Dárky během pár minut - bez stresu a těžkých tašek

Vánoční dárky můžete mít letos vyřešené během pár minut. A všechen čas, který jinak vybírání a nakupování věnujete, bude jen váš! Můžete si tak zajít na jógu, s kamarádkou na kafe nebo celou sobotu nevylézt z pyžama. Pojďte na to! A za deset minut máte hotovo.

S výběrem vánočních dárků začněte na www.kitl.cz. Výrobce poctivých hustých a hlavně zdravých sirupů, ale i medicinálních vín nebo medoviny, připravil zajímavé dárkové balíčky, které potěší opravdu každého. 

Dárková kazeta na snadnou výrobu Mojita pro kamarádku 

Dopřejte svým kamarádkám Dárkovou kazetu bylinných Syrobů Kitl. Z mátového pak společně vykouzlíte skvělé mojito. Z bezového pak s pomocí Prosseca zase oblíbený koktejl Hugo. A večírek může začít! 

Zdravé sirupy pro kolegy 

Sirupy Kitl jsou vyhlášené vysokou kvalitou a prémiovým složením. Díky atraktivnímu balení jsou navíc skvělým dárkem, se kterým nikdy nezklamete. Horké sirupy Kitl, třeba višňový nebo zázvorový, v zimě prohřejí celé tělo. Děti jim rádi dávají přednost před čajem. A dospělí si ho mohou dochutit kapkou alkoholu. 

Medovina Kitl pro maminky a tetičky 

Mnozí dospělí mají podzimní plískanice spojené s chutí medoviny. Darujte jim tu nejvyšší kvalitu! Kitl Medovina neobsahuje řepný cukr ani přidaný líh, zato je obohacená o výtažky 4 bylin v BIO kvalitě. Dárkový Medový balíček potěší také kvalitním lahodným medem a svíčkou z pravého včelího vosku. 

Dárek pro dědu i babičku – medicinální víno Šláftruňk 

K večerní pohodě u televize si mnozí dopřávají trochu alkoholu. Medicinální vína Kitl, Zlatý a Rudý Šláftruňk, jsou pro tuto příležitost ideální! Mají zklidňující a uvolňující účinky, takže se hodí jako příjemná tečka k zakončení náročného dne. Díky obsahu 7 bylinek překvapí jedinečnou chutí.

Povzbuzení pro manžela i strýčka 

Dědečkům, strýčkům i kolegům v práci můžete darovat Kitl Dárkový balíček pro muže. Najdou v něm Medovinu a Životabudič pro muže. Tento přírodní energetický nápoj má stejné povzbuzující účinky jako zhruba 20 plechovek energy drinku. Toho dosahuje díky výtažkům z pěti bylin a přírodnímu kofeinu. Ocení jej nejen řidiči na cestách, ale i sportovci při náročných výkonech. 

A máte hotovo! Možná to ani těch deset minut netrvalo. A vy si můžete dát nohy nahoru a užívat si podzim! Nebo popadněte láhev mátového syrobu a vyražte na večírek s přáteli! Komentáře

LSmolova
A vypadá to pěkně
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Překonejte chuť na sladké

Překonejte chuť na sladké

Životní styl

Pokud vás stále honí chutě na sladké, může to mít různé důvody. Někdo mlsáním zahání nudu, stres nebo problémy, ale důvodem může být i nedostatek živin v těle, nepravidelná a nevyvážená strava, nedostatek pohybu či spánku.

NOVÉ
Potíte se víc, než je vám příjemné? Poradíme vám, jak zůstat v suchu a pohodě!

Potíte se víc, než je vám příjemné? Poradíme vám, jak zůstat v suchu a pohodě!

Estetická dermatologie

Trápí vás nadměrné a nepříjemné pocení? Vyhýbáte se sportovním aktivitám v kolektivu, společenským událostem, kariernímu postupu či dokonce vztahu, protože se stydíte za vaše často vlhké ruce a mokré propocené oblečení? Mnozí postižení nazývají tento problém tichý handicap, málokdo si jejich problému všimne, oni se však za nadměrné pocení stydí. Hyperhidróza může být dědičná nebo vyvolaná nepříjemnými stresovými vlivy. Nadměrné pocení postihuje celé tělo i jeho jednotlivé části, jako jsou ruce, nohy, podpaží, třísla a oblast hlavy. Proč se to děje a jak můžeme nadměrnému pocení zabránit?NEJČTENĚJŠÍ
Kam v září na dovolenou

Kam v září na dovolenou

Životní styl

Léto se pomalu chýlí ke svému konci a i když nás podle meteorologů ještě pár tropických dní čeká, teplé večery na zahrádce a koupání si už moc neužijeme. Pokud si chcete léto prodloužit, sbalte kufr a jeďte v září na dovolenou. Nabízí se exotika i evropské destinace.