Pořiďte si obal na mobil podle nejnovějších trendů

Obaly na mobil už dávno nejsou nutným zlem. Stává se z nich dokonalý módní doplněk, který zároveň musí být funkční. Buďte in a inspirujte se nejnovějšími trendy.

img

Květinové vzory pro nenapravitelné romantiky

Zatímco ještě před pár lety bylo nejlepší, pokud nebyl obal na mobil vidět, dnes se k němu klidně přiznejte. Na výrazné kryty, které suplují módní doplňky, nedají dopustit hlavně ženy. Moderní jsou v současné době výrazné květinové vzory. Při výběru ale vždy dávejte pozor, zda je obal vhodný na váš typ telefonu a zde je dostatečně bezpečný. Nestačí, aby byl jen hezký.

Svůj vlastní květinový obal si můžete vytvořit i díky možnosti personalizovaných krytů. Ráno si vyfotíte své oblíbené květiny na zahrádce, a pak jen fotku vložíte do systému, vyberete obal vhodný na váš model telefonu a do pár dnů přijde unikátní doplněk až k vám domů.

Zářivé obaly pro milovníky extravagance

Jsou tu pro všechny, kteří mají rádi výrazné a třpytící se věci. Vyjádřete naplno svou jedinečnost a svou energickou povahu. Obalů na mobil s třpytkami, kamínky či kovovými aplikacemi najdete víc než dost. Opět ale nevybírejte jen podle ceny a designu, zaměřte se i na to, zda je kryt bezpečným ochráncem pro váš mobil.

Obaly šetrné k životnímu prostředí

Při výběru krytu na mobil si dávejte pozor, jaký vliv může mít jeho výroba a následná recyklace na životní prostředí. Stejně jako je problém s elektroodpadem z mobilů či tabletů a další elektroniky, podobné to je s obaly na mobil. Často jsou vyrobené z umělých hmot, které není možné plně recyklovat. Odpad z nich se tak hromadí. Problémem je také nadprodukce obalů. Ve chvíli, kdy se přestane nějaký model telefonu vyrábět, nepoužité obaly se ve velkém vyhodí, zcela nepoužité a v původním balení.

Pokud vám ochrana přírody leží na srdci, kupujte si co nejméně telefonů i krytů. Na výběr máte kryty, které jsou kompostovatelné, nebo je možné je recyklovat. Jsou to obaly vyrobené z různých přírodních kompozitních materiálů, které se začnou rozkládat po vložení do půdy, kožené obaly či dřevěné obaly s kovovými výztužemi.

Obaly přes rameno jako kabelka

Smartphone doprovází většinu z nás už opravdu všude. Používáme je nejen na komunikaci, ale i na focení, natáčení videí i na každodenní práci. Především ženy pak mají problém si dát velké chytré telefony do kapes. Pokud s sebou nenosí kabelku vhodnou náhradou je pouzdro přes rameno. Vypadá efektně, je bezpečné a mobil máte neustále při ruce.

A jaký obal na mobil preferujete vy? 

img
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.

NOVÉ
Čas slev přichází. Kde najít nejlepší slevové kupony?

Čas slev přichází. Kde najít nejlepší slevové kupony?

Životní styl komerční článek

Ještě kupujete za plné ceny? Proč, když zejména nyní je spousta akcí, s nimiž ušetříte desítky procent? Dnes máte slevy doslova naservírované pod nos i na internetu, můžete si přehledně vybírat, co potřebujete. Už neutrácejte víc peněz, než musíte.DOPORUČUJEME
Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Prosecco a hubnutí. Jde to dohromady?

Životní styl

Milujete prosecco, ale chcete zhubnout? Jaký vliv má pití alkoholu na hubnutí? Víme, jestli si můžete dát skleničku prosecca denně bez negativních následků na váhu a zdraví.