Znáte hlavní příčiny padání vlasů? Prozradíme vám je

Vypadávání vlasů patří mezi velké problémy mnohým žen i mužů. Když ráno najdete na hřebenu chomáčky vlasů, člověku to až žene slzy do očí. Řešení dnes naštěstí existuje spousta. Na trhu se lze setkat se spoustou nejrůznějších preparátů a metod, jež by měly pomoct. My se ovšem v následujících řádcích pokusíme hledat spíše příčiny těchto obtíží, jichž může být spousta. My se zaměříme na ty hlavní a samozřejmě nakonec i doporučíme konkrétní přípravek pomáhající při nadměrném vypadávání vlasů.

img

Nevhodná strava 

Víte, co jíte? Možné dodržujete nějaký dietní režim, který může být sice účinný z hlediska ztráty kilogramů, nicméně na vlasy zrovna dobrý vliv nemá. Nejdůležitější jsou pro růst vlasů vitamíny ze skupiny B, bílkoviny, proteiny, křemík, zinek, železo a další prvky. Vypadávání vlasů může mít příčinu i v nedostatku aminokyselin. Na jejich příjem by si měli dát pozor zejména vegetariáni. Nepříjemný i je i naopak přebytek vitamínů. Ty z řady A mohou v extrémním množství škodit.

Stres a hormonální změny

Máte dostatek spánku? Pokud je vaše odpověď taková, že spíte za noc méně než 6 hodin, pak určitě. Když se to všechno spojí ještě se stresem, vzniká velký problém. Padání vlasů je pouze jedním z jeho důsledků. Samotný růst a kvalitu vlasů ovlivňují také hormony. V období po porodu a také v přechodu se u žen snižuje hladina estrogenu, což je další příčina vypadávání vlasů.

Tristní péče o vlasy

Na trhu lze sehnat vlasovou kosmetiku za minimum peněz. Pokud ale pořídíte nějakou levnou a nekvalitní, rychle vlasy poškodíte. Stejně tak není nutné pokaždé volit utažené účesy. Vlasům škodí i časté dávky horkého vzduchu z fénu. Při padání vlasů se vyplatí využít některých známých dostupných prostředků. Naším tipem je velmi rychle účinkující Nanogen.    Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Pitný režim je jen byznys. Co na to říkají odborníci?

Pitný režim je jen byznys. Co na to říkají odborníci?

Životní styl

Je často až fanatické vyzdvihování nutnosti pít nesmysl, či dokonce dobře promyšlený byznys s balenou vodou? Někteří odborníci tvrdí, že pokud tělo potřebuje vodu, řekne si žízní a více vody je spíše na škodu. Na druhou stranu je potvrzené, že dostatek čisté vody je nezbytný pro správné fungování orgánů, únavě a pomáhá i při hubnutí.

NOVÉ
Kam vyrazit na exotickou dovolenou? Na Maledivy, Mauricius nebo Seychely

Kam vyrazit na exotickou dovolenou? Na Maledivy, Mauricius nebo Seychely

Životní styl komerční článek

Dovolenou ještě sice naplánovanou nemáte, ale máte jasno v tom, že chcete vyrazit za pořádnou exotikou. V tomto případě zapomeňte na klasické dovolenkové země a volte Maledivy, Mauricius nebo Seychely. Jak si ale mezi těmito třemi destinacemi vybrat tu pravou?NOVÉ
Pepco leták vám potvrdí, že letos vedou romantické dekorace!

Pepco leták vám potvrdí, že letos vedou romantické dekorace!

Plastická chirurgie komerční článek

Když si otevřete