Co si obléct na letní festival

Léto to je slunce, koupání, pláže, párty a samozřejmě letní hudební festivaly. Užijte si jejich povznášející atmosféru stylově!

Pravděpodobně nejznámějším a nejstylovějším festivalem, kde můžete čerpat inspiraci na outfity, je hudební a umělecký festival Coachella v Kalifornii. Tento festival je hojně navštěvovaný slavnými i méně slavnými osobnostmi a jejich festivalové outfity jsou každoročně s napětím očekávány a přísně hodnoceny stylisty a lidmi z módní branže. Až se zdá, že oblečení hvězd pod pódiem je důležitější, než to co se odehrává na něm. Prohlédněte si nejvýraznější trendy letošní Coachelly a nechte se inspirovat. 

Bílá jako ta víla 

img

Barva čistoty a nevinnosti byla letos na festivalu Coachella velkým hitem, který můžete snadno napodobit i přesto, že běloskvoucí outfit je na český festival, kde neustále hrozí polití pivem, vínem nebo umaštění od bramboráku vysoce nepraktickou volbou. Nicméně záplava bílé k létu prostě patří a je jen na vás, zda zvolíte trendy krajkové šaty nebo obyčejné bílé tričko.

Veselá hipísačka

img

Bohémský hippie styl, který se vyznačuje především spoustou korálků, etnickými a gypsy prvky a dominancí květinových potisků, je na hudební festival, i ten český, jako dělaný. Květinová čelenka vetknutá do rozevlátých vlasů se na hudebních festivalech pomalu stává nezbytností a evergreenem, stejně jako třásně vesele se třepotající na kabelkách do rytmu hudby.

Královna divokého západu

img

Pokud vyznáváte hlavně pohodlí a jednoduchost, vsaďte na populární festivalový country styl. Westernového looku docílíte snadno, stačí natáhnout ošoupané džínové šortky, doplnit je jednoduchým tílkem a nezbytnými hnědými semišovými doplňky. Klasické kovbojské boty neboli koně a stylový široký klobouk perfektně doladí váš "country girl look". 

Drzá rockerka 

img

Devadesátým létům s přehledem vládl takzvaný grunge styl, který rovněž patří mezi letošní trendy festivalové módy. Samozřejmostí jsou vyšisované ustřižené džínové mrkváče nebo šortky vysoko do pasu. Pokud se pyšníte plochým bříškem, rozhodně ho ukažte v crop topu. Nezapomeňte na brýle lennonky a mohutnější boty s robustní podrážkou.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Ušetřete za svůj oblíbený parfém, aniž byste slevili ze svých nároků

Ušetřete za svůj oblíbený parfém, aniž byste slevili ze svých nároků

Kosmetika komerční článek

Pojem rozlévané parfémy je již řadu let známý po celé Evropě. Především pak v jižní části se těší velké oblibě a v každém větším městě takovouto parfumerii zaručeně potkáme.

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.NOVÉ
Natucain: 100% přírodní, revoluční zbraň proti vypadávání vlasů

Natucain: 100% přírodní, revoluční zbraň proti vypadávání vlasů

Kosmetika komerční článek

Síla přírody skombinována s moudrostí vědy: Natucain představuje novou, jedinečnou kombinaci účinných látek vyrobených ze 100% přírodních ingrediencí a technologie kmenových buněk – bez sulfátů, hormonů, silikonů, parabenů a pokusů na zvířatech.