Hity letošního podzimu v metodách nechirurgického zkrášlování pokožky

S přibývajícím věkem ztrácí pokožka svou přirozenou pevnost a tvar. Často nezáleží na zdravotním stylu, čas a matka příroda vykoná s naší pokožkou své a ta ztrácí svou mladistvou pevnost, struktura pleti je oslabována a dochází k ochabování kontur obličeje.

img

Nosoretní rýhy před a po zákroku

Časem si této skutečnosti začne všímat každá žena ráno opřed zrcadlem, na pokožce se začnou objevovat drobné vějířky a vrásky, dochází ke gravitační ptóze víček, mění se pigmentace. Kdo z nás by se nechtěl podívat do zrcadla a spatřit opět hladkou, jemnou mladistvou tvář?! Doba moderních technologií přináší řešení právě takových obtíží a dnes lze zcela bezpečně zastavit proces stárnutí pokožky a obnovit její mladistvý a krásný vzhled.

zoom Zvětšit

Lékař kliniky Mediestetik při provádění zákroku

Zeptali jsme se odborníků z renomované pražské kliniky Mediestetik, jak lze zvrátit neúprosný běh času a vypadat znovu mladě, krásně a sebevědomě. Jak jsme se dozvěděli, hitem tohoto podzimu jsou neinvazivní metody. Výhodou těchto metod je jejich šetrnost, ale zároveň i úspora času, jelikož není třeba po těchto zákrocích jakkoliv měnit své dosavadní zvyky a odpadá nutnost dlouhé rekonvalescence a rehabilitace. To vše při zachování kvality, jež je na stejné, či dokonce vyšší úrovni než konvenční invazivní metody. Korektivní dermatolog, doktorka Naparidze z kliniky Mediestetik nám také prozradila, že mezi opravdové hity tohoto podzimu patří exklusivní neinvazivní procedury, mezi které patří radiofrekvenční lifting pokožky Thermage, omlazování pokožky frakčním neablačním laserem Palomar a tekutý 3D lifting pro modelaci ztracených obličejových kontur. Zeptali jsme se tedy na několik otázek, které by mohli zajímat i Vás.

Mohu zastavit proces stárnutí pokožky?

Ano, proces stárnutí pokožky lze zastavit, či dokonce vrátit o několik let zpět. Klinika Mediestetik disponuje pro své klienty speciálním přístrojem Thermage, který je naprostou novinkou a převratem v moderních metodách omlazování. Během jediného zákroku je dosáhnuto výsledku, pro který byla dříve zapotřebí mnohahodinová plastická operace a dlouhé měsíce rehabilitace. Jak nám dermatoložka, lékařka Magdalena Naparidze vysvětluje, tato metoda pracuje na principu neinvazivního hloubkového radioliftingu, při kterém proniká radiofrekvenční energie a teplota do dermy, kde působí přímo na kolagenová vlákna a buňky zodpovědné za produkci kolagenu. Díky této stimulací dochází ke stahování kolagenových vláken, které s postupem věku ztrácejí své přirozené vlastnosti a již neplní svou přirozenou funkci. Také se aktivují buňky zodpovědné za tvorbu kolagenu, čímž je podpořen růst nových kolagenových vláken a jejich další zpevňování. Pokožka tak získává mladistvý vzhled, obnovuje svou pevnost a pružnost. Při této proceduře nedochází k jakémukoliv poškozování svrchní části pokožky a již čtyři týdny po ošetření dochází k tvorbě nových kolagenových vláken a tento proces pokračuje v období dalších 6 až 12 měsíců. Efekt zastavení stárnutí a omlazení pokožky je viditelný až po dobu 5 let.

Lze řešit již vzniklé estetické problémy na pokožce?

