Dermokosmetika poslední generace

Dermokosmetika DERMEDICS je relativně novou značkou, která si však vyžádala pozornost zákazníků doslova v celém světě, nejen v Evropě a stala se úspěšnou především pro své reálné efektivní výsledky viditelné ve velmi krátkém čase.

Cílem týmu kolem značky DERMEDICS je nabízet moderní efektivní dermokosmetiku s vysokým obsahem aktivních látek pro profesionální terapie a pro domácí použití – terapie založené na skutečných výsledcích – real results.

Při vývoji je kladen důraz na dva aspekty – prvním z nich je využití nejnovějších certifikovaných výsledků kosmetického průmyslu a druhým aspektem je přírodě blízká receptura zaručující nejvyšší úroveň kvality.

zoom

U nás kosmetiku distribuuje firma ELIS INT, spol. s r.o., založená před 20 lety, která mj. jako první přivedla na trh velmi známou americkou značku Janson Beckett. Bohužel, přítomnost parabenů v kosmetice Janson Beckett je pro zákazníky i samotného distributora problémem. Dermokosmetika DERMEDICS je ve srovnání s J. Beckettem na kvalitativně vyšší úrovni se srovnatelnými, ne-li lepšími výsledky, širší nabídkou pro různé typy pleti a potenciálem do budoucna. Svoji klientelu si ELIS INT, spol. s r.o. hýčká přístupnějšími cenami oproti cenám jinde ve světě.

Dovolte představit kosmetiku trošku podrobněji.

MESO SÉRIE od DERMEDICS je unikátní kolekce profesionálních přípravků pro bezinjekční mezoterapii určená pro řešení většiny problémů s pletí (např. akné, rosacea, aging a fotoaging, hyperpigmentace, vrásky, povadlá pleť, zánětlivá pleť, kuperoza, dehydratace, celulitida, strie, vypadávání vlasů apod.). MESO SERIE od DERMEDICS je tvořena nejnovějšmií aktivními látkami jako jsou kmenové buňky z rostlin, peptidy, liposomy, algae, rostlinné extrakty, minerály a vitamíny – vše pro bezpečný a dlouhotrvající efekt bez iritací. MESO SERIE je dodávána ve skleněných ampulkách balených v kartonech po 10 ks.

img

DERMEDICS řada CALM je dermokosmetikou pro citlivou a velmi citlivou pleť. Je spolehlivým řešením při potížích s pálením, podrážděním, zčervenáním a přesušenou pletí, pomáhá také při oxidačním stresu spojeným s intenzivním UV zářením.. CALM série efektivně redukuje záněty různého původu (spálená pleť, akné , dehydratace, mechanické poškození struktury pleti během ošetření laserem, dermabrazí nebo exfoliací chemickým peelingem). Série CALM obsahuje dvě řady produktů 1. dermokosmetiku vyhrazenou k čištění pleti 2. dermokosmetiku k ošetření pleti bohatou na účinné látky Produkty určené k čištěn pleti jsou vhodné pro všechny typy pleti každého věku a jsou kombinovatelné se všemi produkty dalších řad DERMEDICS.

DERMEDICS série SLIM je určena pro intenzivní zeštíhlující terapie s účinnou redukcí celulitidy ve čtyřech fázích: aktivace lipolýzy, zvýšení elasticity, detox buněk spojený s lymfodrenáží a protizánětlivá fáze.

DERMEDICS série ECM (Extra Cellular Matrix) je kolekce profesionální dermokosmetiky určená pro intenzivní anti-aging procedury vedoucí ke zpevnění kontur. ECM série stimuluje tvorbu elastinu, vyrovnává hluboké vrásky a zpevňuje povadlou pleť.

DERMEDICS série LIFT přináší neinvazivní lifting během 1 měsíce. Jde o exkluzivní kolekci dermokosmetiky s efektem botoxu (BTX-like effect, alternativa botulinotoxinu) , která je určena pro terapie vyžadující viditelnou redukci vrásek a lifting pleti. LIFT série zároveň pleť hydratuje, vyživuje, zvyšuje její elasticitu a tím propůjčuje pleti mladistvější a zdravější vzhled.

img

DERMEDICS série HYDRA+ je klíčem k zdravé vyživené pleti. Jde o luxusní řadu dermokosmetických přípravků určenou pro prestižní ošetření založená na hluboké oxygenaci, hydrataci, demineralizaci, regeneraci, pružnosti a obnově pleti. Obsahuje liposomy oxygenu, snow algae, SPA DCX a další skvělé ingredience.

DERMEDICS „YOUTH GENE ACTIVATOR“ s technologií „ GENX-17-GAA“. Tato špičková řada produktů je určena pro obnovu DNA a RNA pleti a ochraně telomerů. Jde o řadu určenou pro globální rejuvenaci všech biologických složek pleťových buněk. Tato řada obsahuje inovované ingredience jako jsou kmenové buňky, včelí jed, koenzym Q10, peptidy liposomy a spoustu dalších látek, které intenzivně aktivují omlazující proces.

Nabídka dermokosmetiky Dermedics zohledňuje každý věk a efektivně řeší bezpočet problémů s pletí. Je vhodná pro ženy a většina produktů i pro muže. Rozhodně patří mezi to nejlepší na trhu.


Fotogalerie

 

Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
ABSOLUTNÍ HIT TIPY A TRIKY DOPORUČUJEME
Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Šmejdi chtějí vydělávat na koronaviru

Životní styl

Nahlaste prosím všechny podezřelé inzeráty, tedy ty, které nabízejí respirátory a roušky, případně dezinfekční gely.

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.