Znáte hlavní příčiny padání vlasů? Prozradíme vám je

Vypadávání vlasů patří mezi velké problémy mnohým žen i mužů. Když ráno najdete na hřebenu chomáčky vlasů, člověku to až žene slzy do očí. Řešení dnes naštěstí existuje spousta. Na trhu se lze setkat se spoustou nejrůznějších preparátů a metod, jež by měly pomoct. My se ovšem v následujících řádcích pokusíme hledat spíše příčiny těchto obtíží, jichž může být spousta. My se zaměříme na ty hlavní a samozřejmě nakonec i doporučíme konkrétní přípravek pomáhající při nadměrném vypadávání vlasů.

img

Nevhodná strava 

Víte, co jíte? Možné dodržujete nějaký dietní režim, který může být sice účinný z hlediska ztráty kilogramů, nicméně na vlasy zrovna dobrý vliv nemá. Nejdůležitější jsou pro růst vlasů vitamíny ze skupiny B, bílkoviny, proteiny, křemík, zinek, železo a další prvky. Vypadávání vlasů může mít příčinu i v nedostatku aminokyselin. Na jejich příjem by si měli dát pozor zejména vegetariáni. Nepříjemný i je i naopak přebytek vitamínů. Ty z řady A mohou v extrémním množství škodit.

Stres a hormonální změny

Máte dostatek spánku? Pokud je vaše odpověď taková, že spíte za noc méně než 6 hodin, pak určitě. Když se to všechno spojí ještě se stresem, vzniká velký problém. Padání vlasů je pouze jedním z jeho důsledků. Samotný růst a kvalitu vlasů ovlivňují také hormony. V období po porodu a také v přechodu se u žen snižuje hladina estrogenu, což je další příčina vypadávání vlasů.

Tristní péče o vlasy

Na trhu lze sehnat vlasovou kosmetiku za minimum peněz. Pokud ale pořídíte nějakou levnou a nekvalitní, rychle vlasy poškodíte. Stejně tak není nutné pokaždé volit utažené účesy. Vlasům škodí i časté dávky horkého vzduchu z fénu. Při padání vlasů se vyplatí využít některých známých dostupných prostředků. Naším tipem je velmi rychle účinkující Nanogen.    Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Holky sobě aneb proč je nejlepší jet do lázní s kamarádkou?

Životní styl komerční článek

Důvodů, proč se vydat na čistě dámský víkend, je hned několik. Pobavit se ve společnosti stejně nezadané kamarádky, relaxovat pár dní s maminkou či sestrou nebo oslavit rozlučku se svobodou. V lázních na vás bude čekat nespočet příjemných wellness procedur a navíc si užijete společnost spřízněných holčičích duší!

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.NOVÉ
Trend, který bude vaše pleť milovat

Trend, který bude vaše pleť milovat

Estetická dermatologie komerční článek

Zájem o péči o pleť v posledních letech roste. I vy ji nejspíš hýčkáte zvenčí pomocí kvalitních krémů s UV ochranou, antioxidanty, vitamíny nebo minerály. Bojovat proti předčasnému stárnutí pleti ale můžete i zevnitř. Ostatně, věděli jste, že viníkem prohlubujících se vrásek je kolagen, respektive jeho úbytek v takzvané dermis?