sexshopů u nás, v některých případech až o třetinu. Platí to zejména pro nákupy přes internet.

O sexuální pomůcky se začínají zajímat i věkové skupiny, u kterých to byla dosud tabu téma. Průzkumy ukazují, že popularita jejich pravidelného užívání v ložnici vzrostla zejména u lidí nad 40 let a zajímavé je, že i u starších ročníků. Nejčastěji přitom jde o použití při partnerských hrách, ne při samostatné masturbaci.

Největší boom u žen zažívají stimulátory klitorisu, ať už jde o vibrační nebo speciální tlakové a pulzní, známé také jako Satisfyeri. Populární jsou i vibrační hračky, například vajíčka a umělé penisy z realistických materiálů a se zahnutím pro bod G.

Velkou výhodou těchto hraček je možnost dálkového ovládání a to dokonce i přes telefon. Milostné hry ve dvojici díky tomu dostávají zcela nový rozměr.

U mužů převládají masturbátory, ať už známý Fleshlight nebo multifunkční masturbátory s imitací vagíny, orálu a análu. I tyto hračky jsou využívány ve společných postelových hrách, kdy se jich může ujmout partnerka a uspokojit nimi muže.

Tabu padlo i při BDSM hračkách a pomůckách pro anální hry. Kolíky, pouta, lana na svazování, bičíky nebo latexové masky a obojky, to vše dává ložním radovánkám zcela nový rozměr. Experimentování s bolestí nebo stimulací análního otvoru přináší nečekané zážitky a u mužů otevírá i možnosti stimulace prostaty.

Afrodisiaka i jako součást milostných her

Šlehačka, jahody, šampaňské, čokoláda a ústřice. Víte, co mají tyto věci společného? Správně, jde o známé a účinné afrodisiaka na povzbuzení chuti do sexu!

Dobrou zprávou je, že tyto afrodisiaka jsme začaly objevovat už i během postelových her. Šlehačka na intimních místech je už klišé, ale v kombinaci s čokoládovou polevou je to přece jen zajímavý zážitek. Pokud se posílíte dříve vínem nebo šampaňským, o zábavu je najisto postaráno. Ústřice jako předkrm jsou jasná sázka na jistotu.

Kromě těchto nejznámějších afrodiziak stojí za zmínku i některé další, které objevujeme postupně už také. Jde zejména o zajímavé bylinky, které lze použít k uvaření domácího čaje. Jeho pravidelné pití pak povzbudí tělo, ducha i smysly.

Za zmínku stojí určitě bylinky jako například Řeřicha, Kotvičník, Ženšen, Damiána, Ginkgo, Serenoa, Škornice, Pískavice, ašvagandha, Muira Puama nebo Yerba Maté. Stimulační účinky na libido mají i koření, zejména chilli, bazalka, kajenský pepř, oregáno, zázvor, kurkuma, skořice a hřebíček. I jejich význam objevujeme stále více.

eJoy® je univerzální podpůrný přípravek

Možná pro někoho překvapením bude, že stále více mužů i žen objevuje také podpůrné přípravky na sexuální stimulaci. Ano, i žen, ty jsou však v tomto ohledu ale stále v menšině. Více problémů s výkonností v ložnici mají muži a pandemie to ještě zvýraznila. Nejjednodušším řešením jsou volně dostupné podpůrné produkty.

Jedním z těch nejznámějších u nás je značka eJoy®. Jde o podpůrný přípravek pro muže ve formě perorálních kapslí, které stačí užít v jedné dávce 30 minut před plánovaným milováním. Pak stačí počkat na účinek a můžeme jít do akce.

eJoy® pomáhá mužům na zlepšení ztopoření, pevnější a delší erekci a zvyšuje i chuť na sex, čili libido. Vděčí za to zejména svému složení, které sestává z přírodních afrodiziak, bylinných extraktů a aminokyselin s přirozeným účinkem. I proto je jeho užívání možné dlouhodobě a nemá žádné závažné nežádoucí účinky.

Plusem je, že přípravek lze objednat přímo internet. Přes oficiální eshop eJoy® je objednávka záležitostí pár minut a tabletky v diskrétním balení doručí kurýr přímo domů na adresu, na pobočku pošty nebo do libovolné zásilkového.

Nyní má značka navíc akci: stačí při objednávce na webu www.ejoytablety.cz zadat kód KARANTENA a sleva ve výši 20% z ceny je vaše. Tak co, zpříjemníte si pandemii s eJoy®? Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Autem do Maďarska: Za Budapeští, ozdravnými lázněmi i sladkým mořem

Autem do Maďarska: Za Budapeští, ozdravnými lázněmi i sladkým mořem

Životní styl komerční článek

Naplánujte si roadtrip do nepříliš vzdálené ciziny, která vám však poskytne nevšední zážitky. Koronavirovou pandemií utlumené služby se snad brzy začnou opět otevírat a vy si budete moci užít prodloužený víkend nebo rovnou celou dovolenou v Maďarsku.

NOVÉ
Dovolená mezi horami a Jadranem. Letošní prázdniny na Makarské!

Dovolená mezi horami a Jadranem. Letošní prázdniny na Makarské!

Plastická chirurgie komerční článek

Dlouhé a sluncem zalité pláže ve stínu borovic, překrásné bílé oblázky a Biokovo, nejvyšší pohoří na pobřeží chorvatského Jadranu. To jsou hlavní poznávací znaky Makarské riviéry, oblíbené dovolenkové destinace. Kde se na Makarské ubytovat?ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.