Pořiďte si obal na mobil podle nejnovějších trendů

Obaly na mobil už dávno nejsou nutným zlem. Stává se z nich dokonalý módní doplněk, který zároveň musí být funkční. Buďte in a inspirujte se nejnovějšími trendy.

img

Květinové vzory pro nenapravitelné romantiky

Zatímco ještě před pár lety bylo nejlepší, pokud nebyl obal na mobil vidět, dnes se k němu klidně přiznejte. Na výrazné kryty, které suplují módní doplňky, nedají dopustit hlavně ženy. Moderní jsou v současné době výrazné květinové vzory. Při výběru ale vždy dávejte pozor, zda je obal vhodný na váš typ telefonu a zde je dostatečně bezpečný. Nestačí, aby byl jen hezký.

Svůj vlastní květinový obal si můžete vytvořit i díky možnosti personalizovaných krytů. Ráno si vyfotíte své oblíbené květiny na zahrádce, a pak jen fotku vložíte do systému, vyberete obal vhodný na váš model telefonu a do pár dnů přijde unikátní doplněk až k vám domů.

Zářivé obaly pro milovníky extravagance

Jsou tu pro všechny, kteří mají rádi výrazné a třpytící se věci. Vyjádřete naplno svou jedinečnost a svou energickou povahu. Obalů na mobil s třpytkami, kamínky či kovovými aplikacemi najdete víc než dost. Opět ale nevybírejte jen podle ceny a designu, zaměřte se i na to, zda je kryt bezpečným ochráncem pro váš mobil.

Obaly šetrné k životnímu prostředí

Při výběru krytu na mobil si dávejte pozor, jaký vliv může mít jeho výroba a následná recyklace na životní prostředí. Stejně jako je problém s elektroodpadem z mobilů či tabletů a další elektroniky, podobné to je s obaly na mobil. Často jsou vyrobené z umělých hmot, které není možné plně recyklovat. Odpad z nich se tak hromadí. Problémem je také nadprodukce obalů. Ve chvíli, kdy se přestane nějaký model telefonu vyrábět, nepoužité obaly se ve velkém vyhodí, zcela nepoužité a v původním balení.

Pokud vám ochrana přírody leží na srdci, kupujte si co nejméně telefonů i krytů. Na výběr máte kryty, které jsou kompostovatelné, nebo je možné je recyklovat. Jsou to obaly vyrobené z různých přírodních kompozitních materiálů, které se začnou rozkládat po vložení do půdy, kožené obaly či dřevěné obaly s kovovými výztužemi.

Obaly přes rameno jako kabelka

Smartphone doprovází většinu z nás už opravdu všude. Používáme je nejen na komunikaci, ale i na focení, natáčení videí i na každodenní práci. Především ženy pak mají problém si dát velké chytré telefony do kapes. Pokud s sebou nenosí kabelku vhodnou náhradou je pouzdro přes rameno. Vypadá efektně, je bezpečné a mobil máte neustále při ruce.

A jaký obal na mobil preferujete vy? 

img
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
DOPORUČUJEME
Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Jízda na kole nebo běh: Co je lepší na hubnutí?

Životní styl

Cyklistická sezóna je v plném proudu. Pokud jste se však rozhodli osedlat své kolo, abyste ještě vylepšili svou formu do plavek, možná vás bude zajímat, jestli je jízda na kole na hubnutí to pravé. Nebo bude nutné k rychlejšímu shození nadbytečných kil obout spíše tenisky a začít pravidelně běhat?

NOVÉ
Vneste atmosféru Vánoc i do vaší ložnice

Vneste atmosféru Vánoc i do vaší ložnice

Životní styl komerční článek

Vánoce jsou svátky klidu, pohody a setkávání s přáteli. Někdo se na ně těší, jiný by se bez nich obešel. Ten shon kolem nich, který každoročně zažíváme, to není nic příjemného. Užijte si ten čas, provoňte domov cukrovím a svařákem, na stůl dejte vánoční ubrus, do ložnice si pořiďte vánoční povlečení.NOVÉ
Přeneste se do minulých staletí ve středočeských skanzenech

Přeneste se do minulých staletí ve středočeských skanzenech

Životní styl komerční článek

Zajímá vás, jak vypadal život na venkově v minulých staletích? Středočeské skanzeny a muzea vám umožní nahlédnout do minulosti a představí každodenní radosti i trápení našich předků.