Dárky během pár minut - bez stresu a těžkých tašek

Vánoční dárky můžete mít letos vyřešené během pár minut. A všechen čas, který jinak vybírání a nakupování věnujete, bude jen váš! Můžete si tak zajít na jógu, s kamarádkou na kafe nebo celou sobotu nevylézt z pyžama. Pojďte na to! A za deset minut máte hotovo.

S výběrem vánočních dárků začněte na www.kitl.cz. Výrobce poctivých hustých a hlavně zdravých sirupů, ale i medicinálních vín nebo medoviny, připravil zajímavé dárkové balíčky, které potěší opravdu každého. 

Dárková kazeta na snadnou výrobu Mojita pro kamarádku 

Dopřejte svým kamarádkám Dárkovou kazetu bylinných Syrobů Kitl. Z mátového pak společně vykouzlíte skvělé mojito. Z bezového pak s pomocí Prosseca zase oblíbený koktejl Hugo. A večírek může začít! 

Zdravé sirupy pro kolegy 

Sirupy Kitl jsou vyhlášené vysokou kvalitou a prémiovým složením. Díky atraktivnímu balení jsou navíc skvělým dárkem, se kterým nikdy nezklamete. Horké sirupy Kitl, třeba višňový nebo zázvorový, v zimě prohřejí celé tělo. Děti jim rádi dávají přednost před čajem. A dospělí si ho mohou dochutit kapkou alkoholu. 

Medovina Kitl pro maminky a tetičky 

Mnozí dospělí mají podzimní plískanice spojené s chutí medoviny. Darujte jim tu nejvyšší kvalitu! Kitl Medovina neobsahuje řepný cukr ani přidaný líh, zato je obohacená o výtažky 4 bylin v BIO kvalitě. Dárkový Medový balíček potěší také kvalitním lahodným medem a svíčkou z pravého včelího vosku. 

Dárek pro dědu i babičku – medicinální víno Šláftruňk 

K večerní pohodě u televize si mnozí dopřávají trochu alkoholu. Medicinální vína Kitl, Zlatý a Rudý Šláftruňk, jsou pro tuto příležitost ideální! Mají zklidňující a uvolňující účinky, takže se hodí jako příjemná tečka k zakončení náročného dne. Díky obsahu 7 bylinek překvapí jedinečnou chutí.

Povzbuzení pro manžela i strýčka 

Dědečkům, strýčkům i kolegům v práci můžete darovat Kitl Dárkový balíček pro muže. Najdou v něm Medovinu a Životabudič pro muže. Tento přírodní energetický nápoj má stejné povzbuzující účinky jako zhruba 20 plechovek energy drinku. Toho dosahuje díky výtažkům z pěti bylin a přírodnímu kofeinu. Ocení jej nejen řidiči na cestách, ale i sportovci při náročných výkonech. 

A máte hotovo! Možná to ani těch deset minut netrvalo. A vy si můžete dát nohy nahoru a užívat si podzim! Nebo popadněte láhev mátového syrobu a vyražte na večírek s přáteli! Komentáře

LSmolova
A vypadá to pěkně
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.

TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.DOPORUČUJEME
Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?

Blíží se léto, co s tou bílou pomerančovou kůží?

Plastická chirurgie komerční článek

Už jste se těšili po podivném jaru na první letní dny? Neznám nikoho, kdo by na teplý červen úporně nečekal. Jenže: jsme na něj i fyzicky připraveni? To znamená: máme posílené hýždě i stehna? Kůžičku k nakousnutí? Odchlupené končetiny a jiná tělesná zákoutí? Co chodidla? Nejsou jak struhadla plné parmazánu?