Snubní prsteny s rytinou nebo bez?

Svatba se vám pomalu blíží a vy začínáte navštěvovat klenotnictví a hledáte snubní prsteny. Nabízí se vám možnost nechat prsten ozvláštnit a udělat ho ještě více osobitější, to vše pomocí gravírování. Je ale lepší snubní prsten s rytinou nebo bez?

img

Snubní prsteny s gravírováním 

Gravírování je technologie, jejíž výsledkem je ozdobení různých předmětů. Nechat ozdobit můžete jak snubní prsteny, tak i šperky obecně. Většina lidí volí metodu gravírování do vnitřní strany prstýnku, je to možné ale i z té vnější. 

Možnosti gravírování 

Možností, co si na prsten necháte vyrýt je hned několik. Každý pár je jedinečný a preferuje něco jiného, odlišného. Někdo dá přednost jménům, někdo raději datumu, někdo zkombinuje obojí dohromady. Fantazii se meze nekladou, a tak si na snubní prsten můžete nechat zhotovit i celé věty. Stále oblíbenější jsou v gravírování symboly, např. symbol nekonečna nebo srdíčko. Novinkou je rytina, která je připravena podle vlastnoručního písma nebo dokonce zvěčnění v podobě vlastních otisků prstů. V dnešní době máte také na výběr široké množství fontů. 

img

Na materiálu záleží 

Snubní prsteny můžete mít už ze všech možných různých materiálů od stříbra, barevného zlata až po platinu. To, z jakého materiálu je prsten vyroben má vliv na obtížnost gravírování. Nejlépe se gravírují šperky, které jsou vyrobené ze zlata. I přes to, že je zlato tvrdé a odolné se velmi dobře gravíruje. Stříbro je o trochu měkčí, tudíž zde hrozí rychlejší opotřebení.

Konečný výběr je jenom na vás 

Vypíchli jsme pro vás ty nejdůležitější věci, které jsou s gravírováním spjaty a které je potřeba vědět, než se do zdobení rytinou pustíte. Ať už se rozhodnete pro snubní prsteny s rytinou nebo bez, přeje vám, aby byl váš výběr správný a abyste byli s prsteny spokojení. Toužíte po originálních snubních prstenech? V BISAKU na vás čekají dokonalé prstýnky, na které je možné nechat vyrobit rytinu přímo dle vaši představ a preferencí.  

img


Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.


Mohlo by vás také zajímat


NOVÉ
Chytrá domácnost, co to vlastně je? 
Dnes už to chodí trochu jinak.

Chytrá domácnost, co to vlastně je? Dnes už to chodí trochu jinak.

Plastická chirurgie komerční článek

Pojem chytrá domácnost už jste nejspíš zaslechli.  Ale co to vlastně znamená? Jak vám může chytrá domácnost usnadnit život a jak si ji vlastně pořídit? Možná vás překvapí, že už to dávno není tak složité, jak si třeba myslíte. 

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.NOVÉ
Chodci versus běžci. Kdo z nich rychleji zhubne?

Chodci versus běžci. Kdo z nich rychleji zhubne?

Životní styl

Plavková sezóna se pomalu, ale jistě blíží, což mnohé motivuje k tomu, aby se dostali do formy. Jak to udělat? Kromě správně nastaveného jídelníčku, to chce zařadit pohyb. S příchodem hezkého počasí se nabízí běh či chůze. Co z toho je při hubnutí účinnější a zdravější?