Estetické problémy, mezi které patří například vrásky, strie, jizvy, změny barvy a nerovnosti povrchu pokožky způsobené akné řešíme na klinice Mediestetik přístrojem Palomar, který je patentovaný v USA a doznal celosvětového úspěchu. Jak doktorka Naparidze vysvětluje, jedná se o metodu frakčního neablačního laseru. Při tomto výkonu je ošetřován nejen viditelný povrch pokožky, ale jsou taktéž stimulovány její hlubší vrstvy. Tím je docíleno nejen řešení viditelných změn na pokožce, ale i jejich příčin, které se často nachází v hloubce pokožky. Metoda tvoří špičku v oboru laserové medicíny. Vše probíhá, rychlou, velice efektivní a bezbolestnou cestou, která nevyřazuje člověka ze společenského života.

Je možné zabránit ochabnutí pokožky?

zoom Zvětšit

Ilustrační foto k výplňovým materiálům

Proces stárnutí začíná i probíhá u každého z nás individuálně. Jak lékařka Naparidze z pražské kliniky estetické medicíny Mediestetik vysvětluje, čas postupuje neúprosně a náš obličej se začíná měnit. Objemu obličejových partií ubývá, kontury ztrácejí svoji pevnost a pružnost. Náš obličej tak pomalu ztrácí mladistvý a svěží vzhled, v některých partiích začínají vystupovat kosti, nadočnicové oblouky klesají a stejně tak je tomu i s koutky úst. Nejmodernější metody estetické a korektivní dermatologie, které na klinice Mediestetik používáme, jsou snadným řešením s okamžitým efektem. Patří sem zejména tekutý 3D lifting. Jde o kombinaci speciálních aplikačních technik s využitím moderních výplňových materiálů. Rozsah ošetření u této procedury je zcela individuální, lze provést pouze lokální ošetření či komplexní modelaci obličeje, to vždy záleží na přání ženy, která si chce touto metodou navrátit ztracenou krásu a mnohdy i sebevědomí. Ošetření metodou tekutého 3D liftingu má okamžitý efekt, který přetrvá až tři roky.

Jak jsme se přesvědčili, všechny tyto procedury spolku s vysoce kvalifikovanými odborníky lze nalézt na klinice estetické medicíny Mediestetik, která je součástí skupiny klinik na mnoha místech ve světě. Tato klinika je tudíž zárukou kvality služeb, jejich vysokého standardu a odbornosti personálu. Další informace, které se nám nevešly do našeho článku, můžete získat také na internetových stránkách kliniky www.mediest.cz či telefonním čísle 222 242 232.
Komentáře

NAPSAT KOMENTÁŘ Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Pouze Vám na ní zašleme ověřovací zprávu.
(Váš komentář se zobrazí až po ověření Vaší e-mailové adresy.)

Jméno


Email


Komentář
:-) ;) ;) ;) :-( :-)   text tučně text kurzívou podtržený text pěkný odkaz YouTube video


Pošlete mi oznámení o dalších komentářích.
Zde se můžete Zaregistrovat (bez zaslání komentáře), případně Přihlásit

A nebo se rovnou zaregistrujte. Zabere Vám to 2 minuty.
NOVÉ
Pomsta je sladká. Je to pravda?

Pomsta je sladká. Je to pravda?

Životní styl

Proč máme potřebu se druhému mstít? Je to proto, že nutkání pomstít se je jeden z nejhlubších lidských instinktů? Co přesně to znamená a jaký to má vliv na náš život?

NEJČTENĚJŠÍ TIPY A TRIKY
4 podzimní beauty trendy

4 podzimní beauty trendy

Kosmetika

Kosmetické trendy se mění rychlostí blesku, prozradíme vám, které jsou teď na podzim velkým hitem a stojí za to, je vyzkoušet.NOVÉ
Odstranění tetování: Jde to i bez jizev?

Odstranění tetování: Jde to i bez jizev?

Estetická dermatologie komerční článek

Módnímu tetování podléhá stále více lidí. Pokud k němu přistupují s patřičným rozmyslem a nadčasovostí, pak obvykle zdobí jejich tělo do konce života. Jenže co když se tetování nevyvedlo přesně podle původních představ nebo vzniklo na základě unáhleného rozhodnutí a s odstupem času člověk zatouží po jeho odstranění?