Díky novým gelům RHA už ze smíchu vrásky nehrozí

V současné době je na trhu celá řada produktů, které více čí méně efektivně vyhlazují vrásky. Na pohyby tváře ale většina z nich nemyslí. Jsou to právě často stahy mimických svalů, které mají na svědomí vznik linek a vrásek. Nová technologie resilientní kyseliny hyaluronové (RHA) od TEOXANE je ale jiná.

img

Pohyblivější části obličeje patří mezi ty, které jsou přirozeným stárnutím zasaženy nejdříve. Kůže se nakonec začne prohýbat a začnou se objevovat „výrazové“ vrásky. Jejich vyhlazení je obtížné. Co víc, s rostoucím věkem se pleť zdá matná a unavená. Obličej působí smutným a nevýrazným dojmem. Současné výplňové materiály a volumizéry umožňují neinvazivní omlazení obličeje ve statickém smyslu. Žádný z nich nebere v potaz běžnou mimiku obličeje, a není tak optimalizován pro přirozené aspekty jako jsou smích nebo další výrazy obličeje.

Proto švýcarské Laboratoře TEOXANE vytvořily novou řadu produktů TEOSYAL® RHA s obsahem resilientní kyseliny hyaluronové speciálně určené pro pohyblivé oblasti tváře. Tato technologie lépe zachovává přirozené vlastnosti molekul kyseliny hyaluronové, což vede k získávání gelu s vysokou čistotou, který je velmi podobný kyselině hyaluronové přirozeně se vyskytující v kůži.

Po aplikaci gel jemně vyplňuje vrásky, zajišťuje optimální úroveň dermální hydratace a napomáhá k dlouhotrvajícímu zlepšení pružnosti kůže. Pleti se navrací přirozený odstín a do výrazu obličeje živost. Gely prokázaly specifickou odolnost, elasticitu a sílu a mohou být aplikovány povrchově i hloubkově v různých pohyblivých částech obličeje.

img

Stejnými vlastnostmi jako řada TEOSYAL® RHA se může pochlubit i kosmeceutická řada TEOXANE. Sloužit může jako denní péče pro výjimečnou hydrataci pleti, ale také jako vynikající doplněk k prodloužení účinků estetických zákroků.

Nová dimenze dynamické estetiky nese název TEOSYAL® RHA! 


Pro více informací o dermálních výplních TEOSYAL a kosmeceutice TEOXANE navštivte http://www.lipoelastic.cz/produkty/teosyal, www.teosyal.cz, e-shop http://eshop.lipoelastic.cz/ nebo také můžete sledovat náš Facebook na www.facebook.com/lipoelasticcz.Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Náušnice nejen jako vánoční dárek. Poradíme vám, které vybrat

Náušnice nejen jako vánoční dárek. Poradíme vám, které vybrat

Plastická chirurgie komerční článek

Přestože v dávných dobách byly šperky do uší znakem bohatství a vysokého postavení, dnes jsou vhodným doplňkem pro jakoukoliv příležitost. Nezáleží ani na tom, zda je nositel náušnic muž, žena, malé děvčátko či starší dáma. Jaké jsou dnešní trendy? Přečtěte si, jakým typem uděláte radost.

DOPORUČUJEME
To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

To Tap: Alternativní parfumerie, která okouzlila Brňany

Kosmetika komerční článek

Na začátku stála myšlenka dopřát zákazníkům i ty nejluxusnější parfémy za přijatelné ceny. Mladý pár z Brna se proto rozhodl otevřít parfumerii, kde budou zákazníci vybírat čichem a nikoliv podle značky a vzhledu flakónku. A zabralo to.TIPY A TRIKY
Tipy na vánoční dárky pro muže

Tipy na vánoční dárky pro muže

Životní styl komerční článek

Taky máte každý rok pocit, že Vánoce se blíží nezastavitelným tempem? Nákupní centra jsou již o víkendech zaplněná lidmi a přichází čas, kdy si opět budeme lámat hlavu nad tím, jaké dárky pro své nejbližší vybrat.