Dárky během pár minut - bez stresu a těžkých tašek

Vánoční dárky můžete mít letos vyřešené během pár minut. A všechen čas, který jinak vybírání a nakupování věnujete, bude jen váš! Můžete si tak zajít na jógu, s kamarádkou na kafe nebo celou sobotu nevylézt z pyžama. Pojďte na to! A za deset minut máte hotovo.

S výběrem vánočních dárků začněte na www.kitl.cz. Výrobce poctivých hustých a hlavně zdravých sirupů, ale i medicinálních vín nebo medoviny, připravil zajímavé dárkové balíčky, které potěší opravdu každého. 

Dárková kazeta na snadnou výrobu Mojita pro kamarádku 

Dopřejte svým kamarádkám Dárkovou kazetu bylinných Syrobů Kitl. Z mátového pak společně vykouzlíte skvělé mojito. Z bezového pak s pomocí Prosseca zase oblíbený koktejl Hugo. A večírek může začít! 

Zdravé sirupy pro kolegy 

Sirupy Kitl jsou vyhlášené vysokou kvalitou a prémiovým složením. Díky atraktivnímu balení jsou navíc skvělým dárkem, se kterým nikdy nezklamete. Horké sirupy Kitl, třeba višňový nebo zázvorový, v zimě prohřejí celé tělo. Děti jim rádi dávají přednost před čajem. A dospělí si ho mohou dochutit kapkou alkoholu. 

Medovina Kitl pro maminky a tetičky 

Mnozí dospělí mají podzimní plískanice spojené s chutí medoviny. Darujte jim tu nejvyšší kvalitu! Kitl Medovina neobsahuje řepný cukr ani přidaný líh, zato je obohacená o výtažky 4 bylin v BIO kvalitě. Dárkový Medový balíček potěší také kvalitním lahodným medem a svíčkou z pravého včelího vosku. 

Dárek pro dědu i babičku – medicinální víno Šláftruňk 

K večerní pohodě u televize si mnozí dopřávají trochu alkoholu. Medicinální vína Kitl, Zlatý a Rudý Šláftruňk, jsou pro tuto příležitost ideální! Mají zklidňující a uvolňující účinky, takže se hodí jako příjemná tečka k zakončení náročného dne. Díky obsahu 7 bylinek překvapí jedinečnou chutí.

Povzbuzení pro manžela i strýčka 

Dědečkům, strýčkům i kolegům v práci můžete darovat Kitl Dárkový balíček pro muže. Najdou v něm Medovinu a Životabudič pro muže. Tento přírodní energetický nápoj má stejné povzbuzující účinky jako zhruba 20 plechovek energy drinku. Toho dosahuje díky výtažkům z pěti bylin a přírodnímu kofeinu. Ocení jej nejen řidiči na cestách, ale i sportovci při náročných výkonech. 

A máte hotovo! Možná to ani těch deset minut netrvalo. A vy si můžete dát nohy nahoru a užívat si podzim! Nebo popadněte láhev mátového syrobu a vyražte na večírek s přáteli! Komentáře

LSmolova
A vypadá to pěkně
NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
TIPY A TRIKY
Jak na sluncem unavenou pokožku

Jak na sluncem unavenou pokožku

Kosmetika

Teplé počasí, slunění se na pláži a koupání v moři... Léto dělá s lidskou psychikou divy, jenže naše tělo volá naopak o pomoc. Nepodceňujte v létě kosmetickou péči – na pláži ani doma.

NOVÉ
Noste v létě bílou. Poradíme vám, které šaty jsou letos nejvíc trendy

Noste v létě bílou. Poradíme vám, které šaty jsou letos nejvíc trendy

Oblečení

Oblékněte se v letních dnech do sněhově bílých šatů a nechte v nich vyniknout své bronzové opálení. V redakci jsme pro vás připravili přehled těch nejlepších kousků pro léto 2018.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.